Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto Cię intryguje

Polecane posty

Gość gość
Przyjacielu,niestety jesteś kolejnym,kiedyś interesującym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, dlaczego "kiedyś" ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej satysfakcji z życia na forum nie może mieć każdy.Cieszy mnie za to,że czujesz się tu spełniony i szczęśliwy.Nie klaszczę jednak,bo żal mi tak myślących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, skąd w Tobie tyle żalu? Kochajmy się kolorowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No brawo i tego planu się trzymaj.Ileż można sam niebieski wałkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, pusto brzmi Twoja pochwała szczęścia, i pęka Ci kolejna żyłka.Gdybym umiał Ci zdradzić jak klaskać bez żalu, zdradziłbym natychmiast. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyświechtane masz te szepty.Sztuka dla wszystkich nie jest sztuką.Poza tym nie przepadam za ludźmi,którzy miłe słowa tylko szeptem mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, czy jesteś z tych, co nie zapominają, i zakładali to miasto? I wszystko mają zapisane i codziennie rano ubierają się pod wczorajszą sztukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjacielu,nie dzielę z tobą tego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O hejti!od6rano siedzisz?przeciez ty gardzisz takimi.tam gdzie udajesz kobiete wszyscy na urlopach.innych wykonczylas i gadac nie ma z kim?in cie zje na sniadanie chociaz moze nie,cierpka c**a to zaden rarytas.idz na terapie moze dojrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja?O 6.27 jeśli o ścisłość chodzi wpadłam.Nocami zajmuję się tym,o czym tu pojękujecie tylko z tęsknotą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och i nocne Twe szepty i uśmiechy nieśmiałemiędzy stopami Twymi rano ustały.I weszłaś i uczyniłaś swe wargi pomarańczą obślinionei myślami nie chcesz się dzielić, mimo że opłacone. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam się teraz śmiać czy płakać?Nie znasz innych kolorów miłości naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Specjalnie dla ciebie nie skopiowałam ;) Wiesz, że stale piszesz mi to samo? :D Mówiłam ci już, że jesteś z tym żenująca i strasznie nudna? 💤 ;) I nie bój się o wspomnienia Andro, są całkowicie bezpieczne, nie planuję im zagrozić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście Eve,całe szczęście.To nie twoja liga,wierz mi.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta rypka
W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale cię boli, ale cię tu boli... ;) Ale nie rób w gacie: wspomnienia możesz sobie zabrać jak dla mnie nawet do grobu ;)Andro 🌻 (powiedz swojej "fance", że jesteś bezpieczny ;) )Gniazdo żałosnych, zawistnych żmij :)edit.: właściwie obrażam niesłusznie: raczej parę żmijek zaledwie, trzeba wierzyć w człowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja?O 6.27 jeśli o ścisłość chodzi wpadłam...xA to skopiuję, warto :P "Wpadłaś"? ... Aha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przetrawione myśleniem słowa podchodzą w odr****ch wymiotnych do gardła dławią uniemożliwiając swobodne oddychanie Zawarte w plwocinach strzępy wyrazów sylabami spadają na papier chcąc tworzyć poezje bezsensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty jesteś głupia,aż mi weselej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro raczej sam wybiera co,gdzie i do kogo pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, tajemnicą swych rzygówdo czterech gwiazd otwierasz mi wrotaJak monstrum ze swych drygówgenialnych myśli i błota. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen które bzykasz na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejti,pierwszy raz sie z toba w pelni zgadzam.andro ponizej eve poziomu.taki pan do towarzystwa.towarzystwo eve miewa tu lepsze. bierz andro i odejdz w pokoju.nikt ci go tu zabrac nie chce. wpadlas wczesniej o6:26 wyslalas post po tym jak juz cie krew zalala;) pojekuje gdy mi dobrze a najlepiej o swicie i nie na forum ze strachu, ze ktos mi odbierze takie ekskluzywne mieso jak andro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest ci tak wesoło, że aż przyszłaś tu o świcie po to, by strzyknąć śliną spomiędzy zębów :) I po raz nie wiem już który wyjaśnić mężczyźnie z forum, że kobieta z forum, na którą zwrócił uwagę, jest tej uwagi niewarta i żeby lepiej się zajął... wspominaniem ciebie :D Czytałam cię już kilka miesięcy temu, podobne teksty do Andro, jak bardzo się pomylił :) Widzisz ten obrazek, czy jaśniej trzeba? ;) Błagam, "wpadaj" częściej, mów częściej, jaka jestem denna 💤 Muszę też być dla ciebie dość wyrazista, skoro masz taką wiedzę o mnie, pomimo tylko "wpadania" :P Daruj sobie kazania o elaboratach, mnie to po prostu bawi :) Bawią mnie żmijki jak ty, zazdrosne nawet o wspomnienia (nie mam tego problemu, nie jestem niczyim wspomnieniem stąd ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 🌻 ;)edit. Z jednym zastrzeżeniem, Andro szanuję i lubię mocno ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szanuje ale nie lubie.nie lubie *****czy i cwaniakow.co nie zmienia nic bo przeciez moge nie lubic i nie wylewac jadu o 6rano:D wystarczy omijac. eve,jetes kolejna potencjalna ofiara naszej hejti.nie daj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia, nareszcie! 😘 ;)A o nic, jakaś ma problem ze wspomnieniami i mężczyznami :P I ze mną przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×