Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szopa_na_głowie

Co na zniszczone włosy?

Polecane posty

Gość Kasiachicek
@Mirandaxs tak, rowniez jestem za olejkiem kokosowym, kiedys stosowalam i bardzo mi pomogl na wlosy.. swoja droga ciekawy sklep ten ichemia.pl widze maja tez maseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxmariola
A jajeczną maseczkę z ichemia.pl sobie właśnie spróbuj. Ja ją używam od dobrych kilku miesięcy i naprawdę jest bardzo dobra. Szczególnie sprawdza się na włosach zniszczonych i pozbawionych blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWie
Elastabion Floslek, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmielowa

ja jestem bardzo zadowolona z serum Essenz - dał radę, dobrze odżywia włosy, nawilża i przede wszystkim sprawia że one ładnie wyglądają! no i jest to serum w 100% naturalne roślinnie! także warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rorka23

A na jakie zabiegi chodzilas? Z kosmetykow to moge polecic absolut daymoist z inoar. To typowa seria do bardzo zniszczonych włosów. Używałam jej, jak postanowiłam na stałe porzucić (po dwoch latach) prostowanie. Włosy miałam w opłakanym stanie, szorstkie, kruche i matowe. Szamponu i maseczki używalam regularnie ponad trzy miesiące, po tym okresie włosy są w super kondycji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka

Kuracja Moroccanoil <3 Nic mi tak nie pomogło, a włosy miałam w naprawdę słabej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka

Spróbuj naturalnych olejków. Po zabiegu olejowania bardzo mocno nawilżysz i odżywisz włosy. Na pewno poprawi się ich kondycja. Mi pomogło po nieudanym farbowaniu. Jest masa dostępnych olejków, poszukaj np. tutaj https://sanaja.pl/naturalne-olejki-do-wlosow i wybierz coś do swojego typu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na zniszczone włosy zamiast odżywki codziennie nakładałam olejek naturalny, który zamawiałam raz w miesiącu na ichemia.pl. Różnicę oczywiście bardzo pozytywną można już zobaczyć po miesiącu stosowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marley

Na pewno odpowiedni szampon i odżywka, ja używam takich z enilome, bardzo dobrze nawilżają i regenerują włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od kwietnia stosuję szampon i odżywkę na bazie aloesu. Mam problematyczne włosy, przetłuszczające się z tendencja do łupieżu. Wypróbowałam chyba już wszystkie specyfiki z drogerii czy aptek, efekty były krótkotrwałe. Od kwietnia używam szamponu i odżywki z aloesem. Łupieżem nie muszę się już przejmować, mam zdrowsze włosy. Nie mam już rozdwajających się końcówek, choć nie podcinałam włosów. Problem z plątaniem się też się skończył,  choć mam długie włosy. Wszystkim mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×