Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Starzejący się nudziarz i kawaler

Polecane posty

Well, she's walking through the clouds. With a circus mind, That's running wild.... DŁUGO JESZCZE? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie kliknęłam w niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ciotki na temacie, gę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że przepchnięty temat.Ale się natrudziliście :-DMoże czas na odpoczynek i coś mocniejszego? :-DSamamsaro 🖐️ Jakos się mijamy kobieto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend Magdo..:) Prawa fizyki..coś w piątek ruszone do niedzieli leży powalone.... Jakoś tak. Nic wiecej nie pamiętam😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej sorry Madzia, ale albo zmień nick albo nie wiem, co.. My tu chcemy pogadać. Nie da rady załatwić sprawy z gościem, bo przez kabelek mu mordy nie obiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż strach pomyśleć że kogoś takiego być może mijam na ulicy, spotykam w sklepie, bo żreć chyba musi w przerwach, jak nie gęga. Co zawiść w takim siedzi, dla takiego już chyba nie ma ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię ustępować, w żadnej dziedzinie życia. Co mi tam jakieś lamuchy z kafeterii :P Niesamowite, że tak kwiczą na zawołanie.. ludzie to rzeczywiście świnie i w dodatku brudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapukałabym,ale chyba śpicie.:-) Panszalony,Ignorant pozdrawiam mocno,jako uwikłana na siłę w forumowe intrygi.Jedyną skuteczną obroną tematu jest ignorancja w sensie nie odpowiadania na prowokacje.Wypróbowane.;-) Wszyscy mamy źle w głowach,że żyjemy...ale niektórzy to już z pomysłami na to życie przeginają. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×