Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
Wyniosła jest nie wiadomo z jakiego powodu. Wszystkie rozumy pozjadała. A świątki piątki pisze na forum, jakby żyć bez tego już nie umiała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
zarzucacie mi prostote ? Ok jestem prosty ale przynajmniej nie udaje nie wiadomo kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty moj pies tez sie sprzeciwia jak mowie mu lezec. On tez mi odpowiada warkiem niezadowolenia i sie kladzie. lopezik nie ten poziom. Mozesz odpowiadac na kazde slowo ale czy jestes partnerem w rozmowie czy skeczem przed czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lopez nie masz szans. Te stare wygi przegonią stąd każdego co widać po ilości osób które tu jeszcze piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta równa mężczyźnie to jakiś nonsens. Z resztą natura sama sobie z tym radzi, takie kobiety nie chcą mieć dzieci czyli nie rozmnażają ssię jak każdy upośledzony okaz w naturze. Patrząc globalnie będzie tak samo, zaleje nas islam. Albo bez przemocy albo z przemocą. I pamiętajcie winne za to ponoszą kobiety i faceci którzy im na to pozwolili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka chwaliła sie podwójnym obywatelstwem. Wredna zarozumiała stara baba. Domem i dziećmi się zajmij. Chyba że masz służbe w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe dnie na forum, setki postów , wstrętna baba. Droga prowadzi przez gardło? To do garów zmykaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie domem uzależniona wyniosła babo. Gdzie nie patrze to wszedzie siedzisz ty niedlugo z lodówki wyskoczysz. Zamknij komputer i wyjdz na powietrze. I spuśc troche ten zadarty nochal :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
nie warto się przejmować osobami typu kotka czy smof :) widać chcą się dowartościować na forum ja traktuje ich z przymrużeniem oka a kotka pewnie sobie na zasiłku w belgii siedzi to ma czas by podbijać kafeterie i szpanować "inteligencja "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
gość 15 : 17 podpisuje się obiema rękami. Natura wkońcu wyjdzie na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mam zamiaru okupowac twojej lodowki. a wracajac do tematu, nie od dzis wiadomo, ze wyksztalcone kobiety rodza wyksztalcone dzieci i przyczyniaja sie do rozwoju gospodarki. dlatego dzieki wam feministki z XIX i XX w za wywalczenie prawa do nauki, za wywalczenie powszechnej edukacji i za mozliwosc wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lopez olej ja. Ma sie pissda za lepszą. A w dóópie była. Niech opowie jak opisała kiedyś swój seks na pierwszej randce. Polska pisała z małej literki.Żal.pl. Mieszkając w Polsce nie byłoby cie stac napierd///alać/// setki tysiecy postów i jeżdżąc czołgiem. Bez urazy. Dla mnie jesteś nikim 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
racja. Najlepiej nie odpowiadajmy na jej zaczepki bo oni tylko na to liczą a jak będziemy ich ignorować to sobie odpuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech do lazienki Ironii idzie a nie lazi i fuczy.. boższzzzz 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka to co napisałaś to nieprawda. Wykształcenie się zdobywa a nie się z nim rodzi to po pierwsze. Po drugie takie kobiety rzadko mają dzieci, a po trzecie kobiety przyczyniają się do obniżania pensji. Bo są gotowe pracować za mniej , czy wręcz za darmo gdyż jej pieniądze nie są podstawą budżetu domowego. W XVIII Wieku gospodarka tez rosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
rzeczywiście. Kobiety będą pracować za grosze tylko dlatego żeby się "realizować". I dlatego prywaciarze się potem panoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech spada na belgijskie forum :D Tu nikt jej nie chce. Albo niech sobie temat założy i tam siedzi , bo tak to łazi i tematy rozwala swoimi " mundrościami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smofiku a ty nie u Want? Już ci przeszła ochota żeby ją gnoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyperttttttalaj smof i zabierz ze sobą swoją kochanke kotke. Załóżcie swój temat 8 skonczie sie wymądrzac. Adijos polaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
kolejnym problemem dzisiejszych kobiet jest myślę brak skromnosci. Zgadzacie się ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuje ludzi bez rozróżniania na plcie, jeśli zasługują. Poza tym wpis z 15:17 opisuje fakty. 1. Kobiety wykształcone rodzą mniej lub wcale 2.Islam nas zalewa. To są fakty jeśli jesteś w stanie je jakoś inaczej zinterpretować to dawaj. Wytłumacz nam jeszcze dlaczego kobiety i mężczyźni wychowani w Europie dobrowolnie godzą się na życie w państwie islamskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pusz liczysz,ze kotka ci zrobi loda w swiecie rzeczywistym bo tak skaczesz kolo niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
tak, rzeczywiscie skrot myslowy troche niefortunny. ciekawe, ze wszystkie organizacje humanitarne, miedzynarodowe i poza rzadowe tak walcza o edukacje kobiet w krajach rozwijajacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
widocznie ten cały smof czy jak mu tam jest wytresowanym pieskiem swej kotki i zaraz warczy gdy ktoś się nie zgadza ale rzeczywiście pasują do siebie ze swoją megalomania. Tak czy inaczej nie warto pisać nawet na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle piszesz kotka o wykształceniu, a takie babole sadzisz. Wpływ emigracji czy tego kształcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma do końca niezależnych organizacji, a walczą po to żeby mieć wykształconych jeszcze tańszych pracowników. Te kobiety które dzisiaj są nie wykształcone i żyją gdzieś w Afryce na łasce męża juz za kilka lat będą wspaniałymi pracownikami za 1-2 centy dziennie. I pewnie będą dumne ze pracuje w "International corporation" a ich mężowie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
dlatego ja jestem nietolerancyjny. I tak samo nie toleruje gejów i lesbijek widzicie dali im prawa do małżeństwa a oni już chcą mieć prawo do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiez pod uwage rowniez roznice w przypuszczalnej dlugosci zycia ludzi w krajach rozwijajacych sie a w europie. liczbe zgonow przy porodzie lub pologu, smiertelnosc noworodkow i dzieci w tychze krajach a europie... dostepnosc do medycyny. wbrew pozorom rozwoj ekonomiczny i gospodarczy kraju zalezy w duzej mierze od kobiet. feminizm jest tworem krajow rozwinietych, dzieki temu ruchowi sie one rozwinely. kolo sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×