Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reakcje na kobiety z tatuażami

Polecane posty

Gość gość
Dobry szef nie wyrzuci bo to się nie opłaca. Tracisz dobrego pracownika który już jest ogarnięty w firmie , musisz zaczynać lroces rekrutacji, tracisz czas i pieniądze bo....nie podoba ci się co pracownik robi po godzinach? Ten kto to napisał pewnie zmyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma byc delikatna? A ktoz to takie prawo ustanowil? Odwalcie sie od cudzego wygladu - nie podoba sie to ryj w druga strone i nie patrzec, nikt pod was sie robic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im sie wydaje, ze wszystkie kobiety maja wygladac tak zeby im sie podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani mnie to grzeje, ani mnie to ziębi. niech każdy robi ze swoim ciałem co chce, nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze wiekszosc ludzi ma takie podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ten niesmak dalej zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od małej mi. U mnie nikt nikogo nie zwolnił z powodu tatuażu, ale nie zatrudniają z tatuażem. Zważywszy, że jest widoczny podczas rozmowy kwalifikacyjnej. A co do kobieta ma być delikatna, już mówię, MOJA kobieta ma być delikatna i sądząc po znajomych są tego samego zdania. Pytacie o reakcje, więc odpowiadam. A nie chcielibyście czytać same pochlebne opinie, a te złe już nie. Każdy ma prawo do własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalam o reakcje, co kto sobie mysli i na glos nie mowi to co innego. W wiekszosci powaznych firm zatrudniajaza kwalifikacje, najwyzej prosza o zasloniecie tatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha aleś naiwna. Przyjdą dwie z takimi samymi kwalifikacjiami, ale jedna z tatuażem a druga bez? Jak myślisz będą Cie prosić żebyś zasłoniła czy wezmą tą drugą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 30 stopniowy upał będziesz chodzić do pracy cały czas w marynarce lub długich spodniach? Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w głupim sklepie, maku ubierają pracownice pracowników tak samo, żeby każdy wyglądał schludnie i tonował się z otoczeniem i co wtedy z tatuażem? W poważnej firmie... Każda jest poważna. Nie mówię już o instytucjach publicznych bo tam Cię nikt nie będzie prosił tylko z góry skreślą na rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym kobietą pasują tatuaże a facetowi się to podoba ;) Jestem kobietą i widuję czasem dziewczyny czy tez inne Kobiety które maja tatuaże i to bardzo ładnie wygląda :) Tatuaż to nic złego. ;) Czasami dobrzy ludzie pokryci są tatuażami, a czasem najgorsi jakich spotykasz, chodzą co niedzielę do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyrazniej mialam najlepsze kwalifikacje :P a tak powaznie, w pracy i tak duzo ciala nie odslaniasz, pracodawca nie bedzie nawet wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkalam sie tez z sutuacja, ze nie ma klimatyzacji, a pracownicy siedza w podkoszulkach bez rekawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie czemu niektórzy piszą tak jakby stwierdzali fakt. Tymczasem masa ludzi pracujących ma tatuaże i nikt z tego problemu niie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie juz tak desperacko podnosic ten topik, nudy na pudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie jest ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ale cale piersi w kwiatach to troche przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mój styl, jak już to te dłonie fajnie wyglądają. Sama wolę tradycyjne i neo-tradycyjne wzory (i dużo większe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne: oldschoole, newschoole. Tatuaż na ciele zawsze szpeci. Pokaż choć jeden który dodaje uroku, upiększa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie. Tatuaz szpeci. Ale najgorsze jest to, ze nie mozna sie go potem pozbyc nawet jak sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby można jakoś tam laserowo? Ale blizna chyba będzie? Bezsensowne szpecenie ciała, tym bardziej że taki rysunek tylko przez krótki czas jest ładny, później traci kontur, kolory blakną i trzeba odświeżać, ale to przecież nie to samo będzie. Bezsensowne szpecenie pięknego ciała.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala myszka wystajaca z majtek moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×