Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wam tak przeszkadzają nawet drobne tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość dawdadwadavdcz
bo faceci nie mogą przeżyć tego że kobiety robią ze swoim ciałem co chcą i że facet nie może o najdrobniejszej rzeczy decydować jak to zawsze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij od swojego tatuazu. Ja nie tatuowalam sie dla sensacji tylko dlatego, ze to mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem podobna do tej naturalnej dziewczyny bez tatuaży. Nie mam ich, nie mam kolczyków ;) a po co mi.. ale nie przeszkadza mi, że każdy sobie robi :D bo zostanę sama bez tatuaży :D i to ja będę wyjątkowa od was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bol dópy dziś gosc nie sama. Dostawa właśnie idzie. Do Mrągowa? Bardzo daleko niestety. To na drugim końcu Polski...smutas.gif Ale nigdy nie mów nigdy. Kiedyś zajaramy razem usmiech.gif x Czuje że i ciebie mógłbym do szaleństwa pokochać ;) Jak wrócę do domu na mój drugi koniec polski do zgłoszę sie po skręta albo przynajmniej kilka machów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwichrowana
ekhm... mimo wszystko wolę być zwichrowana i mieć tatuaż, ale za to w prawidłowy sposób używać słowa "bynajmniej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam mili lepszy news już niedługo napiszę ważną opinię na temat poziomu ludzi na kafe oraz gdzie leżą tego nieodwracalne przyczyny,skończą się domysły i gdybania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem podobna do tej naturalnej dziewczyny bez tatuaży. x Do tej której fotkę tutaj wrzuciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy z manii bycia oryginalnym nie powinno sie wyrosnac w wieku licealnym? Ja nigdy nie patrzylam na tatuaze przez pryzmat tego czy bede wyjatkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Jestem podobna do tej naturalnej dziewczyny bez tatuaży. x Do tej której fotkę tutaj wrzuciłem? Tak ten sam nos, podbródek, oczy i podobna grzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może kobieta nie powinna mieć nawet żadnego piercingu? Kolczyki w uszach też uważacie za oszpecanie się? Mam 2 w prawym uchu, 1 w lewym. Planowałam jeszcze 2 ale mam za male malżowiny i dalej się nie zmieszczą. Chyba, że zdecydowałabym się na przekłucie igłą. Jeszcze chce zrobić kolczyk w pępku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieje taka zdrowa idea która tłumaczyła by racjonalnie posiadanie tatuażu,naśladujcie dzikusów we wszystkim we właściwym traktowani Praw Natury ale to przerasta wielu a tatuaż sam w sobie nic nie znaczy psuje estetykę natury i nikt mądry nie potrzebuje aby mu to tłumaczyć tu nie ma o czym gadać chyba że kogoś to niezdrowo podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak ten sam nos, podbródek, oczy i podobna grzywka x Jesteś więc idealnie w moim typie. Rozkazuj księżniczko a zrobię dla ciebie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobowość? na moj gust to nie indywidualiści, choc im sie wydaje,ze sa oryginalni - jest owczy pęd do tatuazy - inni robia, to ja tez. W dodatku to kopie powielane tysiace razy, jakies banaly z netu - motylki, ptaszki , kwiatki, litery, skrzydelka , imiona, nieortograficzna chinszyzna, albo maziaje - esy floresy ze sztancy, noga kasi jak c.d ręki Michasia, czesto kicze straszne- nieudolne portrety dzieci czy ukochanego - gdzie poczucie estetyki? Tym bardziej, ze nie czuja, ze nie do kazdego stroju tatuaż pasuje. Czesto ma to byc wyraz buntu, zwlaszcza jesli robi to gówniateria. Najłatwiejszego, w kazdym razie nie ambitnego.. No i co tu duzo mowic - jest to samookaleczenie - a o nim w psycholoigii wiele. OK, moga byc tez wyjatki, ludzie, ktorzy mają zaprojektowany indywidualny tatuaz przez prawdziwego, dobrego artyste , niepowtarzalne dzieło sztuki - ale gdzie takich szukac? Przewaznie wyglada to to jak dzielo domoroslych graficiarzy . No bo kto pracuje w tych "profesjonalnych"studiach tatuazu - przyuczeni rzemieślnicy. Cialo indywidualisty powinno byc jedyne w swoim rodzaju, nie popaprane którąs z rzedu produkcja pana X. Wiec moze kompleks nizszosci? skoro nie szanuja wlasnej skóry i pozwalaja na niej smarowac byle komu?.. Ale pojechałam :) , wybaczcie wytatuowani. No, ale skoro forum jest dyskusyjne, pisze, co myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam po 3 dziurki i moim zdaniem to wyglada fajnie, a przebijane mialam igla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To może kobieta nie powinna mieć nawet żadnego piercingu? Kolczyki w uszach też uważacie za oszpecanie się? Mam 2 w prawym uchu, 1 w lewym. Planowałam jeszcze 2 ale mam za male malżowiny i dalej się nie zmieszczą. Chyba, że zdecydowałabym się na przekłucie igłą. Jeszcze chce zrobić kolczyk w pępku. x Nikt nie mówi że czegoś nie powinnaś. Ludzie tu piszą że jedno sie im podoba a drugie nie. Osobiście uważam że szpetna z pewnością będzie przesada i kiedy mówisz o kolczykach od razu staje mi (nie to co myślisz świntuchu) przed oczyma wyobraźni twarz usiana kolczykami. Możesz sobie myśleć że znów ci czegoś ktoś zabrania ale dla mnie est to brzydkie. Kilka kolczyków na przykład w powiece. Kolczyk na górnej wardze wyglądający jak jakiś wypukły pieprzyk. Tego typu rzeczy mnie się nie podobają a ty przecież robisz co zechcesz tylko nie miej później pretensji jak na seks pójdę do innej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małpujcie innych obetnijcie sobie ucho ,język przyrodzenie inne części ciała róbta co chceta takim nic już nie pomoże oni mają skrzywienie mus wewnętrzny,niedawno miesiąc temu oglądałem fakt w tv facet poczuł się szczęśliwy dopiero kiedy amputowano mu na życzenie zdrową nogę.Fajne co super dewiacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechalas dziecinnymi domniemaniami osoby ktora nie wie o czym mowi. Psychologia juz pokazala, ze tatuazy zalizyc do samookaleczenia nie mozna. Wiec to bylo zalosne z twojej strony. O tej oryginalnosci osob wytatuowanych mowia tylko ci ktorzy tatuazy nie lubia, dziwny zbieg okolicznosci, co? tekstu o kreacjach nawet nie ma co komentowac, bo jest tak samo plytki jak po prostu glupi. To czy cos pasuje/nie pasuje zalezy od gustu, a ja sie jeszcze nie spotkalam ze strojem ktory do tatuazy by nie pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam po 3 dziurki... x A czy nie byłoby możliwości żeby na te twoje trzy dziurki rzucić okiem i nawet dotknąć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 23:27 Ooo ja też planuje przekłuć ucho igłą. Sama przekłuwałaś czy w studiu? Bardzo bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie cos moglabym ci najwyzej zrobic przerwe na papierosa w zebach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak ten sam nos, podbródek, oczy i podobna grzywka x Jesteś więc idealnie w moim typie. Rozkazuj księżniczko a zrobię dla ciebie wszystko oczko.gif dziękuję ;) po prostu nie potrzebuję sobie zadawać bólu igłą. Po prostu bardzo podoba mi się natura bo ona wie co dla nas dobre dlatego nawet przestałam farbować włosy ;) nie podoba mi się także u dziewczyn tatuaże ale tylko u jednego gościa fajnie wygląda tatuaż ale on śpiewa rock więc mu wybaczam http://en.unknownartist.ru/mp3/metal/bullet_for_my_valentine_witchcraft_pendulum_cover_new_song_2010.html :D u innych już to fajnie nie wygląda, a jeśli chodzi o zespół to bullet for my valentine ten co śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to nawet możecie nosić grabie w kroku a z motyką w tyle abym bezkolizyjnie mógł się przemieszczać mnie już nic nie zdziwi ale moje wewnętrzne odczucia sprawiają mi wiele kłopotu a ludzi mijam łukiem by nie tłumaczyć tych odczuć i tak mamy wiele na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W studiu, nie bolalo prawie wcale, duzo lepsze od pistoletu (pistolet rozrywa ucho, igla wycina kawalek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za takie cos moglabym ci najwyzej zrobic przerwe na papierosa w zebach oczko.gif x Za patrzenie i dotykanie?! Jesteś niesprawiedliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczyne z prawie calym wytatuowanym cialem i wlosami pofarbowanymi na turkusowo...To wspaniala i pelnda kobiecosci osoba, z ta roznica, ze kreatywna i swoja kreatywnosc potrafi wyrazac poprzez tatuowanie wlasnego ciala. Ps: Sama jest tatuazarka, to jej pasja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziękuję oczko.gif x Jeżeli uda mi się zasnąć to będę śnił tylko o tobie i o tych wszystkich miejscach gdzie nie masz ani kolczyków ani tatuaży ;) To będzie ciężka noc bo wynika że nie masz tatuaży nigdzie i śnić muszę dosłownie o każdym najdrobniejszym nawet skrawku twojego ciała ;) Patrzyłem w ten link ale nie wiem czy ten chłopak jest przystojny bo nie umiem oceniać męskiej urody. Zespołu w każdym razie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś dziękuję oczko.gif x Jeżeli uda mi się zasnąć to będę śnił tylko o tobie i o tych wszystkich miejscach gdzie nie masz ani kolczyków ani tatuaży oczko.gif To będzie ciężka noc bo wynika że nie masz tatuaży nigdzie i śnić muszę dosłownie o każdym najdrobniejszym nawet skrawku twojego ciała oczko.gif Patrzyłem w ten link ale nie wiem czy ten chłopak jest przystojny bo nie umiem oceniać męskiej urody. Zespołu w każdym razie nie znam. gość dziś gość dziś dziękuję oczko.gif x Jeżeli uda mi się zasnąć to będę śnił tylko o tobie i o tych wszystkich miejscach gdzie nie masz ani kolczyków ani tatuaży oczko.gif To będzie ciężka noc bo wynika że nie masz tatuaży nigdzie i śnić muszę dosłownie o każdym najdrobniejszym nawet skrawku twojego ciała oczko.gif https://www.youtube.com/watch?v=9sTQ0QdkN3Q tak na dobranoc najlepsza piosenka z tego zespołu :D śnij o górach, morzu, pięknych miejscach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś śnij o ... pięknych miejscach oczko.gif x Właśnie tak zamierzam zrobić. Śnić o wszystkich tych pięknych miejscach na których nie masz żadnego tatuażu ;) Cześć laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy cos pasuje/nie pasuje zalezy od gustu, a ja sie jeszcze nie spotkalam ze strojem ktory do tatuazy by nie pasowal. xx bardzo wiele strojow nie pasuje, chyba malo widziałas, Wyobrazasz sobie jakikolwiek stroj historyczny lub nawiazujacy do okresu dawniejszego niz ostatnie lata? be kostiumowe mozesz skreslic. A wspólczesnie- jesli masz np drut kolczasty czy jakas makabreskę, to nie pasuje do zwiewnej sukieneczki w kwiatki czy z falbankami. Tak jak i motylki do ciuchów we wzory geometryczne. Jesli idziesz na elegancką impreze w wydekoltowanej sukni, musisz myslec, czy ci bedzie pasowac do tatuazu, o ciekawej bizuterii zapomnij, bo 2 grzyby w barszcz to za duzo. A jesli tatuaze sa kolorowe to gimnastyka, że hoho. Widialam wczoraj dziewczyne z w ramieniem wydziaranym w duzy ostry czarno-czerwony wzor, do tego niebieska sukieneczka w rozowe kwiaty, jak pięsc do nosa, obciach. Oczywiscie, jak ktos nie ma wyczucia stylu, nie zauważa. Mnie, plastyczkę, to razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
moim zdaniem jeśli ktoś od razu przypisuje wytatuowanej kobiecie cechy np "na pewno sie puszcza,psychiczna,niegrzeczna,ograniczona" sam jest jakiś niedorobiony i ograniczony. Ja jestem "grzeczną cnotką" a tatuaże mi sie podobają. Nie takie przesadzone na całym ciele ale te drobne motylki,kwiatuszki,ptaszki lubię ;) Nie ma to nic wspólnego z seksualnością czy tym,czy jestem miła czy nie. Nie wiem czy kiedyś będe miała tatuaż ale myślałam o tym i nie jest to zły pomysł. Przynajmniej nie będą mnie brali pod uwagę ludzie nie warci tej uwagi ;) jakiś taki niesmak jest po tych komentarzach jakie to te laski są paskudne i złe..bo mają tatuaż. No straszne po prostu. "dziwie sie że piszesz mądrze skoro masz tatuaż to powinnaś być przecież głópia" - no po prostu nie wiem czy smiać się czy płakać. Albo,że jak tatuaż to na pewno okropny gust. A może to ci którym sie te tatuaże nie podobają mają fatalny gust? Nie można tak oceniać gustu bo to bardzo nieobiektywne...stąd się wzięlo powiedzenie,że o gustach sie nie dyskutuje. A co jak facet zakocha sie w lasce,myśli,że jest idealnie w jego typie,super sie z nią dogaduje,ma już wyrobioną opinie o niej,że jest piękna i mądra,kocha ją...i gdy dochodzi do seksu okazuje sie,że ona ma ten straszny tatuaż! nie było go wcześniej widac,był zakryty,bo w intymniejszym miejscu..i co teraz? tragedia,koszmar koniec związku? już nie jest ani piękna ani mądra? bo tatuaż? drobny,mały ale jednak...sorry ale to jest dopiero powierzchowne ocenianie. Nie wierzę,że normalny facet zrezygnowałby z tej kobiety z tego powodu. Że uciekłby z krzykiem,opadłby mu albo może by zwymiotował z obrzydzenia...jeśli tak by było,to niech on sie idzie leczyć. a może ta laska co ma taki piękny profil i w ogóle cud miód też ma gdzieś tatuaż? np na plecach..nie widać tego na tym zdjęciu więc nie da sie dowiedzieć tego. I co,jak ma ten tatuaż to automatycznie także jej twarz jest już brzydsza i jednak jest nie w typie i odpada? nie rozumiem tego. A,i ja też jestem w podobnym typie. No fakt,ładna. Ale Charlize Theron też jest ładna. Chyba jednak zdecyduje sie na ten tatuaż :classic_cool: jakiś motyw kwiatowy :D tatuaże są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×