Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

hej, a jak u was dziewczyny dzidzia bd spała z wami czy w swoim pokoiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola tez jest sliczny :) Domi u nas z nami w pokoju choc mam nadzieje ze w swoim lozeczku nie z nami w lozku ale wiadomo z tym roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witajcie dziewczyny:) Jak tam dzis samopoczucie u mnie ok Wiecie moj maluszek coraz wiecej daje o sobie znac :) i nie lubi jak leze na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Witam, we wtorek wizyta i już mam nerwa hehe zawsze przed wizyta jest ok nic nie boli nic nie dokucza... Praktycznie nic nie czuję... a po wyjściu z gabinetu zaczyna mnie coś boleć aż mi niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja mam wizyte jutro i znajac zycie jutro zaczne sie denerwowac przed wizyta a po uspokoje zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
O to trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Ola dzieki moze dzis sie dowiem jaka konkretnie plec dzidzi bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, fajnie ze macie wizytę tez bym chciała, ale muszę do przyszłego wtorku poczekać:) trzymam kciuki żeby było ok. Dziś o 17.15 na tvp2 będzie pierwszy odcinek tego serialu o wcześniakach "moje 600 gramów szczęścia", a o 9.50 czyli za chwile będzie na 2 oprawach kobiety na porodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi u nas dzidziuś z nami w sypialni, ale gdybym miała pokoik osobny to przez pierwsze 3-4 miesiące dziecko było by z nami a potem w swoim pokoju Kasia a jak dzidziuś daje Ci znać ze mu nie podoba się pozycja? rusza się intensywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co nie oglądały o prawach kobiety polecam stronę lepszyporod.pl są tam różne przydatne artykuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina uciska mnie w miejscu mniej wiecej jak by jajnik pobolewal przewaznie na boku na ktorym akurat leze a jak na plecy sie klade to wlasnie w tym miejscu czuje jak bryka a bol znika nie jest to nie wiadomo jaki bol taki bardzo slaby i nie zawsze ale coz juz zaczyna pokazywac co lubi a za czym nie przepada hihi dzieki za stronke poczytam a niestety dzis nie obejze porodowki bo wizyta na 16 pozniej jeszcze do kuzunki jedziemy wiec nie zdaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hello;) Kasia daj znać czy już coś wiesz, na pewno będzie dobrze ;) ja dziś się relaksuje, nawet mnie kumpela wyciągnęła na szmatki choć ostatnio nie chodzę ( nie mam gdzie ciuchów upychać) ale dobrze że dałam się namówić bo udało się znaleźć nowe spodnie na ciążę za 4zl ! Ogromnie się cieszę, że nie muszę już wydawać kasy na coś co się przyda na parę miesięcy. Drugie kupiłam używane na olx ;) jak ostatnio byłam w sklepie to ceny zaczynały się od 120zl :/ ile ciuchów dla dzieci to szok! Dla niemowlaka bym nie ryzykowała ale dla starszego dziecka... Same markowe i nówki albo prawie nówki :D można się i dziecko ubrać jak z żurnala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Kotulina. Właśnie ja nie wiem jak to rozwiązać mój mąż pracuje na 12 w nocy jako kierowca w dzień śpi i nie wiem co z dzidziusiem czy u nas w sypialni czy w swoim juz pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. U mnie narazie dzidzia bedzie spala z nami w pokoju dopóki nie skończymy budowy mieszkania :-) Kotulinka ja troche ogladałam o tych naszych prawach :-) Na weekendzie bylismy na zakupach na wesele Kupiłam sukienkę i to nie dla tych puszystych :-):-):-) w kolorze malinowym :-) tylko musze ja z deczka przerobić bo ma za duzy dekold a mnie to przeszkadza :-) umówiłam sie też do kosmetyczki na pazurki i makijaż i do fryzjera. :-) Dziewczyny jak myślicie czy 500 zł jak dla siostry ciotecznej i jakis dobry trunek wystarczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to jak sie czujecie bo ja bardzo dobrze :-) jedynie co mnie pobolewa to glowa ale juz sie przyzwyczaiłam.Mdłości już ustąpiły a ja coraz bardziej mam ochote na jedzenie:-) Najchętniej wszystko co kwaśne wszelkie zupy. Mieso raczej sporadycznie ale tez sie zdarza. Ostatnio mialam ochote na mielone :-) W piatek wizyta w końcu :-) Już nie moge sie doczekać. Powinnam dowiedzieć sie czy córcia bedzie miała brata czy siostre:-) A co najlepsze mąż i tak już woła do brzusia Błażej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszkę przeziębiona jestem gardło boli... no i niestety to podbrzusze boli jeszcze. Ale we wtorek za tydzień wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mnie dziś głowa boli ale to od tego wiatru ( dziś ponoć halny) u mnie z górek czasem zawieje mocniej. Robię porządki w szafach, wyciągnęłam już ciuszki na jesień i przeglądam co się nada. Nie wierzę, że u nas będzie jeszcze gorąco. Ciepło może tak... góra do 25 stopni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mnie dziś głowa boli ale to od tego wiatru ( dziś ponoć halny) u mnie z górek czasem zawieje mocniej. Robię porządki w szafach, wyciągnęłam już ciuszki na jesień i przeglądam co się nada. Nie wierzę, że u nas będzie jeszcze gorąco. Ciepło może tak... góra do 25 stopni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi jak w nocy męża nie ma to niech dzidzia śpi z Toba a gdy mąż wraca i śpi w dzień to myślę, ze nie ma przeszkód żebyś kładła dziecko w dzień w dziecięcym pokoju. Jednak musiałabyś mieć wtedy dwa łóżeczka. Wiesz jeśli czujesz ze dasz rade od razu położyć malucha w innym pokoju to nie ma problemu, ale znając życie będziesz chciała mieć go blisko w tych pierwszych miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś będę musiałA wykombinować :) bo raczej nie zmrużę oka bo bd nasłuchiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny Ja juz po wizycie wszystko w porzadku dzidzia prawidlowo sie rozwija :) i ma byc chlopiec :) Fajnie z tymi spodbiami za 4zl Co do koperty na wesele jak dla mnie to mysle ze starczy a nawet ze to taka wieksza kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasia to super że wszystko z Dzidzią w porządku :D To juz wiesz jakie śpioszki kupować ;) 500zł plus alkohol... Szaleństwo. Ja szwagrowi dałam mniej hehe jutro też o 16 wizyta, może poznam płeć grunt żeby było dobrze i fajnie jakbym już do pracy wróciła bo trochę mi tęskno do ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola to zycze powodzenia na pewno wszytstko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
cześć dziewczyny, u mnie ok. U mnie półmetek ciąży : ) Synek coraz częściej daje o sobie znać, a jeszcze niedawno bałam się że nie czuję ruchów... Ja wizytę u lekarza mam dopiero na początku października, a za tydz. w sobotę usg. Zapisałam się też do szkoły rodzenia od października. Skoro i tak jestem w domu to fajnie będzie porozmawiać z położnymi i innymi mamami. Poza tym chcę już wybrać sobie położną środowiskową właśnie z tej szkoły rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny u mnie tez ok choc ostatnio jak to lekarz stwierdzil macica rosnie i uciska rozne rzeczy i troche czasami mnie teraz pobolewa po bokach :) a maly szaleje szczegolnie rano i wieczorem :) Ania dobry pomysl z ta polozna :) Ola jak juz bedziesz po lekarzu daj znac co powiedzial i czy wracasz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja zdecydowałam, ze tez pójdziemy do szkoły rodzenia a co najśmieszniejsze do innego miasta:) ale to dlatego ze poznałam cudowna położną, kora prowadzi te szkole i z nią chciałabym rodzic wiec najprawdopodobniej będę jechać na poród do innego miasta:) Ewelina co do wesela myślę ze kwota jak najbardziej ok wczoraj u mnie były straszne mdłości, ale dziś ok, pobolewa tu i tam, ale najbardziej to plecy. Czy u Was tez plecy się odzywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×