Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janinka60

Odchudzanie po 60 tce czy to w ogóle możliwe?

Polecane posty

Gość Janinka60

Pewnie dziwi was że w ogóle kobiety w moim wieku siedzą przed komputerem. Jednak ja uważam się za osobę postępową i idę z duchem czasu, zarówno z kulturą, techniką itd. Po 50 roku życia zaczęłam przybierać na wadze, może to kwestia problemów natury psychologicznej, może genetyka? Polecicie coś co wspomoże moje odchudzanie po 60 tce? Uwaga! Nie interesują mnie proszki do odchudzania ani jakieś durne diety, bo wiem że to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że odchudzanie po 60 tce jest możliwe, tak jak i w każdym innym wieku, musisz tylko dostosować swoją aktywność fizyczną i dietę do zapotrzebowania. U niektórych osób metabolizm zwalnia po 60, ale jest to często związane z trybem życia i nastawieniem: dzieci odchowane, praca skończona, nie mam już siły. Głupie podejście. Jeśli nie chcesz prochów ani głupich diet, to może się zmobilizuj psychologicznie. Co powiesz na afirmacje fitness do odchudzania? Tu masz prezentację: http://fitness.hepika.pl/ fajnie sprawdza się też hipnoza do odchudzania, a metoda bardzo podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie po 60 tce jak najbardziej jest możliwe, wiem co mowię, bo właśnie przeszedłem na emeryturę i od spacerów schudłem juz 3 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja zamówiłam te afirmacje hepika na odchudzanie i faktycznie jem mniej od kilku dni a słucham raz dziennie 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka60
Właśnie wolę takie niekonwencjonalne sposoby oparte o psychologii. Zawsze miałam silną psychikę, więc z pewnością mi to pomoże. Dam znać po pierwszych efektach, ale muszę najpierw zakupić. Da sie zapłacić kartą kredytową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to kolejna bujda na resorach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu kolega/koleżanka tak uważa? Bujdą są tabletki, które gwarantują jakieś niesamowite wyniki typu 10 kilo w tydzień. Warto przeczytać z ciekawości tę prezentację, jest bardzo rozsądna - około 1 kg w tydzień, czyli dokładnie tak jak radzi każdy dietetyk czy lekarz. Jak za dużo, to na 100% będzie efekt jojo, bo organizm nie przyzwyczaja się do takich szybkich zmian. Jeśli nie psychologia to pytam się co? Kolejne pasy na odchudzanie? Diety cud z gazety dla pań? A może tasiemiec?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jest możliwe. Moja babcia ostatnio wzięła się za siebie zdrowiej się odżywia, chodzi na spacery, nawet jeździ na rowerze i rzeczywiście muszę przyznać, że wygląda lepiej, a do tego lepiej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne ziółka nic nie dadzą jak się nie ruszy du*ska :d Jak nie schudniesz w swojej głowie, to na swoim ciele tym bardziej się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo warzyw i białka przede wszystkim, no i sporo ruchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie to ostatnie jest ważne. Po 60 tce spokojnie schudniesz, trzeba tylko motywacji. Odchudzanie jest dla każdego możliwe, trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe :) ja bym tylko zasugerowała zacząć od lekarza pierwszego kontaktu i zrobić pełen przegląd z krwią i moczem, jeśli są jakieś choroby to do specjalisty z danej dziedziny- tak by upewnić się co można robić a czego się nie powinno na koniec wybrałabym się do rehabilitanta na mapowanie ciała- w różnych gabinetach różnie to nazywają ogólnie- sprawdzane jest całe ciało rehabilitant wyłapie co nam ewentualnie dolega lub niedomaga pod kątem motoryki ruchu, powie jakie aktywności są wskazane, które sobie odpuścić, a które zmodyfikować i jak to zrobić bo żeby zachować ciało w dobrej kondycji trzeba nie tylko zmienić nawyki żywieniowe, ale i trochę się rozruszać często w klubach są ćwiczenia dla seniorów, pewnie w pobliżu działa jakiś klub nordic walking (aktywność polecana nawet przy problemach z kręgosłupem) zwłaszcza dla pań w wieku dojrzałym polecane są ćwiczenia z niewielkim obciążeniem, bo wpływają na gęstość kości i w ten sposób są profilaktyką w osteoporozie jeżeli można sobie pozwolić to polecam kilka treningów z trenerem personalnym, on dobierze dobrze ćwiczenia jeśli zaś chodzi o odżywianie, pokusiłabym się o konsultację z dietetykiem, ponieważ w różnych etapach życia nasze organizmy potrzebują różnych rzeczy, zmieniają się proporcje, zapotrzebowanie dobry dietetyk będzie prosił o wyniki tych podstawowych badań, o które poprosiliśmy na samym początku lekarza ;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania warto sobie zrobić w każdym wieku. To nam się należy jak psy buda. Jeśli chcesz iść na siłownię, to owszem trener się przyda, ale nordic walking czy samodzielne bieganie, nie wymaga aż tak dużego zaangażowania. Nie przesadzajmy - 60 lat to wiek produkcyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej wybrać jakiegoś dobrego dietetyka, który ułoży jadłospis nie jakiś restrykcyjny, ale właśnie urozmaicony? Osobiście moge polecić panie z http://www.senior-residence.pl/ w Katowicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez schudłam już z hepiką 7 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam phen375 z odchudzamsie.sklepna5.pl Tabletki z naturalnych sładników wywołujące spalanie tkanki tłuszczowej. Oraz kyani świetny suplement diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahah uważaj, żeby nie zadziałało przypadkiem hehee, chcesz zapałki? na spalanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletkom i chemii mówię stanowcze nie. Ja bym się w to w ogóle nie bawił. Najlepsza jest jednak psychologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka 1
Mam 62 lat i postanowiłam schudnąć. Źle się czułam z nadwagą. Mam 161 cm wzrostu i ważyłam 74 kg. Obecnie ważę 65 kg. Chudnę sobie, myślę,że spokojnie. W ciągu trzech miesięcy 9 kg. Najgorszy był (zawsze jest) 1 miesiąc. Męczysz się, starasz, a waga stoi w miejscu. Potem raptem zaczyna się spadek wagi i to Cię na prawdę motywuje. Warunek jest jeden. Nie podjadać. W moim przypadku całkowicie zrezygnowałam z chleba(no nieraz jak jest taki świeżutki ugryzę 2 kęsy- dosłownie- dwa, zrezygnowałam z masła, kiełbas, parówek, smażonego. Lubię jajka smażone na wodzie do tego suche ziemniaki i dużo, dużo warzyw. Zjadam to jak jestem głodna i mam na jakiś czas spokój. Policzę kalorie i potem znowu zjem jakieś warzywo lub owoc. Jestem w tym bardzo wytrwała i w tej chwili nie reaguję na tłuste, smażone jedzenie. Tak się żywię i dobrze się czuję ( a jaką figurę dostałam. Nawet piwo wypiję, ja jest jakaś sytuacja (lubię zimne w upał. Pije to piwo nieraz cały dzień, ale kalorie pomniejszam w jedzeniu o te co miało piwo. Ruchu za dużo nie mam (pracuję jeszcze jako księgowa), więc siedzę. Niekiedy wracam, bo tak chcę z pracy na pieszo do domu (6 km) i jak sprzątam w domu, to nastawiam muzykę i wytańczę się przy tym sprzątaniu. To wszystko Niby nie tak wiele, a jednak trzeba bardzo się kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Hanka 1 gratuluję, duży spadek musze i ja sie zabrać za skuteczne odchudzanie, bo ostatnio lody, słodycze...i ffrrrrrrrrr wraca waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo Hanka1 popieram ,żadne diety cud nie pomogą jak ktoś siedzi przed TV i ciągle podjada ! Trzeba dużo spacerować i ograniczać jedzenie smakołyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za cyrk tu odstawiacie :P :P reklama i tylko reklama ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiśka
Musisz się odchudzać czy tylko dla zdrowia? Może warto stosować diety lecznicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankia

Oczywiście że jest to możliwe 🙂 Jeśli potrzebujesz sprawdzonej diety to możesz znaleść na tej stronie:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakio

Oczywiście że jest to możliwe  Jeśli potrzebujesz sprawdzonej diety to możesz znaleść na tej stronie:

dietalux.wordpress.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×