Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Starzejący się nudziarz i kawaler

Polecane posty

Gość gośćB
Dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignorant ta Twoja marsowa mina :-PLubię czarno-białe stare zdjęcia. Slyszeliscie= W Warszawie ktoś wygrał 35 milionów :-DTo się nazywa mieć szcęscie ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
W sumie albo sama koszula albo koszula z krawatem, ale koszula, krawat i marynarka, to już będzie bardzo oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Madziul nie rozumię , że tam gdzie ciotki tam spam? To jest całkiem możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalony? Co to za pytanie jakie spodnie?Jakieś czarne z kantką, dżinsy też mogą być.No i ta niebieska koszula :) Biała to na inną okoliczność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
A spodnie zależą od Twojej urody i koszuli :) najbezpieczniejsze będą od garnituru jeśli to spotkanie służbowe:) Magdo, nie wiadomo jeszcze gdzie padła wygrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to Magdzie nie wolno pisać? A to dlaczego niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym przejawia się zawiść ciotek w tym magdy wiedzą że jeśli wejdą na czyjś temat to poleci spam to przykre że wybrała wasz :( nie zrobiła tego z sympatii a zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie chyba ktoś to wygrał .Oczywiscie 10% podatku-Reszta na lokatę i można fajnie się ustawić.Zwiedzać, urządzać... Na onecie był chyba dziś artykuł jak skończyli Ci co kiedyś wygrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy tego nie robiłem, ze względy na konsekwencje prawne.. ale.. jak ro*z**pier**dolić komuś komputer dzięki IP, internetowi i rejestrowi, żeby mieć curva świety spokój od małej p Ó je Ban Ej pi__zdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haker Bonzo i Kobra ci podpowiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Magdzie nie wolno pisać?Dlatego, że to ona jest winna spamowi według logiki tutejszej.A nie chore psychicznie ścierwo.Oraz dlatego, że na tym forum zasady od roku dyktuje motłoch.Madi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej zazdrości? Szalonego znam od tamtego roku i świetnie się dogadujemy.Nic nie wiesz i niczego się nie dowiesz.Jestem stara nudziara, więc temat jest adekwatny do mnie :-PTobie przeszkadza, że sobie piszemy, chodzisz za mną i wrzucasz rozumiem :-D Dorzuć jeszcze golonkę i sernik. Wtedy wszystko będzie na czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie wiem, co jest między wami wszystkimi,o co poszło kiedyś tam, nie wnikam :P Nie możecie se jakoś tego po prostu wytłumaczyć czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęś :D Idź ty sie lepiej pokochaj z facetem:D Seks pomoże ci rozładować emocje. I zobaczysz, swiat będzie piekniejszy:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęś :) tzn. z facetem się pokochaj jeśli jesteś babką:D A jeśli jesteś facetem, to sobie bzyknij:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare będą ok do niebieskiej koszuli. Lub czarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęś:) To znaczy jeśli jesteś babką to pokochaj sie z facetem o ile jesteś hetero. A jeśli babką i jesteś homo, to ... 🌻 🌻 🌻 ... brakło mi argumentów... biedna Magda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Eve i oddaje 🌼Seks jest najlepszy na wszystko. Zwłaszcza nasienie :-PZnakomicie wygladza zmarszczki :-DSzalony wyprasowaleś koszulę? Na mnie nie patrz, może któraś z tych pań wyprasuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×