Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie tak wychodzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
chciałbym żeby było tak jak w Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurfa, a nie daj boże, zeby zupa była za słona!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don lopez dziś Idź chóóju czep sie roboty, a nie chcesz, żeby kobieta na ciepie tyrała i jeszcze dom ogarniała, i piwo ci przyniosła przed telewizor. Siedzisz cały czas na ero, jakiego chóója tu szukasz gnoju jepany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
w Arabii na przykład zdrada jest karana śmiercią a w naszym zachodnim świecie kobieta zdradzi i nie ma żadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
I wszystko jasne. Burki też powinny być? A można pracować zawodowo czy trzymałbyś mnie w domu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak facet zdradzi, to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Facet może ku==rwa wszystko gościu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
za zgodą męża lub ojca może pracować. Wspaniały kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
wprawdzie jestem hetero i jestem w związku ale przyznam się ze nienawidzę kobiet. Naprawdę nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wspaniały kraj. Być żoną-dzieckiem bogatego Araba... ach...własnością, która nie może nawet prowadzić samochodu, ale może brać drążek Pana do ręki...ach... Rozmarzyłam się z rana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
uważaj 4 imperium bo coraz więcej arabów zalewa europę więc uważaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Cóż...mnie jeszcze żaden nie zalał i nie zanosi się. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
ty bezwstydnico :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dlatego codziennie na kolanach odmawiam paciorek dziękując, że nie żyję w Arabii, bo pewnie kilka razy dziennie by mnie chłostli za to. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile macie lat?Punkt widzenia zmienia sie wraz z wiekiem.dwudziestolatek to myśli,że kobieta to ma być piękna zawsze chętna,uśmiechnięta ,potem to powinno się zmienić:)u części się nie zmienia i w tym tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie powinien ktoś zajrzeć do dóópy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
dobra ustalilismy ze większość kobiet to blachary. Teraz zajmijmy się kwestia zachowania. Idę sobie przez miasto gdzieś koło sklepu stoja 3 siksy i tylko słyszę : k***a k***a k***a ja p*****le itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze wasze wypowiedzi wynikają tylko z wieku. Tez jestem facetem i pamiętam jak denerwowało mnie to co was. W wieku 16-24 lat trudno wykazać się zaradnoscia. Większość się jeszcze uczy to i kasy nie ma skąd wziąć. Jednocześnie wasze rowiesniczki "daja" juz tym starszym samodzielnym mimo iż nie jednokrotnie są to debile. Jak byłem w tym wieku ktoś mu powiedział ze kobieta ma swoje 5 minut między 16-25 rokiem życia. Ma to wszystko co decyduje o kobiecości. Cycki i może rodzić dzieci. Natomiast facet ma swoje nie 4 a 15 minut od 25 do 50 albo i dłużej. Wiec chłopaki głową do góry, dzisiaj się zabicie ze jakaś wasza koleżanka daje jakiemuś gościowi w przysłowiowym kiblu, za 5 -7 lat wychodząc z jakoś małolatów z "kibla" będziesz widział wzrok młodych chłopaków. I wtedy im powiedz ze ich kolej nadejdzie tez, za parę lat. I na koniec jeszcze jedna rzecz czym jestem starszy tym coraz bardziej lubię być facetem, a kiedyś myślałem podobnie jak wy ze dziewczyny mają łatwiej. Nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zaraz blachary...jakby faceci nie lubili też zderzaków. :O Idę ostatnio do sklepu, stoi czterech facetów, trzech nawet przystojnych, wiek 28-35: "Kur..., kur...chu...pierdo..., patrz jakie ma cycki... To jest ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
wiesz u faceta to tak nie razi jak u kobiet :) a to nad twoimi cyckami się tak zachwycali ? No ciekawe stwierdzenie ja mam 23 lata i coś już osiągnąłem w życiu a skoro mówisz ze się dopiero zaczyna moje 5 minut tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 facet ma rację, lepsze 15 minut w późniejszym wieku niż 5 za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
U faceta to tak samo razi jak u kobiety. Noo, ale Ty jesteś Facet, przez duże F, a ja tylko kobieta przez male k. Ewentualnie mogę mieć duże C-ycki, ładną C-ipkę, zgrabną D-upkę, długie N-ogi i S-iano w makówce. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ma być współczesna kobieta?Zadbana,,zarabiająca na siebie,dbająca o dom,meża,mająca własne pasje.Ma być cierpliwa,wyrozumiała,czuła,troskliwa,inteligentna ,bystra,lubiąca seks ale i rozmowy,ma umieć zmienić koła,olej w samochodzie,wymienić uszczelkę przy kurku w zlewie ale i upiec pyszne ciasto ,uszykować wgodzinę obiad dla niespodziewanych gości i zrobić sie na bóstwo wciągu 5 min,ma wiedzieć kiedy mowić a kiedy milczeć.Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
Oj znów nie rob ze mnie takiego tyrana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest XXI, mamy równouprawnienie i raczej nie ma kobiety która będąc w młodym wieku wolałabym siedzieć w domu, prać, sprzątać, gotować, tylko raczej chce się wybawić, od tego jest życie. Jakby to faceci zajmowali się domem to nic by im się nie stało, na szczęście coraz więcej facetów umie a co najlepsze lubi gotować a nie tacy jak kiedyś byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzieć kiedy milczeć :) ciągle to żonie powtarzam. A na poważnie kobieta powinna być taka jak chce facet i wtedy nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie jesteś tyranem, jesteś po prodstu "myślący inaczej". :) Kaffki? Mam przynieść w zębach czy na kolanach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś kobieta ma być taka jaka ona sama chce być a nie taką jak chce fagas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×