Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto Cię intryguje

Polecane posty

gość dziś żeby pisać z gościa i oczerniać, że ktoś pisze z gościa to już jest szczyt hipokryzji. To tak jakby złodziej miał pretensje, że inny złodziej też kradnie. Winszuje. usmiech.gif Giaa wierze, że jesteś ponad miernotkami popiskującymi w Twoją strone. Pzdr. oczko.gif GGG Pisze z gościa bo uznaje swój niebieski nick za wyjątkowy. Na niebiesko bankowo nie warto jej zadzierać. Z kim by piła kawki co rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idioto dowody proszę ze jestem koke :D jak ich nie masz to pobaw się mikroflakiem w gaciach znafco ajpi :D uwaga ten popapraniec rozpoznaje ajpi :D:D:D on widzi wszystko forumowy nostradamus klasyczna frajerska kiełbacha :D jasnowidzu zaraz przyjdą inne trolle z ogólnego zedrzeć łacha z wołowej dopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty byś czytał czubie Kreska Giia Widmo? Zazyj psychotropy paranoiczko :-P i skoncz ujadać jak bezpański kundel. W Realu jesteś nikim i niczym. Popychadłem i czubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.29 Co zażyłeś Koke Ajgor De Canis Majoris? Nie irytuj się bo popuscisz... I co wrzucisz 8? Parówkowy spamerze że stritem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke to złoty chłopak od lizania patelni. Potrafił pisać nieogryzkowi wyznania typu gwiazdo niebios a za chwilę wykonywał logount na Canis i jechał do Poznania. Mistrz kamuflażu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja nie wiedziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykonywał logount na Canis i jechał do Poznania. X prosime o szczegóły:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kto jest z kim na privie? Widmo z Androgenem? X Nie wiem kto to jest Widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabasko
Giaa jest :classic_cool: też mnie intryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia przyciąga patologię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Tabasco a teraz wyloguj i zaloguj się. :-P Opowiedz jaki mialaś poprzedni nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen koham ciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, nie mogę niestety napisać tego samego, bo adresatem będzie całe kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovestore24
Zrób zakupy za powyżej 150 zł, za przesyłkę nie zapłacisz nic a dodatkowo dostaniesz rabat 10%, Wejdź na lovestore24.pl, po złożeniu zamówienia wpisz kod: 04311 kod ważny do końca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie intryguje Widmo i Persefona. Dziwne osobistości, ale fajnie się ich czyta i analizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mnie nie intryguje. wszyscy są małostkowi i przewidywalni do zrzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Mnie intryguje mózg pomarańczy, która widzi wszędzie Koke w dziesięciu wcieleniach. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie intryguje dlaczego czwarte imperium siedzi na kafe zamiast wymieniać swoje wdzieki na inne długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje. Kotka też udaje że ma zajefajne udane życie a siedzi codziennie od rana do nocy O fantazjach się nie pisze po kolejnym nickiem. Fantazje się realizuje w realu nie informując całego forum jaki był każdy z 4 panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Trochę mnie intryguje skąd ta pewność co do wszystkiego. Poza tym...dopiero weszłam na forum. Widzicie mnie wszędzie? :D Niedobrze. :( To kto spędził niedzielę u mamusi,na plaży i rowerze? Musze zacząć się leczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
A poza tym... opisałam dwie postacie tylko. :P Bez nicków. :P Skąd możecie wiedzieć kto to był...dziwne i ...intrygujące... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzą twoje podboje. Zajmij się mężem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam za długo na forum jestem i znam każdy nick. Znam Ina, Najszybszego i resztę. Lepiej niż ty z tej strony :classic_cool: Show must go one :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarteimperium, dlaczego czwarte? A nie piąte, albo dwudziesteczwarte? Intryguje mnie to, chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Bardzo się cieszę, że ich znasz z każdej strony. :D Fajni ludzie. I nie tacy spięci jak co niektórzy tutaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Adrogen...to dłuuuga historia z moimi opowiastkami w tle. Czwarte Imperium to tylko mega orgazm. Nie przynudzając. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa mega orgazm, że ci nie wstyd jeżeli męża masz. To musi być mega rogacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
A kto nie lubi? :) Podział jest tylko taki: ciche, głośne, mokre, nieprzytomne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
20.49. zajmij się swoim porożem. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×