Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość ewelina_94
Marta mnie ostatnio zgaga trzymała cały tamten tydzień i nic nie pomagało także bardzo współczuje. Jak narazie nie zapeszając odpusciła i nie wraca ale zobaczymy na jak długo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ja wczoraj pochwaliłam sie ze nie mam zgagi i wieczorem jak na zawołanie okropna zgaga:) Domi ciesze sie ze sie doczekałaś tej radosnej chwili czucia maluszka:) Ola dzięki za info o tym acetonie. Ja w przyszłym tygodniu mam zrobić hcv, hiv, krzywa cukrowa. A kiedy robi sie tego paciorkowca? jakoś chyba przed porodem? Mam jeszcze do Was pytanie, czy Wam lekarz zlecił konsultacje internistyczna? taka rutynowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ty wspominalas ze zostalas zwolniona zanim zaszlas w ciaze to teraz zalapiesz sie pewnie na ta nowa ustawe o zapomodze bezrobotnych i pracujacych na umowach innych niz o prace. 1000zl przez rok co miesiac. Tylko pewnie musialabys sie zapisac na bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina nie napalam sie na to tym bardziej teraz po wyborach ale coz przyznam ze przydaly by sie te pieniadze nawet to 500 zl by bylo dobre Zarejestowana jestem w urzedzie pracy bo mam zasilek ale niestety w listopadzie ostatni bedzie jak bym urodzila w trakcie jego pobierania lub tuz po to by przedluzyli a tak niestety z niczym zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina ale nie ma do konca jeszcze przepisow komu na pewno bedzie sie nalezalo jakie wymogi spelnic a teraz na dodatek zmiana rzadu wiec wszystko jeszcze sie moze zmienic wiec wole mile zaskoczenie niz wielkie rozczarowanie w styczniu bede sie dowiadywac bo wtedy juz bedzie wiadomo co i jak skoro ma byc od stycznia Domi czyli kuzynka o tym mi wlasnie mowila ze jeszcze to badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki żebyś się załapała:) piękna u mnie dziś pogoda wiec idę poczytać książkę na świeżym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Dziekuje kotulina :) Przyjemnego czasu przy ksiazce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To badanie jest ważne bo dziecko może się zarazić paciorkowcem przy porodzie i może być nie za dobrze wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat od czerwca mam umowę i od lipca juz na zwolnieniu byłam ważne ze zwolnienie bd płatne i macierzyński. Po urodzeniu wszystkie formalności z narodzinami dziecka typu akt pesel zameldowanie załatwia się w USC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi tak z tym ze urodzenie dziecka to w urzedzie w miescie gdzie urodzis jesli to inne miasto niz to w ktorym mieszkasz a zameldowanie to juz u siebie w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi a bedziesz rodzic w swoim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
To z tego co mi wiadomo to dziecko zglasza sie w miescie w ktorym rodzisz tak bynajmniej kuzynka musiala robic a rodzila 1,5 roku temu chyba ze cos zmienili Jesli chodzi o zameldowanie to juz na pewno u siebie mozesz ale ogolem to dowiedz sie dokladnie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno od tego roku są zmiany i załatwiasz wszystko w USC w mieście w którym urodziło się dziecko a ty tylko odbierasz pesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
To nie wiem jak to jest bede tez sie musiala dokladnie dowiedziec bo tez bede rodzic w innym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi dobrze że poruszyłaś ten temat bo była bym w lesie :-) Też rodze w innym mieście i musze wypytac gdzie co i jak :-) Corcie zapisywalismy w USC w naszym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi ja też zostawiam "te" sprawy urzędowe mężowi :) Ja mam dzisiaj jakiś nudny wieczór, nie wiem co ze sobą zrobić...Właśnie sie połozyłam z kotem i tak myślę co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ułatwione są te sprawy urzędowe bo wszystko załatwiasz w USC. :) a te inne sprawy becikowe czy np ubezpieczenie grupowe co mam w pracy też muszę załatwić; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
No ja musze byc razem z moim bo nie jestesmy malzenstwem wiec musimy wszystkie takie sprawy razem zalatwiac troche wiecej z tym roboty ale slub jednak planujemy pozniej myslelismy czy nie teraz jeszcze przed porodem ale nie chce z brzuchem za bardzo i chociaz chcemy tylko najblizszych zaprosic to jednak troche kasy na to potrzeba a wolimy na malego to wydac i pozniej jeszcze o chrzcie musimy pomyslec :) Dobrze ze teraz tata moze wziasc 2tyg wolnego z racji urodzenia dziecka to bedziemy zalatwiac na spokojnie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Dzien dobry! Wlasnie wstalysmy :) i jest 8:00 a nie 5 :) juupi! Jeszcze tylko sie modle zeby zgagi nie miec bo oszaleje. Wczoraj przy spozywaniu posilkow i piciu to normalnie az mostek mnie bolal gdy cos lykalam. Moze to wrzody albo za dlugo przy zgadze kwasy sie wydobywaly i tak mi tam wszystko w srodku podraznily. Ale dzisiaj mam nadzieje, ze wreszcie odpusci :) ohhho ksiezniczka tez sie obudzila hehe milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witam Marta obys mogla spokojnie jesc Ja dzis mialam pobudke o 4 ale maly spal wiec szybko zasnelam i o 8 wstalam a moj maly dopiero powoli sie budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kompletna nuda dzisiaj i nie wiem co ze sobą zrobić :( Nawet obiadu nie muszę robić bo mój mąż coś tam kombinuje z jakąś rybą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja dzis zrobilam sobie ryz na mleku cos mnie ochota wziela na to Jutro ide na spotkanie z polozna ciekawe co mi powie ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
ja dziś mam smak na mandarynki :) Umówiłam sobie wizytę planową na następną środę i do tego czasu muszę zrobić glukozę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu to zbiez sie w sobie i idz jutro i bedziesz miec z glowy a nie wiesz czy nie bedziesz musiala powtarzac wiwc lepiej moze zostaw sobie dzien czy dwa przed wizyta tak w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Pójdę dopiero w sobotę lub poniedziałek ponieważ od razu chcę zrobić morfologię. Akurat będzie miesiąc jak brałam żelazo i witaminy i chcę od razu sprawdzić czy wyniki się poprawiły. Powtórek nie przewiduję :) Tak się objadłam mandarynek, że zaraz pęknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×