Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile lat czekalyscie na oswiadczyny?

Polecane posty

Gość gość
A mój facet obawiał się mi oświadczyć;p wyzwolona, niezależna kobieta- bał się NIE;p Na jakiejś imprezie od tak rzuciłam może weźmiemy ślub, za miesiąc mi się oświadczył było pięknie;) po 6 latach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę ,że od dawna schemat był taki że spotykało się dwoje ludzi ,byli ze sobą ,zaręczali się ,pobierali i tworzyli rodziny.Dla Mnie oczywistym jest że skoro z kimś się jest to po to by te rodzinę stworzyć ..szybko nie ma co bo to różnie ale czekać po 12 lat chyba też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś nie, nie zgadłaś i nie odwracaj kota ogonem - piszę o konkretnej sytuacji - narzucających się, zdesperowanych dziewczynach polscy faceci raczej odejdą niż wejdą w rolę służących " xx to ze ty takich nie znasz - nie oznacza ze takich nie ma to po pierwsze. Po drugie, bo co sie ograniczac do jakiejs nacji;-) Dla mnie normalne jest ze ludzie razem mieszkaja 0 nie widze tutaj desperacji, ale tez nigdy nie bylam sluzaca i nie planuje. Mieszkanie nie rowna sie gotowanie (nie umiem - goruje on), pranie - nastwiam pralke, sprzatanie - tutaj wchodzi outsourcing (bo mam malo czasu), placeinie - pi razy na spolke - nie rozliczalismy sie nigdy co do monety, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Ja myślę ,że od dawna schemat był taki że spotykało się dwoje ludzi ,byli ze sobą ,zaręczali się ,pobierali i tworzyli rodziny.Dla Mnie oczywistym jest że skoro z kimś się jest to po to by te rodzinę stworzyć .." xx czsaem sie czeka 10 lat - bo nie kazdy chce zakladac rodzine majac 15 lat , proste;-) co do reszty to zalezy od wychowania - dla mnie naturalne jest ze ludzie sie spotykaja zeby byc razem a nie cos zrobic (kupic mieszkanie, zalozyc rodzine, wziac slub) i naturalne jest to zyjac ze soba zaczynaja mieszkac razem jesli dodatkowo chca slubu - to wtedy jest wlasnie na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po części masz racje dlatego zostawilam niezdecydowanego polaka na rzecz konkretnego obcokrajowca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po części masz racje dlatego zostawilam niezdecydowanego polaka na rzecz konkretnego obcokrajowca. oczko.gif" xx ja nie mam nic przeciwko Polakom - z reszta narodowosc dla mnie ejst niewazna - o ile styl zycia zgadza sie z moim (to wyklucza wszelkie nalecialosci narodowe ale nie na sama narodowosc). Nie kazdy Polak jest zepsuty przez sowja matke i wychowany na zarozumialego buca ktoremu sie wszystko nalezy bo jest facetem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż oświadczył sie po roku (dokladnie 11 miesiacach), ale znaliśmy sie 4 lata zanim zaczęliśmy być razem. Teraz jestesmy 4 lata po ślubie i jest ciągle fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR dziś " gość dziś nie, nie zgadłaś i nie odwracaj kota ogonem - piszę o konkretnej sytuacji - narzucających się, zdesperowanych dziewczynach polscy faceci raczej odejdą niż wejdą w rolę służących " xx to ze ty takich nie znasz - nie oznacza ze takich nie ma to po pierwsze. Po drugie, bo co sie ograniczac do jakiejs nacjioczko.gif Dla mnie normalne jest ze ludzie razem mieszkaja 0 nie widze tutaj desperacji, ale tez nigdy nie bylam sluzaca i nie planuje. Mieszkanie nie rowna sie gotowanie (nie umiem - goruje on), pranie - nastwiam pralke, sprzatanie - tutaj wchodzi outsourcing (bo mam malo czasu), placeinie - pi razy na spolke - nie rozliczalismy sie nigdy co do monety, w czym problem? xxxxxxx ty zawsze każdą sytuację musisz traktować personalnie??? dyskutujemy tu o konkretnym przypadku mieszkania z dziewczyną i niedeklarowania się do małżeństwa i dzieci a ta w kółko "po co ograniczać się do tej sytuacji" a "co by było gdyby było odwrotnie", "a ja to to", " a u mnie to tamto" włazisz na ten wątek tylko po to żeby się chwalić jak to U CIEBIE cudownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty zawsze każdą sytuację musisz traktować personalnie???" xx to ty tak to widzisz - ja to widze inaczej - wiec po co mi przypisujesz swoje wrazenia, hm?;-) xx "dyskutujemy tu o konkretnym przypadku mieszkania z dziewczyną i niedeklarowania się do małżeństwa i dzieci a ta w kółko "po co ograniczać się do tej sytuacji" a "co by było gdyby było odwrotnie", "a ja to to", " a u mnie to tamto" xx tutaj nie ma rozmowy o konkretnej sytuacji - tylko pytanie o sowiadczyny - a te zdarzaja sie roznie w zaleznosci od faceta/pary - jedni mieszkaja razem i sie nigdy nie deklaruja, a inni od poczatku wiedza co i tak. Sa ludzie gdzie oswiadczyny nastepuja po wielu latach wspolnego mieszkania i tacy ktorzy sie rozstaja bo one nie nastepuja - dlatego uwazam ze warto rozpatrywac szerokie scenariusze, proste;-) xx "włazisz na ten wątek tylko po to żeby się chwalić jak to U CIEBIE cudownie? " xx a to juz twoje przypuszczenie - nigdzie nie napisalm jak jest u mnie - to sobie cos projektujesz i od razu sie zloscisz na wlasna projekcje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR - jesteś po prostu chora psychicznie -i tyle! a resztą na setkach wątków już ci to ludzie pisali bez odbioru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR dziś Masz racje konkretni mężczyźni czy niezdecydowani są w każdej nacji. Moja odpowiedz to bardziej była ironia, ze polscy faceci są super a my kobiety narzucamy się im tylko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś ROR - jesteś po prostu chora psychicznie -i tyle! a resztą na setkach wątków już ci to ludzie pisali bez odbioru!!! " xxx jasne ;-) nie setki ludzi tylko miliardy zapewne;-) tak to juz jest jak sie jedna osoba przyczepi bo nie moze zniesc mysli ze inni widza dana kwestie szrzej czego nie jest w stanie zrozumiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś ROR dziś Masz racje konkretni mężczyźni czy niezdecydowani są w każdej nacji. Moja odpowiedz to bardziej była ironia, ze polscy faceci są super a my kobiety narzucamy się im tylko" xx wiem ;-) lubie ironie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie nie rowna sie gotowanie (nie umiem - goruje on), pranie - nastwiam pralke, sprzatanie - tutaj wchodzi outsourcing (bo mam malo czasu), placeinie - pi razy na spolke - nie rozliczalismy sie nigdy co do monety, w czym problem? xxx przecież sama to napisałaś do cholery!!! a potem piszesz ""a to juz twoje przypuszczenie - nigdzie nie napisalm jak jest u mnie - to sobie cos projektujesz i od razu sie zloscisz na wlasna projekcje"" i w kółko to sławo "projekcja" przejrzyj wszystkie swoje durne wywody na innych wątkach i pokaż je swojemu psychiatrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR dziś " gość dziś ROR dziś Masz racje konkretni mężczyźni czy niezdecydowani są w każdej nacji. Moja odpowiedz to bardziej była ironia, ze polscy faceci są super a my kobiety narzucamy się im tylko" xx wiem oczko.gif lubie ironieoczko.gif xxxxxx i jeszcze sama sobie odpisuje - chora, biedna dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rzecież sama to napisałaś do cholery!!! a potem piszesz ""a to juz twoje przypuszczenie - nigdzie nie napisalm jak jest u mnie - to sobie cos projektujesz i od razu sie zloscisz na wlasna projekcje"" i w kółko to sławo "projekcja" xxx ja pisalam o wlaczaniu pralki a ty do mnie ze jest cudownie?;-) ;-) ;-) I to jest wlasnie twoja projekcja - jak nie rozumiesz to trudno, nie wymagam;-) Nigdzie nie napislam czy u mnie jest cudownie czy beznadziejnie - a ty na podtswie tego ze napisalam cos praclec/podziale rol dopisujesz sobie wrazenia "cudwonie" i to jest mega-zabawne;-) ;-) xx "przejrzyj wszystkie swoje durne wywody na innych wątkach i pokaż je swojemu psychiatrze! " xx a t wez sobie cos na uspokojenie bo strasznie szczekasz;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"xxxxxx i jeszcze sama sobie odpisuje - chora, biedna dziewczyna! " xx jasne - sama sobie odpisuje ;-) ale co ciebie tak ekscytuje, hm?:-) cos czuje ze ci sie zylka w pupci napiela;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj trollico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam;-) nie przejmuj sie trollem - niech se siedzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem gość i pisze sobie z ROR, masz jakiś problem? Sama nie jesteś zalogowana a masz jakieś wąty do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że ty jesteś zalogowana! a to o trollicy było do ciebie ROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś dobrze, że ty jesteś zalogowana! a to o trollicy było do ciebie ROR " xxx hahahahah ;-) ale wiesz z tymi trollami to jest subiektywne - jak widzisz ja nie biore wszystkiego personalnie, amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pierwszy mąż - 1 miesiąc drugi - ok 5 lat mieszkania razem, ale mi wtedy nie zależało na ślubie. Slub był 3 miesiące później. Pewnie jakby mi zależało na ślubie to bym naciskała. Ale jeden już miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko frajer i pipa się oświadcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ror ma duzo racji, lubie jej wywody. Polscy mezczyzni w duzych miastach sa wygodni bo np na 1 chlopaka przypada 10 kobiet- dane chyba gus (wawa) w krakowie na 1 chlopa 9 kobiet. Nawet slaby facet 4/10 moze miec 8/10 bez większego problemu -sprawdzone info nie raz. Strasznie sie rozleniwili miastowi, niewiele oferuje. Gotowanie nie, sprzątanie nie, praca tak ale wydawanie pieniędzy na kobietę nie, rodzina nie. Info o mężczyznach do 30 lat. Straszna kaszana i maminsynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalili
Mój się oświadczył 6 miesięcy po tym jak się poznaliśmy. Nie mieszkamy razem (od razu zaznaczyłam że nie chcę się "wypróbowywać" przed ślubem bo wiem jak to się kończy). On wcześniej mieszkał z dziewczyną chyba 9 lat i się jej nie oświadczył. Ja mieszkałam wcześniej z partnerem 3 lata, oświadczyn nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z moim 4 lata i nic, zapytac sie go wprost czy chce zebysmy sie hajtneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj - ale po tym pytaniu związek szybko się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego szybko sie skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×