Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuharka

Lżejsze życie nad morzem dorosłej kobitki

Polecane posty

Gość gość nie mile widziany
Rety jakie kadzenia!! Tak myślę czy wy dziewczyny nie macie przyjaciółek koleżanek i znajomych w realu, że potrzebujecie lubienia w sieci . Tak naprawdę wcale a wcale się nie znacie bo po samych wpisach poznać się nie można . I jeszcze ta chęć budowania frontów, kto z kim, kogo wspiera ! Albo tak się dobrałyście doborowo albo to już zdziecinnienie związane z wiekiem. A chyba chodziło o odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka60 co Ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuharka znalazłam test to zrobienia wysyłkowy koszt 337zl na 59 produktów jak sądzisz warto ? x Testowane pokarmy Zboża: kukurydza, pszenica durum, gluten, ryż, pszenica, żyto, owies. Orzechy i strączkowe: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy cashew, ziarno kakaowca, orzechy włoskie, orzeszki ziemne, groch, soczewica, fasola, soja. Mięsa: wołowina, kurczak, baranina, wieprzowina. Ryby i owoce morza: mięso ryb słodkowodnych (łosoś, pstrąg), skorupiaki (krewetka, krab, homar, małż jadalny), tuńczyk, białe mięso ryb (łupacz, dorsz, flądra) Warzywa: brokuły, kapusta, marchewka, seler, ogórek, ziemniak, por, papryka (czerwona, zielona, żółta). Owoce: jabłko, czarna porzeczka, grejpfrut, melon (cantalupa i arbuz), oliwki, pomarańcze i cytryny, truskawki, pomidory. Inne: jajko (całe), mleko krowie, czosnek, imbir, grzyby, herbata, drożdże. x Myślę o diecie DDP -czytałam ten temat.Ale nie wiem które produkty dla mnie są dobre.Robić test czy kierować się intuicją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowanaa
w DDP masz taki test za darmo. jesz to na co masz ochotę, piszesz co jesz i sprawdzasz objawy. oczywiście przy założeniu, że eliminujesz nabiał i zboża- do rotacji, to możesz jeść w dzień wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarus, ty to jesteś strasznie łatwym celem, wierzysz we wszystkie głupoty, które ukazują się w Internecie. A cudów nie ma, żeby schudnąć trzeba mieć ujemny bilans kaloryczny, czyli mniej jeść i ruszyć tyłek. Dietę w miarę ogarniasz, dołóż do tego, chociaż jakieś długie marsze i waga będzie powoli spadała, a wtedy stan zdrowia też ci się poprawi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuharko mialas prowadzic swój dziennik, ale widze, ze zrobilo się na twoim foru jak na każdym, dużo wpisow i mało konkretów. Pisalas, ze nie możesz odnaleźć się na innych forach, bo jest tego dużo i gubisz się, a czy na tym co zalozylas jest inaczej. początkowo pisalas menu, jaki masz ****** faktycznie moglas sobie zerknąć co się u ciebie dzialo w poprzednich dniach i skorygować to w następnych, ale teraz to wielki galimatias i pisanie o niczym konkretnym. Jestes chyba mało konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchareczko-wybacz....jeszcze tylko do zbuntowanej: ciągle piszę każdemu to co Ty napisałaś .....powiedz mi dlaczego taka blokada?....to przecież takie jasne i proste........a jakie efekty?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Eryka
Kuharko, wszyscy - witajcie :-) Ida - dziekuję serdecznie za odpowiedzi. W koncu Cie znalazlam, bylam na wakacjach. Podoba mi sie zamysl diety nielaczenia, mysle, ze ja troche stosuje, tylko, ze niestety jedynie podczas kolacji, gdzie jem salatki lub sam twarog. Na sniadanie lubie kanapke z szynka i serem, a do obiadu lubie pyrke lub troche kaszy, nie sa to jednak jakies ilosci, ktore powaznie zaburzylyby trawienie innych grup pokarmoych, na pewno nie jem do obiadu polowy talerza ziemniakow ani do sniadania kilku kromek. Na mnie jeszcze dobrze dziala zjedzenie wczesnej kolacji lub w ogole bez niej o ile obiad byl sycacy lub byl podwieczorek. ALbo owoce lubie wciagnac zamiast kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Eryka dawna, nie wiem, nie moge sie zalogowac na Eryke, kontoprzepadlo a nie chce byc pomaranczakiem. Zmieniam wiec nick na swoje prawdziwe imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty smacznie piszesz :D......dzisiaj mam dzień jajkowy i zrobię sobie ten środek z "najpyszniejszej pralinki":D ......Aż miło czytać,że osiągasz sukces i jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower 22km śniadanie -kurczak duszony z marchewką. obiad- śliwki,pasztet,ziemniaki,ogórki,jajka,skwarki kolacja-galaretka z kurczaka,majonez,kogel-mogel,marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower 20 km Sniadanie-naleśniki owsiane z brzoskwiniami Obiad-galaretka z kurczaka, marchewka,papryka,śliwki,wątróbka cielęca Kolacja-jabłko,śliwki,pasztet,galaretka z kurczaka,sałata,papryka,zioła, czekolada gorzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuharka napisz przepis na swój pasztet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×