Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość Raficzek
Zanim udam się do pracy dodam, że chyba najlepszym rozwiązaniem było by połączenie kobiety samowystarczalnej finansowo i spełniającej się zawodowo z mężczyzną w takiej samej sytuacji. Żeby nie było na tym polu żadnych zgrzytów i żeby się po prostu na tym nie skupiać. Moim zdaniem tu leży problem naszych czasów. Taka rywalizacja na tle pracy i finansów miedzy obydwoma gatunkami. A nie coś w stylu mam wszystko mieszkanie prace mogę żyć sama/sam więc bądźmy razem i spełniajmy się wspólnie w pozostałych sferach życia utrzymując poziom finansow bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raficzek I do kotki i czwarteimperium sprowadzacie relacje faceta z kobietą do służenia i obciągania?? xxx raczej nasze posty byly cyniczne/ironiczne. wlasnie o to mi chodzi, ja oczekuje od mezczyzny, ze bedzie moim partnerem, i ze bedzie mnie traktowal w zwiazku jak rownego sobie. btw, nie lubie gdy facet mnie paleta sie po kuchni ;) ale to wlasnie jest piekne w feminizmie, bo mialam prawo wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
każdy ma trochę racji idealna kobieta to taka która jest zaradna i jednocześnie uległa. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
współczesne kobiety? ale ze co? czeszą sie na współ razem? taaaa włosy to ważna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , a co myślicie o ostatniej kampanii: zdążyłam być w Paryżu, zdążyłam założyć firmę, zdążyłam nauczyć się języków ale nie zdążyłam zostać matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa a kampania pij mleko bedziesz wielki? okazało sie ze jednak wcale takie zdrowe nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaradna i uległa ? Tylko, że uległość ma moim zdaniem wydźwięk pejoratywny. Jest w pewnym sensie oznaką słabości. Znajdź inne określenie, bo wiem o czym myślisz ale ja bym to nazwała raczej harmonią i zgodnością postaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo seksistowska kampania... jezeli na rownym stawia wycieczki, firme i rodzenie/posiadanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci ? Weź nie rób sobie jaj z pogrzebu. Całkiem poważna dyskusja się wywiązała w końcu - o ile zdążyłam przeczytać ostatnią stronę., więc wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
świetne trafiona ta kapania. Bo kobiety zapominają o tym co najważniejsze czyli o rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ta kampania nie brzmiala zdazylem zobaczyc paryz, zdazylem zalozyc firme (...) nie zdazylem zostac ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
Bo to kobieta ma być matka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don lopez dziś nie dla każdej kobiety założenie rodziny jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a powinno bo dla mnie rodzina jest najważniejsza a jak słyszę o tym kobiecym realizowaniu się i karierze to rzygać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by zostalo poczete dziecko, o ile dobrze pamietam z biologii, to potrzeba i komorki jajowej i plemnikow, w rownym stopniu. kobieta ma prawo wyboru, kiedy z kim i ile dzieci bedzaie rodzic lub wychowywac. nie zapomnij o tym ona ma prawo wyboru. i nikt nie powinnien wywierac na niej presji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Tak jest skarbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
dlatego jestem zwolennikiem k***in mikkego. On wam pokażę miejsce w szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Presję na kobietę by został matką wywiera kto najczęściej? Inna kobieta. Same kręcimy na siebie bata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyglada twoj model rodziny, lopezku? bo jak dobrze wiem u ciebie to jeszcze w sferze marzen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie :D 👄 Niezależnie od wszelkich kampanii i ich wydźwięków. Założenie rodziny i posiadanie potomstwa, to nie jest tylko rola kobiety. Kobieta może dziecko urodzić, ale trzeba je jeszcze wychować, wykształcić i dać poczucie bezpieczeństwa. A jakie poczucie bezpieczeństwa może dać dzisiaj dziecku młoda rodzina ? Najpierw stwórzmy system sprzyjający rodzeniu dzieci i zakładaniu rodziny a później martwmy sio to, że kobiety wybierają karierę zawodową, zamiast produkować obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż przepraszam, przeciw samemu procesowi produkcji to ja nie mam nic przeciw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
wychowywałem się bez ojca i było mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieść niesie ze jestem starszy od wegla wiec moge podzielic sie doswiadczeniem. za moich czasow gdzie wegiel mial postac paproci a jedynym alarmem na podworku byl tyranozaurus rex kobieta gotowala pasze , prala, robila ciasta z pestek daktuli... to byly czasy a teraz? Teraz az siedzi w domu na wychowawczym i czeka na zone ktora wlasnie buduje kariere w firmie. Jest juz gdzies tam na wyzszym szczeblu wiec co rano zaglada w spodnie i sprawdza czy jej urosly czy nie. Wszystko sie zaciera . Dzender hmmm co tu sie dziwic skoro kobiety maja jaja ? Ale teraz wybiegnijmy w lrzyszlosc co? historia zatacza kolo. O czym mowie? A mianowicie o walce o rowne prawa tylko teraz bedziemy walczyc my mezczyzni o prawo noszenia jaj. A zaraz. Hmmmmmm no lopezik to nowe mlode pokolenie i chyba wlasnie walczy. Jego postulatyto zdominowac kobiete. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
dokładnie. Ja jako przedstawiciel młodego pokolenia sprzeciwiam się gender i innym groźnym ideologiom. Naturalny porządek. Tak jak mówisz te parszywe ideologie muszą upaść. A najgorsze jest to ze feministki uderzają w nas mężczyzn. Najchętniej wziąłbym karabin i wszystkie wystrzelał. Gdyby nie my cywilizacja była by na poziomie wynalazienia ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale ja nie mam nic przeciw byciu zdominowaną, tyle że w sypialni, bo w życiu realnym niestety choćbym chciała to mi to nie wychodzi :O ;) Trzeci, ale co złego jest w tym, że mężczyzna zostaje na wychowawczym, jeśli to jest lepsze z punktu widzenia rodziny ? Cała rzecz to umieć to zaakceptować i nie traktować jako jakiejś ujmy. Wychowywanie dzieci i prowadzenie domu, to jest niezły zapierdziel i ogromnie logistycznie skomplikowane zadanie czasami. Facet, który potrafiłby to zrobić ? Z mojej strony duży szacunek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×