Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta 500 kcal do pokonania 18 kg!

Polecane posty

To nie jest dieta, a skutkiem będzie zniszczenie metabolizmu oraz efekt jojo. Inne schorzenia także wystąpią. Żeby uzyskać efekty naprawdę nie potrzeba takich radykalnych środków, które zniszczą Wasze zdrowie. Jeśli macie problemy po takiej diecie, to zapraszam http://dietomat.pl/ - bo tutaj na forum nikt się nie przyzna jaka to cuuudddowna terapia, 500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisaMaria
2 dni diety i zamiast tak jak pisałam w pierwszym poście, od dziś zwiększyłam ja do 1000 kcal. Dlatego, że metabolizm leży, brzuch boli, głowa nie myśli. Nie oszukujmy się :) Żeby schudnąć zdrowo, od dziennego spożycia kcal czyli u przeciętnej kobiety ok. 2000 kcal/dzień odliczamy 200-300 i to jest zdrowa dieta odchudzająca! (1700-1800 kcal). 1000 kcal, nadal należy do restrykcyjnych, ale 500 to katorga, może czujesz się dobrze, przez pierwsze dni, ale potem już nie, (dlatego też nie widać komentarzy z postępami, po prostu uciekacie). 2 dni "detoksu" były ok, nie schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisa mądra decyzja;) policz sobie swoja podstawową przemianę materii i jedz coś koło tego, zacznij biegać, chodzić, tańczyć, będziesz najedzona, a bilans kalorii będzie ujemny. Daj sobie czas. Tylko teraz powoli podnoś poziom kalorii. Ja swoje pierwsze 5 kg (byłam niestety cięższa od ciebie) zrzuciłam tylko zmianą nawyków; przestalam podjadać i zaczęłam jeść, co 3 godziny. Później musiałam zacząć liczyć kalorie i w sumie przez rok 10 poooszłłooo sobie i nie wróciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
U mnie o dziwo 65 kg na wadze!!! Super w końcu ruszyło :) :) oby tak dalej. Dzisiaj serek wiejski i pierś kurczaka pieczona bez tłuszczu = 400 kcl. Jajka na razie sobie odpuszczam już nie mogę na nie patrzeć :D do serka wiejskiego 150 kcl będę dobierać coś innego co pozwoli się utrzymać w bilansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
To już 7 kg od początku diety i spodnie 40 już mogę zmienić na 38, które kurzyly się w szafie :) A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiagrubasia
Ja juz nosze pasek do spodni haha Dziś śniadanie : serek tutti Lunch : kefir 400g Obiad kurczak +szpinak 35min ćwiczeń Mam lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiagrubasia ja akurat mam rozmiary w szafie przewaga 36, trochę 38 i parę sztuk na ten paskudny okres 40, który już definitywnie mija. Jak już dobrne do 57 kg to te wielkie ciuszyska w rozmiarze L spakuje do wora PCK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Powyższy mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zwiększyłam ilość kcal - bolała mnie głowa. Jem 800-1100 i ćwiczę, ale nie chudnę jakoś spektakularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naomi, bo to pewnie (nie wiem ile ważysz) nadal za mało i twój organizm pewnie już oszczędza, na gorsze czasy. Zacznij stopniowo dodawać kalorie, żeby nie dopadło cię jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasia
u mnie dziś też trochę więcej kcal śniadanie : 4malutkie kromki chleba 7zbóż (biedronka) 264kcal z serkiem mango-chili ok 35kcal lunch: serek tutti obiad: sałata+pomidor+cebula+ogórek+sos sałatkowy knor ( wymieszany z wodą tylko ) mam jeszcze kefir w pracy,ale póki co nie czuję sie głodna ja mam budowę typowej gruszki,góra nawet 36 się zmieszczę ale dół to 38/40 przy krótkich nogach wygląda to tragicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesortutka
Same, niektore z was widzą, że na 500 kcal nie da się jechać. Waga, która spadła, wroci, także nie wyrzucaj tych spodni rozmiar 40, bo na pewno się przydadzą. 500 kcal tuczy tak naprawdę, o czym przekonacie się, kiedy zaczniecie jeść więcej, bo wtedy organizm będzie magazynował, ponieważ jest bardzi inteligentny i zmagazynuje tłuszcz, na wypadek, gdyby jego włascicielka znów chciała go głodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Oklepane wywody, zazdrosnych babek, które jedyne co potrafią to życzyć jojo... Dodając stopniowo 100 kcl co tydzień nie będzie żadnego jojo 500 kcl - 600 - 700 kcl - 800 itp. Wyjście z diety 500 do mojego normalnego zapotrzebowania 1500 zajmie aż 10 tygodni! Przecież nikt nie jest na tyle głupi by jednego miesiąca jeść tylko 500 kcl, a następnego bum 1500 kcl... Więc o jakim jojo my tu mówimy? Idę robić drugi już dzisiaj trening bo o dziwo na 500 kcl ds się żyć, a nawet ćwiczyć :) Sporo osób ma ból dolnej części pleców, że dziewczyny przez miesiąc zarzucają 10 kg, a niektóre robiły to aż rok i stąd zazdrość i takie o to uszczypliwosci. Dzisiaj 2 kawałki piersi z kurczaka bez użycia tłuszczu do smażenia 300 kcl, mleko do 3 kaw 70 kcl. Razem 370 kcl :) Z ćwiczeniami będzie piękny ujemny bilans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Asiagrubasia. Ja uwielbiam budowę gruszki, zazdroszczę :) podobają mi się kształty ala Kylie Jenner z tego roku. Sama mam dość proporcjonalna budowę i w sumie ćwiczę namiętnie mel B na pośladki i robię przysiady z obciążeniem by tylek trochę powiększyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie eksperymentujcie na sobie. Przy dużej nadwadze najlepiej na poczatek ograniczyć ccal do ok. 1500-1800 ccal przy zachowaniu zdrowego odżywiania. W codziennej diecie musi być wszystko - chleb (ciemne pieczywo pełoziarniste) i nabiał i owoce, warzywa, nawet tłuszcz musi być (oliwa z oliwek). Organizm potrzebuje wszystkich skladników odżywczych i jeśli ich nie dostanie to się o nie upomni wcześniej czy poźniej wtedy zaczyna się jedzenie na maksa i efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Dzisiaj mleko do kawy 40 kcl i 5 pierogów nie wiem nawet ile im dać kalorii więc orientacyjnie dam 450 kcl, razem ok 490-500 kcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmeletta- może Ty się trzymasz na tej diecie ale to wymaga twardego charakteu a tu 95% dziewczyn z tego topiku dziwnie się zamknęło i już nie pieje jak cudownie chudną.Jak sama widzisz ta dieta jest bardzo wyniszczająca i trzeba mieć twardy tyłek a nie odpuszczać po kilku dniach jak Wy. Ja stosuję dietę Forever 21 ale to tylko dla twardzielek a nie miękkich faj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Dziewczyny gdzie się podziałyscie? :) Dzisiaj dwa serki wiejskie - 300 kc i serek Kaśka waniliowy - 180 kcl Razem 480 kcl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One zaraz zaczną tyć a ty tez do nich dołaczysz. taka jest rzeczywistosc głodowek. Oczywiscie dieta 500 kcal, to głodówka, niedojadanie, to jak anoreksja, to zaburzenie psychiczne. Chcesz schudnac, idziesz na jakies dziwaczne skroty, ale nie dojdziesz do celu, pojdziesz w inna stronę. Dlaczego by tak nie wysilic się i nie jesc racjonalnie i poczekac dłuzej, ale na całe zycie, tylko schudnac na listopada, zeby na sylwestra juz być pulchną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna, niezwykła i nieszablonowa grupa o zdrowym odchudzaniu. Chcesz zdrowo żyć? Zdrowo się odchudzić? Masz problem?? Jesteśmy lekarstwem na to! Grupa posiada ogromne pokłady wiedzy, wsparcia i motywacji. Jednak najważniejszy jest humor i dystans do siebie i innych. Jeśli lubisz krytykować, zrzędzić i marudzić....WRÓĆ!!! To nie Twoje miejsce na facebooku! Jeśli masz do siebie dystans, poczucie humoru, lubisz i chcesz motywować to dołącz do nas! Zapewniamy niezapomniane wrażenia :) znajdziesz nas wpisujac w wyszukiwarke fb nazwe grupy, czyli Jedz. Cwicz. Chudnij Dolacz do nas juz dzis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Gość 1:07 nie umiesz czytać to już Twój problem. Ja napisałam jak planuję wychodzic z diety zwiększając kalorie o 100 i później resztę życia lecieć na 1500 od dietetyka na utrzymanie nowej wagi. Widać, że żal Ci d**e ściska, że ktoś schudł tyle w miesiąc, a nie w rok na jakiś a pfee gotowanych papakach i samych warzywach. Po drugie nie umiesz czytać i to pewne bo napisałam, że ćwiczę codzień i im więcej chude tym więcej ćwiczę, lepsza kondycja, energia itp. więc swoje pulchna na sylwestra wsadz głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi zazdrośnico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmeletta
Wątek chyba definitywnie umarł, no nic zamierzam ciągnąć dalej zwalcza, że efekty diety są bardzo widoczne i niezwykle motywują do natężenia ich. Wszystkim dietetyczka pragnącym się zareklamować, trollom internetowym lubiącym pohejtowac radzę dać na zluzowanie. Odkąd na tę dietę przeszłam mam energię i motywację do codziennych ćwiczeń, ciało zaczyna wyglądać dobrze - utrata wagi + widoczne ujędrnianie spowodowane sportem, nigdy nie ruszyłam się tyle co teraz, wbrew idiotycznym opiniom nie umieram, nie boli mnie głowa i inne tego typu p*****ly. Może jeszcze tu kiedyś wpadnę. Dziś waga pokazała 63 kg czyli to już 9 kg mniej od początku od kiedy jestem tu z Wami :) Jojo srojo ćwiczących intensywnie omija, do zobaczenia może jeszcze kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, co się dzieje z mięśniami, jak się nie i je i ćwiczy mądralo. Czego mamy ci zazdrościć; braku mózgu?? Dać jej Nobla, znalazła lekarstwo na otyłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że grubasy robiom coś ze swoim życiem i jeszcze z efektami. Jesteście żałosne ze swoimi komentarzami, czyżby jedne lochy zazdrosciły drugim spadku wagi? Hehe ja im życzę jak najlepiej lepsze 500 kalorii niż grube świnie z paczką chipsow przed kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolin321
Dieta dieta ale ważny jest też styl życia. Żadna dieta nie pomoże jeśli zamiast się ruszać będziesz siedzieć przed TV. Ja pzesiada się na rower i od razu widać efekty www.cyklotur.com/rowery/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś się choć troszkę zna i korzysta z internetu to jak najbardziej może się odchudzać na własną rekę. Ja powiedziałam to samo swojemu facetowi przy odchudzaniu co dietetyk . Tylko kasę w sumie zmarnował ale tak samo jak ja zalecił mu branie therm line man , a mąż nie chciał uwierzyć , że suplement też ma brać .. Okazało się , ze sa takie zdrowe i polecane przez dietetyków jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia678
Ja chodziłam do dietetyka niestety jego suplementacja źle na mnie działała, bolał mnie strasznie brzuch a i senna byłam postanowiłam,że sama sobie poradzę i zamówiłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i odkąd go stosuję nie mam bóli ani senności... Jem regularnie i raz na jakiś czas spacer i to wystarczy bo schudłam już 12kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na diecie 600 kcal i do tego uczeszczam na silke :p W ciagu 6 dni zrzucilam 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Przecież takie diety nam tylko więcej szkodzą! Najlepiej jeść zdrowo i ciężko ćwiczyć. Ja dodatkowo staram się pic codziennie po co najmniej 1 kubku zielonej herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jaką najczęściej herbate wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×