Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wymarzone wakacje

Polecane posty

Gość gość

byliście kiedyś na wymarzonych wakacjach? takich wyczekiwanych przez długi czas, w cudownym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w tym roku. Przez ostatnie piec lat nie moglismy nigdzie z mezem pojechac bo budowalismy dom i nie bylo pieniedzy. W tym roku natomiast wreszcie wyrwalismy sie na uprawgniony urlop do ustki. Nocowalismy w przepieknym hotelu lubicz ze spa. bylo tak cudownie i te wieczorne spacery <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustka to ciekawa miejscowość, choć nie wiem czy można nazwać ją wymarzoną. Ja pojechałabym do Chorwacji. Z jednej strony morze z drugiej góry. Ciepło, czysta woda i drinki przy basenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku bylam na wakacjach w Sopocie w hotelu http://bayjonnhotel.pl/. Mielismy genialne warunki, a przy tym 300 metrow do plazy i na Mociak. Było bosko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo chciała jechać na Festiwal Gwiazd, połączyłam to z wakacjami i udało się. Szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze  noclegu w miejscowości Międzyzdroje, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-Mi%EAdzyzdroje  z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl Udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chłopak zabrał na Wakacje do Wieliczki a później do znakomitego hotelu w wysokim standardzie ze SPA - http://hotellenart.pl/ . Było wspaniale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spędziłam 2 tygodnie temu. Mój narzeczony z okazji rocznicy naszego związku zabrał mnie do http://www.chotynia.pl/ . Hotel ma wspaniały klimat, bardzo mi się podobało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byliśmy z chłopakiem w Karpaczu. Kocham góry, a do Karkonoszy to już w ogóle mam szczególną słabość. :) Bardzo się postarał, bo wynajął nam apartament w http://www.sunnyhill-karpacz.pl/ . Jestem zachwycona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak... W tym roku spełniło się moje marzenie.. wyruszyłam w rejs z Grupa Atlas Tours.. Całe szczęście, że mieli takie promocje :) Moje wakacyjne marzenie dało mi wiele frajdy,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wakacje marzeń czekają na spełnienie, ale może już niedługo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej latam tanimi liniamii i wynajmuje pokoje z airbnb. A zaoszczędzone pieniądze wydaje na jedzenie, pamiątki i wejściówki. Link referencyjny ze zniżką 94zł na pierwsza rezerwacje w Airbnb: http://www.airbnb.pl/c/botlowski?s=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde wakacje są wyczekane;) i każde staram się spędzić w cudownym miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm moje wakacje marzeń to Malediwy ,Srilanka lub Dominikana ale za tą cene to wolę z dziecmi mam troje :P obojetnie bułgaria tunezja czy turcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejs wycieczkowy statkiem z Grupa Atlas Tours Sp. Z o.o., to jest dla mnie wymarzona podróż.. Może uda się w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaa8
Ja zawsze marzyłam o super wizycie w SPA.... I własnie w te walentynki jadę z chłopakiem do Srebrnego Dzwonu to się meeega wyrelaksuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia674
SPA jest świetne! My uwielbiamy jeździć do SPA Unitral, szczególnie z dziećmi :). Rzadko jakie SPA ma dla nich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liddkaa
Moje wymarzone wakacje były na Mazurach;) nigdzie chyba nie ma takiego klimatu, powietrza i krajobrazów. Od razu łapie człowieka natchnienie. Byłam w hotelu Marina Lester, miło i spokojnie, a przede wszystkim czysto. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam, ze wakacje w Polsce na swiezym powietrzu to superpomysł ;) nie przepadam za polskim morzem, dlatego w zeszły weekend wybralismy sie na Dolny Sląsk do Świeradowa Zdroju. Nocowalismy w domu wypoczynkowym Kaja. Polecam :) Jest spokój, cisza, przytulne pokoje- czulismy sie z chlopakiem jak w domu :) tylko bez tego calego zgiełku :) Zalujemy jedynie, ze tak krotko tam bylismy, ale w lipcu szykuje sie nam urlop, wiec pewnie zawitamy do Kai znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.airbnb.pl/c/mkasprzak9 100zł zniżki przy rezerwacji za minimum 210zł, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł świetny. Tyle że nie wiem czy na każdą kieszeń. Poza obawiam się że samo wykupienie rejsu w Biurze Podróży to dopiero początek wydatków. No ale do tego trzeba mieć jeszcze odpowiednie zdrowie. W pierwszej połowie czerwca wybieram się na wakacje z mężem w okolice Świnoujścia. Z pewnością będziemy i tam chętni na jakieś dodatkowe atrakcje statkiem. Wycieczki na Uznam, a może i gdzieś dalej. Dawno nie spędzaliśmy wakacji w Polsce. W tym roku zmusiła nas do tego choroba męża. Na razie lekarze nie pozwalają na wyjazdy za granicę, a zwłaszcza musi on unikać wysiłku i upałów. Mam nadzieję że tylko pogoda dopisze. New Project Łódź - pozycjonowanie stron internetowych, marketing w Internecie - www.newproject.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy niedawno na weekend w kudowie zdroju. Fajne miasteczko, duzo do zwiedzania. Zatrzymaliśmy sie w hotelu verde montana. Korzystaliśmy równiez ze strefy wellness i wypoczywaliśmy na basenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba na takich idealnych jeszcze nie, ale byłąm na kilku fajnych naprawdę wyjazdach, w miejscach nie takich popularnych i odwiedzanych przez tłumy turystów. Teraz jeszcze nie mam sprecyzowanych planów wakacyjnych. Ale poza planami wakacyjnymi tzreba pamietać o ubezpieczeniu jeśli jeziemy na wakacje samochodem i sami wszytsko organizujemy. pierwszy raz polecono mi w tym roku ubezpieczenie http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-moje-podroze24-2. Pierwszy raz slyszę, ale wygląda atrakcyjnie...i można tym sie zajac nawet w ostatniej chwili jeśli ktoś zapomniał za wczasu jak my zazwyczaj;) ktoś korzytstał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Wyjeżdżając na wakacje warto pamiętać o ubezpieczeniu. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę na narty trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego w górach. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. A transport medyczny ze stoku do szpitala potrafi być bardzo drogi. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym, które może przydać się, jeśli spowoduje Pani wypadek na stoku oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną miejscowością jest Wejherowo na Kaszubach. Do morza jest jedynie 25 km, ale też w samym mieście jest szereg atrakcji. Można przejść przez szlak Nut Kaszubskich, odpocząć w Parku Miejskim lub zwiedzić pobliskie kościoły i klasztory. Możesz wejść na www.turystyka.wejherowo.pl i samemu się przekonać, że warto tam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kiedyś mąż sprezentował mi pobyt w SPA: http://bristolbusko.pl/spa-wellness :) to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu - blisko w góry, cudowna atmosfera i to niesamowite miejsce w hotelu.. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1999
Dla mnie wakacje są okresem gdy mogę poznawać świat i ludzi. Lubię odwiedzać festiwale muzyczne. Kiedyś jeździłam ba Bazunę, Bieszczadzkie Anioły, Giełdę w Szklarskiej, czy Śpiewanki w Muszynie. Lubię słuchać muzykę. Jednak człowiek jest coraz starszy i chyba dojrzalszy. Zaczęło mnie to męczyć, szczególnie straszne ilości alkoholu. Tak straciłam chłopaka. Zmieniłam pomysł na wakacje jeżdżąc na spotkania chrześcijan. Wszystko zaczęło się w Zelowie. Pierwszy raz trafiłam do Zelowa przypadkiem. Gdy miałam problemy w szkole i mama zapisała mnie na obóz dla młodzieży, który prowadzili luteranie. W szkole coś słyszałam o Lutrze i ruchu reformatorskim więc jako osoba zbuntowana, która lubiła wyzwania, zgodziłam się. Okazało się, że Kościół Ewangelicko-Augsburski niewiele się różni od KK. Jego nazwa pochodzi od Augsburskiego Wyznania Wiary, które niczym się nie różni od wyznania nicejsko-konstantynopolitańskie. Zawsze wiara i Pismo Święte było mi bliskie, dlatego spodobało mi się że moi rówieśnicy tak świetnie znają Biblię. To ta sama biblia co w KK. W tym roku wydano jednolity tekst Biblii Ewangelicznej dla obu Kościołów. Zaprzyjaźniłam się z nimi i to odmieniło moje życie. Teraz często spotykam się z nimi na Tygodniach Ewangelizacyjnych. To cykliczne spotkania młodych ludzi które odbywają się w różnych miastach. Teraz takie spotkanie jest w Dzięgielowie, a następne w Zelowie. Są to spotkania bez polityki i całej tej indoktrynacji. To po prostu duchowa uczta. Gdyby was to zainteresowało to zapraszam na stronę Parafii w Zgierzu www.zgierz-luteranie.pl/2018/06/28/tydzien-ewangelizacyjny-w-zelowie-15-21-07-2018/ . Tam można pobrać program w formie PDF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1999
Zapomniałam napomknąć o muzyce. Chlubą miasta są Zelowskie Dzwonki. To orkiestra w której podstawowymi instrumentami są różnego rodzaju dzwonki. Zelowskie Dzwoni działają przy parafii. We wtorek 17 lipca będzie między innymi ich występ. Koncert odbędzie się właśnie z okazji Tygodnia Ewangelizacji w Zelowie. Jak pierwszy raz ich słuchałam to dosłownie opadła mi szczęka. Cały koncert oglądałam z otwartą buzią. Zresztą sami zobaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×