Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reakcje na kobiety z tatuażami

Polecane posty

Jasne Niebieskooka, ale na pewno jeżeli oceniać pod względem wyglądu, to ciało traci. Zawsze po zrobieniu tatuażu ciało kobiety jest oszpecone. Nie uważasz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globtrotuar
Tatuaz musi byc informacja ,najlepiej konkretna ja kiedys widzialem u kobiety na plazy.Na brzuchu miala napis "Tylko dla panow" i strzalke w krocze.To sie nazywa konkret i moxe sie podobac lub nie.A pomysl pewnie z kryminalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Niebieskooka, nie z tym że nie lubi, tylko z tym, że szpeci. Jasne, są tacy którym podobają się oszpecone tatuażami dziewczyny. Są tacy co widzą w tym głębię. Nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant, wchodzisz na terytorium ublizania. Swoje ZDANIE podajesz za fakt i obrazasz nazywajac to oszpeceniem bo tobie sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli skóra kobiety sama w sobie jest piękna, to waląc takie pseudo dzieło pod skórę szpecisz ją. I to nie jest ubliżanie tylko obiektywne spojrzenie na piękno. Jeżeli stwierdzamy że obiektywizm istnieje? Według mnie istnieje, a według Ciebie?;) Czyli jeżeli kobiecie zależy na ładnym wyglądzie i myśli że tatuażem spowoduje, że piękniejsza będzie, to tatuaż taki uwydatni jej głupotę. Nie dość że oszpecenie, to i głupota w pakiecie z tatuażem może być.:( I to czy mi się podoba czy nie, to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka, jeżeli to Ty na zdjęciu to widzę, że oszpeciłaś rękę, Dobrze że buzię zostawiłaś, bo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to już subiektywne postrzeganie, Niebieskooka. Obiektywnie szpeci Cię, mimo że dalej pewnie ładna ręka, ale już nie tak, gdyby dziary nie było.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo zdarza się że na ulicy ktoś mnie zaczepi i zapyta gdzie robiłam tatuaż bo jest bardzo dobrze zrobiony. Słuchaj jeśli tobie się nie podoba to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, mnie się nie podoba. Ale nie odbieraj proszę tego, że jestem niemiły, po prostu wyraziłem opinię, mam nadzieję że zrozumiesz? Widzisz, są tacy którym się podoba. Teraz nawet coraz więcej osób stwierdza, że tatuaż to coś co przyozdabia, a nie szpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nic nie mówię na kobiety czy mężczyzn z tatuażami, ale nie podobają mi się, kojarzą mi się z brudem i patologią. Osobiście uważam, że takie rzeczy szybko się nudzą, a wytatuowani zwykle mają problemy psychiczne albo s******lony gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie uważam że jesteś nie miły. Wyraziłeś po prostu swoją opinie. Przecież to że ktoś ma inną opinię niż ja nie oznacza jeszcze że jest wrednym trolem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cieszę się, bo dziwnie tak o oszpecaniu w stosunku do dziewczyny pisać. To cześć.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten dalej swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskooka, masz piekny rekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na żywo tylko jedna osoba skrytykowała mój tatuaż_moja matka, na kafe kilka osób ale raczej pozytywnie, ludzie mówią ze fajny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko raz uslyszalam zlosliwy komentarz, ale facet wyraznie szukal zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10
Ja mam tatuaz z tylu na biodrze i tylko nieliczni moga go zobaczyc. Pracuje w obsludzie klienta i nie zrobilabym sobie widocznego tatuażu. Nie podobaja mi sie ani kobiety ani mezczyźni z tatuazami w bardzo widocznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość10 dziś zechciałabyś napisać co kierowało Tobą w podjęciu decyzji o zrobieniu tatuażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez pracuje majac kontakt z klientami i mam "widoczne" tatuaże. Nigdy nie sprawiało to problemu. Na pewno nie zrobiłabym sobie tatuażu na twarzy lub na dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zadnych reakcji na kobiety z tatuażami. Natomiast uważam za szczyt hipokryzji czepianie się wytatuowanych, że ktoś je ocenia, podczas gdy same nierzadko bardzo negatywnie oceniają czyjś wygląd i obsmarowują koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Gość dziś Może to Ona i wrzuciła swoje zdjęcie na stronę którą podałeś?;););) Czemu miałaby kłamać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant ale jestes frajer ;););) tak sie konczy myslenie chu/jem matole;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdjęcie jest na wielu stronach w sieci, od dawna lata po necie. Czemu miałaby kłamac, to pytanie do niej. Może żeby uchodzić za atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×