Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obłęd i paranoja

Uwaga na tzw. NIEBIESKĄ KARTĘ. Pułapka na bite i bezrobotne kobiety!!!

Polecane posty

Gość gość
zgadzam się .A jeśli on jest takim pracownikiem socjalnym ,to wspólczuję.W to że widział dziecko z rozłupaną czaszką , to nie wierzę.Osób postronnych się nie bierze na wywiady środowiskowe. Ale jeśli jest pracownikiem , to przy jego pieniactwie ,....pewnie babci emerytce by wlepi kuratora za to ,że po piesku nie posprzątała trawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooo? Rodzice 5 dzieci z czego najstarsze ma 6lat?co roku dziecko trzaskaja? I jak to możliwe ze jedno ma rok a drugie 4 miesiace? Matka zachodzila w ciążę od razu po urodzeniu przedostatniego? To ma być normalna rodzina? Ja współczuję paniom z mopsow i innych, że muszą się uzerac z takimi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ obłęd i paranoja dziś Najgorsze jest to, że takie imbecyle jak misio1 naprawdę mogą pracować gdzieś po opiekach społecznych x chyba nie wierzysz ze ten duren naprawde gdzies pracuje? To sciemniacz i pozer a wszystko co pisze to wymyslone przez niego bzdury. Wystarczy zovaczy ile razy tu w tym topiku zostal przylapany na klamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********ie. w mojej dzielnicy patologia jest taka, że aż się wszystkim z uszu wylewa, a nikt nikomu dzieci nie odbiera. dalej biegają brudne, wygłodniałe, poobijane, a rodzice stoją pod sklepem. mops przychodzi regularnie, często też kuratorzy. te bajki z tv to sobie wsadźcie, po fakcie to każdy rodzic jest aniołem. po cholerę by te dzieci obierali? żeby sprzedać ich nerki? żyjecie w świecie iluzji, wymyślacie spiski zamiast się rozejrzeć wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo prawdziwej patologii sie nic nie odbiera. Do prawdziwej patologii, do narkomanow i cpunow to pracownica soscajlna boi sie isc bo moze zwyczajnie w pysk dostac. Za to do samotnej bezbronnej matki, ooo!... to od razu trzy pracownice socjalne leca zeby szukac dziury w calym. Przeciez musza sie czyms wykazac w pracy, musza uzasadnic, ze sa potrzebne, ze za cos biora pensyjki. Dlatego samotne matki na niebieskiej karcie sa nekane i zabiera im sie dzieci, a do pijackich melin, do prawdziwej patologii nikt nawet nie zaglada. Pracownice socjalne nagle nie widza problemu. Udaja ze nic sie nie dzieje dopoki nie dojdzie do tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio jest niewiarygodny pisano tu że pracuje w zakładzie oczyszczania miasta nie opiece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to najwiekszy kiciarz na forum. Przylapano go juz na tylu klamstwach ze szok. Kim on juz nie byl, kogo on nie zna, co on nie robil... Wszystko robil, wszystko widzial, wszystko wie... Ale kurfa numer ze widzial jak dzieciom rozlupuja siekiera czaszki to szczyt szczytow HAHAHA!... A potem jak sie smiesznie z tego wykrecal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma rację pracownik socjalny, ze do patologi nie wchodzi, patologi to powinno się c**y i jaja obrzynać aby nie mogli mieć dzieci, bo co z tego, że zabiorą jak kolejne zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej, że półgłupy z opieki społecznej mają podobną mentalność do idioty misia1. Przecież taki misio1 poodbierałby natychmiast wszystkim matkom potomstwo. Debil nad debilami i jeszcze broni sobie podobnych debili z pomocy socjalnej. Swoją drogą to się nie powinno nazywać pomoc społeczna czy socjalna tylko pomoc w demontażu polskich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak lepiej niż dziecko miałoby się wychowywac w patologii. Taka kobieta może zalozyc nowa rodzina jak chce, tym razem, wybrać kogos normalnego na partnera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek prawda jest taka, że patologicznej rodzinie, gdzie jest przemoc, alkohol, narkotyki opieka pomaga i to jeszcze jak! A jak się trafi rodzina, gdzie brakuje pieniędzy, ale jest wyprana firanka i sprawny telewizor to kombinują, jak tu dzieci odebrać. No bo jak to oboje rodzice zdrowi, nienałogowi i pieniędzy im brakuje? No to trzeba do roboty jakoś pogonić. Mopsy dostają określoną ilość pieniędzy i ta kasa idzie na patole, a normalne rodziny mogą sobie o tej pomocy tylko pomarzyć. Jakoś nikt z pracowników opieki nie widzi, że alkohol w domu i trzeba dziecko od ojca sadysty odizolować, ale jak potem matka zostaje sama i bez pracy, to się okazuje, że nie potrafi zapewnić dziecku bytu (jakby z mąż alkoholik zapewniał) i jest niewydolna wychowawczo. Wtedy się machina jakoś ruszyć z "pomocą" wobec dziecka potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłęd i paranoja
@ gość dziś ma rację pracownik socjalny, ze do patologi nie wchodzi x Błąd. Tu jest właśnie największa paranoja. Bo jeśli pracownik socjalny nie interesuje się losem dzieci potrzebujących naprawdę pomocy, a zamiast tego odrywa na siłę 6-miesięczne niemowle od karmiącej matki, która szczerze kocha swe dzieciątko, a którą jedyną jej "winą" jest to, że musiała uciekać od awanturującego się męża i nie ma teraz za co żyć, to przepraszam bardzo ale te pracownice socjalne powinny być natychmiast wyrzucone z pracy za niewywiązywanie się ze swoich obowiązków służbowych. Mało tego, powinno się je powsadzać wszystkie do więzień za traumy psychiczne jakie niewinne dzieci nabawiły się podczas rozłąki z matkami! Misio1, gardzę takimi ja ty, jak i gardzę pracownicami socjalnymi. Tfu! na takich jak wy, tfu!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda ma jeszcze drugie dno bo ja słyszałam że bogate bezdzietne rodziny opłacają kogo trzeba by wyszukać zdrowiuśkie dziecko ale nie z rodziny potologicznej bo takie może w przyszłości sprawić problemy dlatego to musi być ktoś kochany z normalnej rodziny. Wtedy zaczyna się wyszukiwanie odpowiedniego dziecka i opłaceni ludzie ruszają na łowy i często ich ofiarami padają samotne matki. Dlaczego? A dlatego że samotna matka jest samotna i nie ma się kto za nią ująć a jak jeszcze jest bez pracy to wtedy wiadomo że nie będzie miała adwokata. Samotna matka jest więc łatwym celem i bez większych trudności można odebrać jej dziecko czy dzieci. Tak właśnie się stało w miejscowości Nisko gdzie sędzina Eka Kopczyńska kazał odebrać matce trójkę dzieci w tym 6miesięczną córeczke i w trybie błyskawicznym przekazała najmłodsze dziecko do jakiejś rodziny a dwójkę pozostałego rodzeństwa porozdzielała po dwóch różnych domach dziecka. Powodem odebrania dzieci był m.in. anonimowy donos a żeby było śmieszniej to donodu nikt nigdy nie widział. Bo anonimowy. Na szczęście w sprawę zaangażowali sie parlamentarzyści i dzieci po półrocznej udręce wróciły do osiwiałej już z rozpaczy matki ale co ciekawe pomimo podważenia owego donosu i udowodnienia że cały proces łącznie z "dowodami" i zeznaniami pracownic socjalnych był farsą to żadna z pracownic do dziś nie poniosła konsekwencji za składanie fałszywych zeznań a pani sędzina nadal sędzije w tamtejszym sądzie chociaż póbowano się do niej dobrać ale niestety immunited uczynił sędzienę całkowicie bezkarną. Handel dziećmi w białych rękawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matka i bez pracy - rodzic "idealny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde dziecko bedzie wolalo byc z wlasna kochajaca mama, nawet taka bez pracy, niz mialoby byc oddane do obcej baby i nowego tatusia pedofila. Bez pracy moze zostac dzis kazdy i to z dnia na dzien. Ja mam 2 fakultety i nigdzie nie moge dostac pracy w wyuczonym zawodzie. Konczylam nauczanie wczesnoszkolne a musze dorabiac w barze. To chore. Smiejesz sie z matek bez pracy? Obys sama sie nie zdziwila jak ktoregos dnia wylecisz z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.46 czy u nas już tak jest =może i jak piszesz. ale to STANDARD w Szwecji i Norwegii . Tam dlatego właśnie tak chętnie zabierają dzieci normalnym białym imigrantom . Jest tam masa bezdzietnych masa z wadami genetycznymi (kazirodztwo w poprzednich pokoleniach) stąd łakną dzieci ładnych i normalnych a ostatnio podobno do listy dopisują się różni dewianci którym też przydzielają dzieci. Jest więc ciśnienie jest forsa jest poparcie polityczne dal tego. To i prawdziwi państwowi profesjonalni łowcy dzieci grasują i zabierają . Oby do nas tego nie przeszczepiono .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jesteś chamem , który usiłuje sobie usprawiedliwić to chamstwem innych, chorobą itp.<<< x Na forum dla pedofilii piszących publicznie o gwałceniu, mordowaniu, a nawet pieczeniu dziecka, nie można zachowywać się kulturalnie :(. x >>>Nikt ci nie każe tu siedzieć.Io twój wybór.<<< x To, że czasem muszę leżeć w łóżku nie jest moim wyborem. To, że w internecie znam tylko jeno miejsce, gdzie mogę zrzucić złą energię, wyzywając (całkiem słusznie) jakiegoś debila jest rzeczywiście moim wyborem :P. x >>>Jak na rzekomo chorego to za bardzo rozpisywałeś sie o seksie analnym, i zaletach takiego seksu.Wiem , bo czytałam to.Osoba z chorym kręgosłupem<<< x Ja nie urodziłem się z chorym kręgosłupem, ale uszkodziłem go w wyniku wypadku. Co mają czyjeś doświadczenia seksualne do tego, że kiedyś spotka go wypadek ? Nikogo do seksu analnego nie zmuszałem, a jeżeli czytałaś tamten watek, to wspominałem, że prosiły o to same partnerki. Jeżeli Ty masz pragnienia swojego partnera za nic, to Twoja sprawa. Ja staram się, by kobieta, która jest ze mną była szczęśliwa pod każdym względem. x >>>Na tamtym topiku też byłeś chamski.<<< x Trudno zachować kulturę wobec osób wyzywających mnie od zboczeńców itp. x >>>Dla mnie jesteś mitomanem, bez kultury, z wymyślonym życiorysem na potrzeby kafe.<<< x Dla ludzi, żyjących tylko na Kafe, rzeczywiste życie zawsze będzie czymś nierzeczywistym :D. x >>>W to że widział dziecko z rozłupaną czaszką , to nie wierzę.<<< x Ja też :P, bo nigdzie nic takiego nie napisałem. Widziałem to dziecko w jakiś rok, od tego zdarzenia i zapamiętałem ten widok do dzisiaj :(. x >>>Osób postronnych się nie bierze na wywiady środowiskowe.<<< x Mam wykształcenie pedagogiczne, kuratorka była moją koleżanką i zwyczajnie bała się samemu wejść do niektórych rodzin. Po tym, co zobaczyłem, nie dziwiłem się jej lękom. x >>>Wystarczy zovaczy ile razy tu w tym topiku zostal przylapany na klamstwie<<< x Proszę podać JEDEN przykład. x >>>misio jest niewiarygodny pisano tu że pracuje w zakładzie oczyszczania miasta nie opiece..<<< x I zapewne Ty sam to pisałeś . x >>>Ale kurfa numer ze widzial jak dzieciom rozlupuja siekiera czaszki to szczyt szczytow HAHAHA!... A potem jak sie smiesznie z tego wykrecal<<< x Nadal biedny DEGENERACIE nie pokazałeś w którym miejscu (poza Twoją tępą łepetyną) napisałem, że widziałem moment rozłupywania czaszki dziecku. Nie spodziewałem się, by DEBIL z Kafe zrozumiał znaczenie bardziej skomplikowanego zdania, więc zaskoczony nie jestem. x >>>Misiek prawda jest taka, że patologicznej rodzinie, gdzie jest przemoc, alkohol, narkotyki opieka pomaga i to jeszcze jak!<<< x Tak, to jest prawda. W innym przypadku taka patologia zacznie wrzeszczeć w mediach, tak jak to robi autor tego tematu. x >>>A jak się trafi rodzina, gdzie brakuje pieniędzy, ale jest wyprana firanka i sprawny telewizor to kombinują, jak tu dzieci odebrać.,<< x Z tym nie zgodzę się, bo widziałem zachowanie znajomych kuratorów i psychologów, zatrudnionych w świetlicach. Wcale nie uważają, ze najlepszą metodą jest odebranie dziecka matce. Prawda jest taka, że niektóre kobiety są dla swoich dzieci niebezpieczne, szkodliwe i wykorzystują je do własnego dostatniego życia. Przykładem jest pani Anna, o której kilka wątków założono nawet na Kafe. Kobieta wykorzystuje dziecko, jako wabik przy żebraniu i swoim zachowaniem blokuje jego normalny rozwój, praktycznie go w tym rozwoju cofając. Takie matki mogą bardzo dobrze prezentować się w swoim otoczeniu, ale pozostawienie im dzieci jest dla tych dzieci WYROKIEM :(. x >>>obłęd i paranoja<<< x Ten nick doskonale oddaje sens wypowiedzi piszącej pod nim osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość wczoraj 19.46 czy u nas już tak jest =może i jak piszesz. ale to STANDARD w Szwecji i Norwegii . Tam dlatego właśnie tak chętnie zabierają dzieci normalnym białym imigrantom . Jest tam masa bezdzietnych masa z wadami genetycznymi (kazirodztwo w poprzednich pokoleniach) stąd łakną dzieci ładnych i normalnych a ostatnio podobno do listy dopisują się różni dewianci którym też przydzielają dzieci. Jest więc ciśnienie jest forsa jest poparcie polityczne dal tego. To i prawdziwi państwowi profesjonalni łowcy dzieci grasują i zabierają . Oby do nas tego nie przeszczepiono . x Dokładnie! Tam już oddają dzieci nawet pedofilom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dokładnie! Tam już oddają dzieci nawet pedofilom.<<< x Odnoszę OBRZYDLIWE wrażenie, x że was PODNIECA pisanie o patologicznych zachowaniach wobec dzieci :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiu, będziesz znowu piertolił o siekierach w głowie? Zadam pytanie wprost: czy twoja matka to jakaś pracownica socjalna? Bo w to że ciebie ktoś wziął na bodyguarda pani kurator to nikt nie uwierzy, bo osobom postronnym nie wolno chodzić sobie po cudzych mieszkaniach z kuratorką. Natomiast w to, że w twojej patologicznej skorumpowanej rodzinie ktoś bierze kasę za handel dziećmi to jest bardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lipie na Podkarpaciu był dwa lata temu przypadek że 38-letnia kobieta popełniła samobójstwo, wcześniej zabijając dwójkę swoich dzieci żeby ich nie osierocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miso a moja matka była pedagogiem , co nie znaczy ,że brałam udział w rozmowach z wychowankami.Napisałam ci kulturalnie co myślę.A ty dalej swoje pieniactwo.Tak to twój wybór, sam to napisałeś.I dlatego dla mnie jesteś skreślony.Zastanów się kim jesteś.Jeśli twoje odpowiedzi to bo tu debile siedzą, to sam jesteś debilem, że na to odpowiadasz.Podobno czterdziestoletni , spełniony człowiek siedzi na forum, pisząc elaboraty ^^. Sprzeczność sama w sobie.Jako osoba z wykształceniem pedagogicznym powinieneś sam widzieć paradoks tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>musiu, będziesz znowu piertolił o siekierach w głowie? Zadam pytanie wprost: czy twoja matka to jakaś pracownica socjalna? Bo w to że ciebie ktoś wziął na bodyguarda pani kurator to nikt nie uwierzy, bo osobom postronnym nie wolno chodzić sobie po cudzych mieszkaniach z kuratorką. Natomiast w to, że w twojej patologicznej skorumpowanej rodzinie ktoś bierze kasę za handel dziećmi to jest bardziej prawdopodobne.<<< x Odpierd_l się od mojej rodziny zboczony debilu. x Nie wiem jakie przepisy obowiązują w teorii, ale wiem, że do jednej rodziny, szedłem razem z moim kolegą - kuratorem - oficerem policji. I moja obecność tam, była w pełni uzasadniona. x Zamiast jak Ty p*******ić głupoty, własnym autem, zużywając własne paliwo, odwoziłem do domów dzieci, które podobni Tobie, patologiczni rodzice, zapominali odebrać ze świetlicy. Kilkakrotnie też zmuszony byłem użyć siły w obronie wychowawczyni - psychologa, która te dzieci odprowadzała do ich śmierdzących moczem i wymiotami domów, PO GODZINACH SWOJEJ PRACY. x Dlatego BRZYDZĄ mnie ŚMIECIE, ubliżające ludziom, którzy pomagają innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ misio1 Dlatego BRZYDZĄ mnie ŚMIECIE, ubliżające ludziom, którzy pomagają innym. x Ty bydlaku uważasz odebranie matce jej ukochanego dziecka za "pomoc"? Oby chuj cię strzelił z takim pomaganiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz misio1 przyłapany na kłamstwie. Przedwczoraj pisał, że szedł jako ochroniarz PANI kurator, oto dowód: x misio1 2015.08.01 Na prośbę zaprzyjaźnionej pani kurator, poszedłem do rodziny, jako jej "eskorta". x A dziś z PANI kurator zrobił się... mężczyzna kurator. Oto dowód: x misio1 dziś Nie wiem jakie przepisy obowiązują w teorii, ale wiem, że do jednej rodziny, szedłem razem z moim kolegą - kuratorem - oficerem policji. I moja obecność tam, była w pełni uzasadniona. x Ten człowiek sam już samota się w tym co pisze i nie pamięta co pisał 2 dni wcześniej HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>miso a moja matka była pedagogiem , co nie znaczy ,że brałam udział w rozmowach z wychowankami.<<< x Wybacz, ale co ma wspólnego praca Twojej matki, z tym, że nie mogłaś w niej uczestniczyć? x Kuratorzy i wychowawcy, którzy czasami prosili mnie o pomoc/asekurację, są moimi znajomymi m.in. ze studiów. Kobiety zwyczajnie boją się wejść same do niektórych mieszkań. Kilkakrotnie musiałem powstrzymać bydlaka, który zbyt "odręcznie" chciał przekonać kobietę do swoich racji. Spróbuj wieczorem znaleźć TRZEŹWEGO domownika, by oddać mu dziecko, to zrozumiesz o czym piszę. x >>>Napisałam ci kulturalnie co myślę.A ty dalej swoje pieniactwo.<<< x Swoje "pieniactwo" kieruję do autora tematu. x >>>Podobno czterdziestoletni , spełniony człowiek siedzi na forum, pisząc elaboraty ^^. Sprzeczność sama w sobie.<<< x Nie siedzę, tylko leżę i zapewniam Cię, że nie z własnej woli. Nie wchodzę na to forum, by pokazać swe szczęście i spełnienie, ale by odreagować, plując komuś w twarz. Tutaj mam pełne prawo zrobić to w dobrym celu :). Na każdym innym forum, moderator natychmiast usunąłby wulgarne teksty, obrażające innych. Teksty, na które na tym forum ja odpowiadam. x >>>Jako osoba z wykształceniem pedagogicznym powinieneś sam widzieć paradoks tego co piszesz.<<< x To nie jest paradoks, ale ujawnienie złej strony, którą ma każdy z nas. Zamiast, odreagowując coś (np. dzisiejszą przesyłkę z ZUS), być niemiłym dla otoczenia, ja spuszczam "złą parę" obrażając jakiegoś debila z tego forum :). x Chcę załatwić potrzebę fizjologiczną, to idę do ubikacji. x Chcę wyrzucić z siebie złe emocje, to wchodzę na Kafe :D. x Dzięki temu, moje otoczenie, pozostaje czyste i uśmiechnięte :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ty bydlaku uważasz odebranie matce jej ukochanego dziecka za "pomoc"? Oby ch*j cię strzelił z takim pomaganiem!<<< x Tak. Dziecko nie jest zabawką, jak uważają chore psychicznie "mamusie". Dziecko, to mały człowiek, który przez taką "mamusię" będzie cierpiał do śmierci, a często sprawi też cierpienie innym. x Przed ciążą zabezpieczyć się nie potrafi, zarobić na siebie nie potrafi, mieszkania zdobyć nie potrafi, ale na wychowywaniu zna się zawsze najlepiej :(. x I żeby było jasne: nie mam nic przeciwko samotnym matkom, wychowującym swoje dzieci i na nie PRACUJĄCYM. x Jeżeli jednak ktoś nie potrafi zadbać sam o siebie, to trudno oczekiwać, by potrafił zadbać o siebie i o dziecko :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A dziś z PANI kurator zrobił się... mężczyzna kurator. Oto dowód:<<< x Wnioskuję, że wg takiego DEBILA jak Ty, na całym świecie jest tylko jeden kurator :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiek kurfa znowu przylapano cie na piertoleniu glupot. Chcesz powiedziec ze wszyscy kuratorzy z polski i wszystkie kuratorki braly cie nagle na ochroniarza? Nawet policjnt zamiast do brygady antyrrerorystycznej zadzwonil do ciebie :D :D :D :D misiek a siekiery gdzies nie widziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×