Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Starzejący się nudziarz i kawaler

Polecane posty

Gość gość
Szalony a nie spóźnisz sie na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia nie rozumie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho.. Dresy podjechały pod sklep swoją "limuzyno", zaebystym BeeMWu.. standardem jest radio i bass na max, i jedziemy z disco polo <3 bo to przecież takie qrewsko fajne. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wszyscy mieszkają tak daleko?Albo w stolicy albo gdzieś na granicy.Przecież Beskidy są takie piękne. Mazury teź ;-)Szalony z Krakowa masz do mnie 100 km :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! no tak, jestem takie niedomyśłny :) Mam wypiertolić Madzię ze swojego tamatu! :) wtędy będę mógł sobie popisać normalnie? :D ale na pewno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda! krakowskie przedmieście jest w warszawie a nie w krakowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano??? A my tu już poślady ściskamy z podniecenia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś magda! krakowskie przedmieście jest w warszawie a nie w krakowiepechowiec.gif X Buhahahaha o kùrwa :D Gwiazda Madzia błyszczy aż zęby bolą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, poznęcaj się nad Nią jeszcze. Wiesz dobrze, że chciała po prostu pogadać, ale odwróć kota ogonem, nakłam, że czarne jest białe, a poszkodowany jest sprawcą. No dalej, znęcaj się jeszcze, nie leń się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid , obłudnico idź hejtować hajabuzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kłamstw jesteście wy ciotunie Spiski oskarzenia i dowody to wasza specjalność Gęś dobrze walczy z takimi jak wy, kafe nie jest waszym prywatnym forum żebyście wchodziły na czyjeś tematy i oskarzaly bo taka macie ochotę, żeby tylko zniszczyć. Karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może idź z mucha wadera i magda cos komus udowadniac :o hejtowac, to potrafisz najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogoś boli, że stara raszpla nawija sobie temat z dwoma nudziarzami. No bo taki jest tytuł. Ajjj chyba trójkąt sobie zrobimy.Szalony jakby co wiesz, gdzie mnie szukać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naklam? w klamstwach i pustych oskarzeniach jestescie najlepsze nikt wam obludnice falszywe nie dorowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak znów zrobicie na kogos nagonkę. Tylko na kogo, jak przez was nikt się tu nie loguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci szanowny gościu, za dobrą zabawę. Zawsze chciałem, żeby ktoś dyktował mi z kim mam rozmawiać, w jakim towarzystwie się obracać. Lubię narzucających się apodyktycznych melepetów. Mam nadzieję, że czujesz dumę niczym Powstaniec warszawki, ze rozbiłeś szajkę dezerterów, żałosnych ludzi piszących sobie pierdoły na forum. Zazdroszczę ci tego sprytu i umiejetności doświadczonego stratega, który przejrzy każdą intrygę i stoi tym samym na straży moralności, dobrego smaku jak również niczym wielokrotnie nagradzany genetyk dobiera odpowiednie elementy do siebie, odrzucając jednocześnie te "złe" dając początek nowej jakości. Od dziś będziesz moim wzorem do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalony - Nie broń kogoś kto na to nie zasługuje, poznaj sprawe z dwóch stron. Nic nie dzieje sie bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdo. Krakowskie Przedmieście jest Warszawie, dasz wiarę? Ech ty kuchareczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie bronię. Nikt mi też nic złego tu dotąd nie zrobił. Założyłem sobie temat, żeby z kimś pogadać. Jestem poza waszymi konfliktami, nie chce w nie w chodzic, nie chciałbym, żeby mnie też na siłe w nie wciągano, jak teraz zrobiono to w niedelikatny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia 78 dziś Kogoś boli, że stara raszpla nawija sobie temat z dwoma nudziarzami. No bo taki jest tytuł. Ajjj chyba trójkąt sobie zrobimy xxx Nie Madziu, to akurat każdemu zwisa. Ale to jak się tu zachowujesz, knujesz i podjudzasz to już inna sprawa:classic_cool: Nie udawaj głupszej niz jesteś, że tego nie rozumiesz. Kota ogonem też trzeba umieć odwracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×