Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iva29

Samotne macierzyństwo

Polecane posty

Gość Mamusia

Witajcie, 

również jestem w niefortunnej sytuacji zostając samotnym rodzicem, załapałam się tylko na 500+ i stokilkadziesiąt złotych zasiłku, niedługo urlop mAcierzyński mi się kończy, więc usilnie szukałam pracy, którą będę mogła wykonywać w domu, ponieważ nie mam z kim zostawić syna.

Trafiłam na bardzo ciekawą propozycję, nie gwarantuje kokosów od razu, dlatego warto zacząć jak najszybciej, by mieć spokojny czas na rozwinięcie skrzydeł.

Jeśli któraś z mam chciałaby zobaczyć, co mnie tak wciągnęło, zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamama

witaj :) tez zostalam sama z dzieckiem bo moj facet mnie zostawil i poszedl do innej ale to nie koniec świata i dasz sobie rade :) ja daje rade maly mi to wynagradza każdego dnia  :) glowa do góry jeżeli będziesz chciała to możemy popisać :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamama

mogłabyś cos wiecej powiedzieć na temat tej pracy ?  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jaj teraz, nie będzie miał później. Ewentualnie uważa, że w żenujący sposób próbujesz go odzyskać "symulując' ciążę, albo wpadką z kimś innym

Sama zrób rachunek zysków i strat.

Edytowano przez Gość_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Zacharka napisał:

Sytuacja wygląda w ten sposób- okazało się, że jestem w ciąży, w środę zaczął się 9 tydzień.

Problem tkwi w tym, że mój były jest ojcem.

Nie potrafi ze mną porozmawiać o tym, ani podjąć jakiejkolwiek decyzji. Nie wiem w jaki sposób zmusić go do rozmowy ze mną.

Dodam, że widujemy się jako przyjaciele.

I za każdym razem jak zaczynam rozmowę to on zmienia temat. Nie chcę podejmować decyzji sama. Proszę o poważne odpowiedzi, bo sytuacja jest pilna i ciężka.

A o jakiej decyzji piszesz?

Aborcja, ślub, mieszkanie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×