Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wam tak przeszkadzają nawet drobne tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
A jeszcze co do tych kompleksow, pewnie zalezy od osoby. Sama jestem calkiem prozna (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos pisze,ze tatuazem czlowiek wyraza siebie, nie moze miec pretensji ze komus sie nie podoba ten sposób wyrazania. Wiec to nie calkiem tak, ze jak sie kogos kocha , to i z tatuazem. Tatuaz to nie chwilowa ozdoba, ktora moze byc bardziej lub mniej przypadkowa, ale cos , co swiadczy o osobowości. Jesli ktos jest przeciwny tatuazom, to taka cecha po prostu mu nie bedzie lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o jakiej osobowosci dokladnie swiadczy tatuaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o jakiej osobowosci dokladnie swiadczy tatuaz? xx zalezy jaki i gdzie . Nie jestem psycologiem,ale gdzies czytalam nt badan psychologów nad osobowoscia ludzi , ktorzy sie tatuuja, wiec w czyms charakterystycznym ( nie pamietam czym) sie ta osobowosc objawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście się podobają kobiety z wytatuowanymi kolorowymi motywami kwiatowymi, ale nie jakieś wydziarane od stóp do głów. Sam jednak nigdy się nie wydziaram, z jednego prostego względu. Otóż jak jakiś wzór pojawi się w mojej głowie, to po jakimś czasie się znudzi, a po usunięciu tatuażu i tak zostaje po nim ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wziales pod uwage, ze jesten kobieta wiec naturalnie preferujre mocniejszy typ urody? x Interesował mnie tylko twój gust ;) Ps. Jestem troche pijany bo jedzenie było zakrapiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol dópy
Widzę, że kilka razy mnie wzywaliście. Oto jestem i polecam maść na ból dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ty jesteś bolący tyłeczku? Nie chłopakiem mam nadzieję bo do głowy mi przyszło że mógłbym ci w ten ciepły sierpniowy wieczór bolący tyłek wymasować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sproboj ogarnac, ze moj KOBIECY gust nastawiony jest na preferencje dojrzalszych twarzy i mocniejszych rysow :P Do tej od badan - ktos, cos, gdzies...chyba nie musze kementowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xantrypa poleca wam mile i delikatne tatu z motywem roslinnym ,kwiatowym lub nawet owocowo- warzywnym bo taki mi ostatnio chodzi po glowie, na piersi polecam truskawke jak moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zgadzam z tym, że osoby z tatuażami są zaburzone :) nie znam nikogo w pełni zdrowego psychicznie, kto miałby tatuaż :p sama planuję sobie zrobić i przyznaję, że jestem zwichrowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X antrypa dziś Xantrypa poleca wam mile i delikatne tatu z motywem roslinnym ,kwiatowym lub nawet owocowo- warzywnym bo taki mi ostatnio chodzi po glowie, na piersi polecam truskawke jak moja x Jakbys polecała zielsko w skrętach to może bym sie skusił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to sproboj ogarnac, ze moj KOBIECY gust nastawiony jest na preferencje dojrzalszych twarzy i mocniejszych rysow jezyk.gif x Ogarniam i juz sobie nawet wyobrażam jak bardzo byś się we mnie zakochała gdybyś tylko nie miała tatuaży i dałbym sie na randkę namówić ;) Wiem że inny będziesz mieć gust nawet wtedy gdybys była facetem. Ale i tak wiem że mój jest wyjątkowy ;) Tak w ogóle to nie tylko mój gust bo sam tez jestem śliczny ;) Pisałaś cos o tym że jesteś próżna..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bol dópy dziś Zaraz se zajaram. Czekam na dostawę. x Nie sama mam nadzieję?! Daleko masz do mrągowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja się zgadzam z tym, że osoby z tatuażami są zaburzone usmiech.gif nie znam nikogo w pełni zdrowego psychicznie, kto miałby tatuaż jezyk.gif sama planuję sobie zrobić i przyznaję, że jestem zwichrowana usmiech.gif x Pierwsza co się swojej zwichrowanej natury nie wstydzi. Lubisz seks? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja twierdze, ze jeszcze mieszcze sie w normie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwichrowana
seks? moje libido nie jest zbyt wysokie, a skąd to pytanie? tatuaże i zaburzenia utożsamiasz z seksualnym rozpasaniem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o jakiej normie piszesz ale teraz gdy zjadłem i piwa popiłem to mi sie wszystkie normy z normami seksualnymi kojarzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwichrowana dziś seks? moje libido nie jest zbyt wysokie, a skąd to pytanie? tatuaże i zaburzenia utożsamiasz z seksualnym rozpasaniem? smiech.gif x Broń boże! Po prostu pijany jestem i piszę to o czym myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jestem normalniejsza od ciebie bo po piwie ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cancer baby wstrętne odczucia estetyczne jak taką widzę to wszystko opada,inni tego nie komentują ale Natura robi z nimi co chce nie istnieje taki tatuaż który piękniejszy jest od natury ludzkiego ciała.Sam mam tatuaż ale uważam to za dewiację zachwyt trwał chwilę a teraz mam goowno w świadomości.Wytatuowana baba działa na mnie jak chłop i tak ją traktuję bez emocji.Kobiety u dzikusów są tatuowane po to by nie były kąskiem dla przemocy i gwałtu.Ta awersja do wytatuowanej baby jest od środka nie panuje nad nią,i nie ma takiej idei która mogła by to wytłumaczyć i tatuaż wyżej cenić od czystego ciała,no chyba że zakrywa skutki trądu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwichrowana
ja to w ogóle alkoholu nie lubię :) po piwie też zasypiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to jestem normalniejsza od ciebie bo po piwie ide spac x Jak to spać? Nie dość że masz fatalny gust to jeszcze nie chcesz seksu po piwie?! ;) A miałem nadzieję że się razem zestarzejemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się gubię i nie wiem kto co pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobne mi nie przeszkadzają, lecz jeśli Laska jest oblepiona na całym ciele tatuażami to jakoś nie myślę o niej poważnie czy jako materiał na żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol dópy
gosc nie sama. Dostawa właśnie idzie. Do Mrągowa? Bardzo daleko niestety. To na drugim końcu Polski...:-( Ale nigdy nie mów nigdy. Kiedyś zajaramy razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z tatuazem ktorego nie lubi - moze przeszkadza ci to u innych przez twoje wlasne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mędrkujcie nie filozofujcie tatuaż można tłumaczyć u dzikusa a nie u ''cywilizowanego'' który powinien mieć we łbie pokładane a nie liczyć na tanią sensację na którą ja bynajmniej ciepłym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×