Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta 500 kcal do pokonania 18 kg!

Polecane posty

Gość Natka2121
Od czasu do czasu nie mozna zjesc kislu ani niczego co ma cukier? Nie popadajmy w paranoje, ale widze, ze nasz gosc to super hiper zdrowo sie odzywia a pozniej i tak czyta fora o dietach xD ja tam tez czasem jem kisiel, slodzone jogurty czy czekolade i jakos w niczym to nie przeszkadza o ile jest w granicach kcal ;) dzis u mnie poki co troche makaronu pelnoziarnistego z 50 g piersi z kurczaka, szpinakiem, cebulka i jogurtem naturalnym - 298 kcal no i nie mam pomyslu co teraz zjesc, nie moge sie zdecydowac a umieram juz z glodu bo jadlam o 10 ;p zaraz lece na zakupy a pozniej na silownie, milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez stosuje diete 500 kcal - za kazdym razem jak siadam przy komputerze i czytam ten durny temat zjadam na raz 500 kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasia
wczoraj robiłam zupę krem z pomidorów,całkiem dobra i ma mało kcal ( kilka pomidorówm,bulion,czosnek,cebula,przyprawy) dzisiaj śniadanie : płatki owsiane 20g+nektarynka+mleko+3łyżki dżemu domowego ( zapotrzebowanie na słodkie przed okresem :D ) lunch: serek owocowy tutti obiad: mix sałat+pomidor+100g serek typu włoskiego+sos sałatkowy knora ( rozrobiony tylko z wodą )+ rogal z ziarnami wyszło mi trochę więcej bo ok 700kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
700 kcal????!!!! Zgrubniesz od tego! (na tej durnej diecie od 600 kcal bedziesz na starosc tyc tak sobie zajedziesz metabolizm i zniszczysz tarczyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz śniadanie Wielu z nas wydaje się to wciąż nieprawdopodobne. Jak to, jem i chudnę? Tak, dokładnie. Pod warunkiem, że nie odpuścisz śniadania. Specjaliści zalecają by, dzień zacząć od zjedzenia posiłku bogatego w węglowodany złożone, które długo się trawi. Może to być pieczywo razowe, pełnoziarniste, musli, owsianka albo owoce. Nie zapominajmy przy tym o produktach bogatych w białko - chudych serach, twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, mleku, czy chudych wędlinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiagrubasia
Sniadanie płatki owsiane 20g +serek tutti Lunch sałatka Mix sałat 100g serek typu włoskiego 110g sos do sałatek Obiad : pomidor cebula czosnek papryka duszone w bulionie + 30g kuskus Jak u Was?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się do Was przyłączyć? Tylko nie chcę wliczać do bilansu owoców i warzyw, więc będę trochę oszukiwać. Od jutra dołączam się do Was i postaram nie odpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka2121
Jasne Naomi, witamy ;) u mnie dzis na sniadanie bagietka z bp taka z ciemnego pieczywa z ziarnami z chorizo, serem, rukola i papryka a pozniej pol kubka kislu z kawalkami malin :) silownia tez zaliczona, wlasnie wrocilam. Niestety dzis w pracy naciagnelam miesien i nie moge robic niektorych cwiczen takze dzis tylko pol h bierzni i cwiczenia na brzuch, nogi i posladki. Jutro sie zwaze bo jestem ciekawa ile ubylo od niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Lady 11 , u mnie ok 3 kg mniej ale troszkę więcej jem niż 500 kcal . Spodnie luzne , wszystko mi z tyłka spada . Przed okresem zawsze miałam 4 kg do przodu przez wodę a tu tylko lekko brzuch napuchnięty a waga się nie zmienia więc jak okres przyjdzie myślę że 2 kg jeszcze mi ubędzie . Jem normalne dietetyczne śniadanie i od 15 już nic nie jem , ewentualnie poskubie liścia salaty lub garstkę orzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Foreverslim pomógł zmienić się z pączusia w zgrabną babke jaką byłam przed ciążą, naprawdę polecam, i mi kg zaczęły spadać dosyć szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasia
ja czuję się spuchnięta jak słoń przed okresem nawet na wagę nie wchodzę... śniadanie : 20g płatków+serek tutti 142kcal 2śniadanie : jajko na twardo 65kcal lunch: 100g mix sałat+80g tuńczyk w sosie własnym+250g pomidor+100g papryka 168kcal obiad: ( z wczoraj ) 30g kuskus+duszone pomidory,cebula,papryka,czosnek ok 192kcal całość na dziś 566kcal i 10h w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja dzisiaj zaczęłam z wagą 74,5(:/) i ok 170 wzrostu. Miałam zabiegany dzień i w sumie zjadłam 422kcal + owoce/warzywa. Nie wiem czy pisać Wam jadłospisy. Ogólnie muszę jutro popracować nad dobrymi odstępami między posiłkami, bo dzisiaj było tylko śniadanie i późna kolacja, bolała mnie przez to głowa. No i jakieś ćwiczenia, bo straszny cellulit na udach. Ale pierwszy dzień diety zaliczony, mam nadzieję, że się nie wykruszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się głodzić! To działanie bedzie odwrotne od zamierzonego i efekt jojo przyprawi o depresje. Wiem, bo to przechodziłam. Dopiero otworzyli mi oczy w w poradni centrum odchudzania i odżywiania i co? I przekonałam się, że dieta nie musi być głodówką, a samopoczucie może się być ok, a kilogramy lecą. Odżywiam się teraz zdrowo, zgodnie ze wskazówkami jakie otrzymała. Ćwiczę regularnie, bo to też ważne, a dodatkowo zażywam suplementy, które specjaliści z tego miejsca mi polecili. Sama natura i samopoczucie super :) Efekty są -10kg w 3msce mówi samo za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka2121
Pisz jadlospisy Naomi, taka "spowiedź" morywuje zeby nie podjadac ;D ja od poprzedniego wazenia nie schudlam juz tak duzo bo 1,1 kg, ale w sumie od poczatku diety to juz 4,6 kg i widze ta roznice ;) zaluje, ze nie zmierzylam sie cala na poczatku diety, ale wiem, ze w udzie w najgrubszym miejscu mialam 57 cm a teraz 53 ;D innych miejsc niestwty nie mierzylam wiec nie mam porownania ;/ dzis poki co planuje zaraz zjesc kasze gryczana z brokulami, jak to zwaze i oblicze kcal to pomysle co dalej ;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na diecie 500 kcal to nabawisz się tylko niedoborów a potem efektu jojo i będziesz miała nie 18 a 25 do zrzucenia. Lepiej poradź się mojej dietetyczki, ona na pewno Ci pomozę i powie co i jak jeść żeby trwale schudnąć http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Ja jak pisałam trzymam się na zestawie serek wiejski + 2 jajka, mimo iż monotonna całkiem przyjemna, praktycznie wykluczając węgle człowiek zupełnie nie czuję głodu i osłabienia, całkiem mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasia
plan na dziś: śniadanie : 20g płatków+150g nektarynki - 141kcal lunch: serek tutti : 69kcal obiad ( w pracy na szybko ) : pomidor 400g 142kcal+bułka razowa 220kcal +2kawy bez cukru ok 500kcal wchodzę na wagę a tam+2kg! mam nadzieję,że to tylko przed okresem,bo jest to strasznie demotywujące dla mnie :( czuję się strasznie ociężale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I temat upadł,pewnie znów jecie jak prosiaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziałyście dziewczyny? Przede mną jeszcze 2 posiłki :p jak na razie wszystko super, muszę schudnąć do świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
U mnie nie ma co pisać bo tak jak wcześniej wspomniałam codzień jakdam serek wiejski i dwa jajka. Kolejne - 1.5 kg u mnie, powoli, ale do przodu. Eh gdyby ta niedoczynnośc może tez bym chudla po 3 kg na tydzień :( Zazdroszczę i gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisaMaria
Dziewczyny, wstaje rano i dołączam do Was :) Tydzień, 500 kcal, potem zwiększam do 700 i tak co tydzień plus 200 kcal :) Z 57 do 52. To niedużo, tylko 5kg, a może uda się więcej :) Trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasia
wszystko ok! kończy mi się okres i czuję się już lepiej śniadanie:serek tutti lunch: 400g kefir obiad: sałata+400g pomidor+cebula+2kromki chleba +2 kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasia
Carmeletta u mnie też niedoczynność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisaMaria
Od śniadania co 3 h, 5 posiłków, każdy po 100 kcal, moj jadłospis: I Pol banana, pol jogurtu nat. 1,5%, cynamon do smaku(wszystko razem wymieszac), kawa z łyżka mleka 2%. II Średnie jablko, niecale pol łyżeczki miodu, jeden orzech wloski(wyciac środek jabłka, dodac miod z rozkruszonym orzechem i zapiec w mikrofalowce), herbatka. III 50g ugotowanego makaronu pełnoziarnistego, pół jogurtu nat.1,5%, łyżeczka musu jablkowego, cynamon(wszystko razem wymieszac), herbatka. IV Pol banana, bialko jajka, łyżeczka płatków owsianych(wymieszac i usmażyć na teflonowej patelni bez tluszczu), herbatka. V 60g makaronu(jak wyżej), 4 łyżki szczypioru, 40g jogurtu nat.1,5 %. Makaron podzieliła na pare porcji jeszcze na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasia
zawsze mam problem z liczeniem kcal makaronu/kaszy itp licze kcal przed gotowaniem zazwyczaj 100g/ ok 320kcal więc zastanawiam się jak posiłek z 60g makaronu ma 100kcal może któraś w łatwy sposób wyjasni?:) przepis z jabłkiem podkradam bo brzmi smakowicie! znam jeszcze przepis z chodakowskiej :makaron pełnoziarnisty+jogurt+chuda szynka+pieczarki też fajny i smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisaMaria
makaron pełnoziarnisty gotowany 100g - ok.110 kcal makaron pełnoziarnisty suchy 100g - ok.330 kcal = makaron gotowany ok. 250-300g. (al dente - normalny) makaron nasiąka wodą, dlatego też jest cięższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny co u was? ile już schudłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×