Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość don lopez
to nie jest normalne ze facet siedzi w domu i wychowuje dzieci. Ja się nie widzę w takiej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tam by pozostala. dzielny lopez przynosilby zdobycz do jaskini a w nagrode jego "odpoczynek wojownika" nadstawialaby mu tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don lopez ? :D jeżu dziecko :D Ja nie jestem feministką, jakby co :P Lopeziku ? Uważasz, że jak duży odsetek kobiet, zostawiłby w domu męża z dzieckiem, a sam poszedł do pracy, gdyby ni9e zmuszały nas do tego realia ? Zapewniam, Cię że znikomy. Dlatego ja Ci życzę wszelkiej pomyślności dla Ciebie i rodziny którą kiedyś założysz, czyli pracy i kasy, żebyś jako głowa rodziny był w stanie sprostać tradycyjnym podziałom ról w rodzinie, bo pewnie taki związek będziesz chciał stworzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
przecież facet też dużo robi w domu! Kosi trawę rąbie drewno pali w piecu naprawia samochód zrzuća węgiel. To jest dla was nic ?! Co ma jeszcze gary zmywać a wy co będziecie leżeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
kotka dlaczego niby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy lezec i w zaleznosci od widzimisie albo nogi rozszerzac lub wypinac tylek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lubi co lubi. Jedna lubi być traktowana bezplciowo inna po partnerski a jeszcze inna jak suka. Podobnie z facetami. Jeden jest macho drugi gotuje i sprząta a trzeci coś jeszcze innego. Najważniejsze to się dobrać i mieć spójny przekaz. Jak po partnerski to zawsze jak macho to w każdej sytuacji . A nie zw po partnersku chyba że mam ochotę poczuć się kobieta. To wkurwia najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wolę wypinać generalnie, ale ... hahah :D Mefko :) nie skreślaj Lopezika tak na wstępie. Młody jest, chyba bardzo ? Miejmy nadzieję, że jeszcze dorośnie i że to nie będzie bardzo bolesny proces :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
No a ty się nadajesz nie wiem do czego. Choć zgodzę się ze w tym państwie sytuacja zmusza obojga małżonków do podjęcia pracy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo widzisz młody :) I teraz zaczynasz dobrze kombinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a to dla mnie się będziecie wypinać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiąć się ? Lopeziku ? Tylko usiądź wygodnie ;) :D Dobra. Spadam :) Dobrego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie golabku, w tym miejsciu wlacza mi sie moj prainstynkt, ktory przez caly rozwoj cywilizacji byl odpowiedzialny za naturalna selekcje. niestety nie jestes dla mnie czyms interesujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
wypiety tyleczek zawsze mile widziany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
według pierwotnych prawideł to samiec wybiera swoją ofiarę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka poes każdą relację z facetem sprowadzasz do seksu? rozkładania nóg albo wypinania tyłka? Serio? Cały czas tylko o tym piszesz. Jeżeli dla ciebie związek to tylko seks, to takie życie musi być nudne, skoro nie masz innych zajęć z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poes co ci dają te całe dnie spędzane na forum, chcesz pobić jakiś rekord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
kotka to takie dziecko kafe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka raczej czytam ze zrozumieniem. jest mowa o roli kobiety, o rodzinie, wychowywaniu dzieci a ty cały czas z seksem. jesteś jakaś niedopieszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
u cyganów można porwać sobie żonę cwaniaczku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka całe dni kliku klik kliku klik , pani wyzwolona pouczająca innych ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
zgadzam się :) kotka chciała by być mentorem dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don lopez dziś doucz sie chlopcze, najpierw musisz byc "zaakceptowany" (czytaj wkupic sie) w rodzine takiej cyganki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się nie wejdzie, kotka poes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok bo jestem dzis z czasem za murzynami. Jestem za dzaender. Uwazam ze kazdy ma prawo byc kim chce jesli nie wchodzi mi w droge. Nie przeszkadza mi gosc z broda, gosc calujacy sie z drugim a wogle to dwie kobiety :P. Napisalem tak z przekory ok a teraz do goscia ktory probuje nasza kicie pod wlos te koles a co nie odnosi sie do seksu? Popatrz. Reklama pasty dozebow w ktorej panienka z seksowna haleczka szczezy sie i wogle a nie kobieta zaspana w podomce i papilotami na glowie. Albo teledyski, filmy. Bez momentow nie ma sukcesu. Albo postulat wilka o kobiecym awatarze mimo ze opowiada sie za czystos ia wobec ukochanej kobiety. Chcesz czy nie swiatem rzadzi seks tak bylo i bedzie. Jesli nie wiesz o tym bedziesz pisac tu smiejac sie z kotki ktora siedzi tu cale dnie smiejac sie z takich jak ty. Bo takie podejscie jest na prawde zajezabawne. Intelektualnie kotka cie gosciu zamiata wiec choc postaraj sie pokonac ja w sferze seksualnej. A nie tu tez nie masz szans. No co moze w marudzeniu bedziesz lepszy? Dobrze zaczynasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
ciekawe w czym mnie zmiata ? Zawsze mam jakaś odpowiedź na jej teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×