Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Starzejący się nudziarz i kawaler

Polecane posty

Gość gość
Ignorancie mów mi Magda. Ciekawe, gdzie udał się Szalony. Może w koncu dopadł jakąś sarenkę :-DTych jezior to mu zazdroszcze... Chcę na Mazury >Ale ryb nie potrafię łowic.Jedynie co to mogę przyrządzic i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej chodzić jak zbity pies? W sumie cię nie znam ale chyba gryzie cię coś za często. Rozchmurz się. Swoją drogą.. fajny soundtrack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Szalony;-)Widzę, że wywołałam Cię do odpowiedzi.Gdzie się podziewałeś? Już pisałam. Zazdroszczę Ci tych jezior :-)Nie potrafię łowić ryb, zabić też nie potrafię>Jedynie mogę przygotować.https://youtu.be/n5hI12IL4a0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że jest gejem. Nie pomyślałem o tym. Zakładam, że nie jesteś gejem, bo szukałeś sarenki, dlatego..proponuję rozmowę o kobietach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią, że kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupiej.Taką myśl, gdzieś zapamiętałam. W sumie> Panowie, cóż byłby wart bez Was świat.Bądzcie sobą. Czy to maruda czy bad boy czy ignorant. Bez tego Was kochamy :-Dhttps://youtu.be/nOvKal4nhU0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przyszła mi do głowy myśl, że miłość do kobiety to jakaś forma słabości i emocjonalnego poniżenia. Nie wiem, czy potrafię się nimi zachwycać jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Panszalony dziś Ostatnio przyszła mi do głowy myśl, że miłość do kobiety to jakaś forma słabości i emocjonalnego poniżenia. Nie wiem, czy potrafię się nimi zachwycać jak kiedyś. x Smutne te konkluzje. Z tą słabością się poniekąd zgodzę, ale emocjonalne poniżenie?? Hmm... (jestem kobietą btw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A, to nie miało zabrzmieć tak jak zabrzmiało, to poniżenie nie jest poniżeniem sensu stricto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Ja również chętnie doradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Dawaj, dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalony co to za uroczystość?Krawat też potrzebujesz? A może Ty się żenisz i nic nie piszesz.Temu mało Cię tu widzę bo uroczystość weselną załatwiasz.Ty niedobry>Na kuchnię do pomocy mogłeś mnie zatrudnićTrzeba było głośno wołaćIgnorant spuść ten wzrok. Trochę boję się Ciebie.Czuję też wstyd, chociaż nie znam tej cechy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już już. krawatu jeszcze nie dobrałem i tylko nie zwracajcie uwagi, że pogniecione, jeszcze uprasuje :P :d taki ogólny odbiór, biała czy niebieska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dyżurna idiotka Ero MadziaRozumię czego tu szuka :O ? ale pisała, że faceci potrzebują towarzystwa kobiety głupiej...zostań więc Madziu :P❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię prasować koszul ani niczego innego.To jest jedyna rzecz, której po prostu nie lubię robić.Wszystko inne mogę zrobic, nawet w zimie napalić w piecu lub pomalować ściany.Szalony a jaki kolor lubisz? :-)Niebieski? Będzie pasował :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohooo, następny temat będą rozwalać. Załóż własny gość, wszyscy się wpiszemy po kolei. Zobaczysz będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Panszalony dziś ... biała czy niebieska jezyk.gif x Jaka jest reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×