Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

bladzisz poes, bladzisz to na tylku to nie byla broda wybacz ale nie mialem serca cie z bledu wyprowadzac

Gość bró
Cześć Kotko. Taka broda to może być kłująca. Może to wcale nie jest takie fajne. Zależy pewnie od długości włosa. Im krótszy tym bardziej kłujący. Taką mam fantazję.

Gość don lopez
ja nie myje brody szamponem :) jak myje twarz to mydłem wtedy lub żelem :)

ale ja lopez mowie o brodzie, takiej juz slusznej :) nie tych kilku milimetrach... tak bro, te pierwsze trzy do pieciu dni kluje, pozniej wlos juz nie sterczy na sztorc, raczej sie 'kladzie' i jedynie laskocze czasem :)

Gość bró
A czeszesz tę brodę czy sama się jakoś układa? Nie mam doświadczenia z brodami. :D

Gość bró
A może współczesne kobiety nie lecą na kasę ale na brodę? :D Dlatego dużo dziś brodaczy.

Gość gość
Byłam przed chwila w takim dużym salonie kosmetyczno- fryzjerskim. Właścicielami są Turcy. Siedzą sobie przed piją kawkę coś tam gadają w tym swoim języku, wymodelowani, wyperfumowani a w środku około 15 kobiet ( fryzjerki, kosmetyczki, manicurzystki) pracuje na nich. Świat się zmienia ;)

Gość don lopez
za to u kobiet to ja nie toleruje zarostu w żadnym miejscu :p

Gość gośćiowa
Nawet na głowie?;)

Gość don lopez
a nie no na głowie włoski muszą być :D koniecznie długie bo krótkich nie uznaje :p

Gość don lopez
Hey moja droga issauro :* co słychać ? :*

Gość don lopez
e no to ciałko opalone :D

Gość don lopez
to posmaruje plecki :p

Gość don lopez
coś mnie zaniedbujesz ostatnio :p

Gość gość
Ja tam wolę jak kobieta ma małpkę. To podrażnienia mi jajca. Co do współczesnych kobiet polecam temat "problem z przeszłością żon"

Gość don lopez
a ja myślałem ze już mnie nie lubisz :p

Gość mojenocneprzemyslenia
Uważam, że współczesne kobiety - jak i mężczyźni - zmieniają się pod wpływem postępu technologicznego, szerszego dostępu do edukacji itd. Głupotą jest oczekiwać, iż w dobie Internetu, rozwoju różnego typu usług czy rosnącej otwartości obyczajowej społeczeństwo działałoby na takich samych zasadach, jak np. 100 czy 50 lat temu. :) Zauważyłam już jakiś czas temu, że w obecnych czasach ludzie chyba nie do końca zdają się z tego sprawę tzn: mężczyźni mają pretensje do kobiet i spora część przedstawicieli płci męskiej ma chęć odesłać je z powrotem do przysłowiowych garów, z kolei kobiety coraz częściej skarżą się na współczesnych facetów, zarzucając im często nieodpowiedzialność i brak męskości.. Wydawać by się mogło, że żadna ze stron nie jest więc zadowolona z zaistniałych zmian społecznych, ale... chwileczkę... czy aby na pewno? Czy współcześni mężczyźni chcieliby nadal jedynie rąbać drewno, przynosić do domu pieniądze, dostawać ciepły obiad, wyprasowane ciuchy...? No jasne. Każdy facet o tym właśnie marzy... Każdy facet prawdopodobnie do tego właśnie przywykł, wychowując się w środowisku patriarchalnym (może poza tym rąbaniem drewna). A kobieta? Wspolczesna kobieta nie chciałaby dać się znów sprowadzić do takiej roli i współczesna kobieta często na to nie pozwala - a to budzi wielki sprzeciw i ból doopy wśród mężczyzn. Mam więc dwie rady... do Pań: nie narzekać, mniej marudzić, cieszyć się z wolności i nie oskarżać facetów o nieodpowiedzialność, słabość, nieuczciwość... Oni zawsze tacy byli, jednak w ryzach trzymał ich jedynie zakorzeniony w świadomości społecznej obowiązek zapłodnienia żony i zostania głową rodziny. do Panów: nie narzekać, a postarać się zrozumieć postawę wielu współczesnych kobiet. Postawcie się na naszym miejscu - my też chcemy zarabiać, być niezależne, bawić się i brać z życia garściami, mieć pewne rzeczy podane na tacy - do tego nigdy nie doświadczałyśmy!

Gość gość
Postawę może i można zrozumieć ale żenić się nie chce z taką kobietą.

Gość gośćiowa
Ta Twoja dziewczyna lopez to nie ma z Tobą lekko;) Ty też taki gładziutki jesteś wszędzie?

Gość don adriano
nie wiem czy ma lekko czy nie ale chyba jest jej dobrze ze mną skoro wytrzymała 3 lata :p

Gość don adriano
ona jest raczej uległa z charakteru więc raczej się nie kłóci ze mną tylko odpuszcza :p a jak ja się na coś upre to nie ma rady :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować