Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Ja kupuje tak na 56 62 bo taki rozmiar bardziej u mnie prawdopodobny bo ja się ur 56 cm a mąż 62 wiec kilka ciuszków w tych rozmiarach poczekam jeszcze na większe zakupy. Chociaż nie chce zwlekać bo nie chce żeby mnie coś zaskoczyło tak jak teraz ten szpital wiec trzeba powoli robić zakupy. Same niby drobiazgi mi zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ten termometr co my mamy to taki uniwersalny mozna mierzyc tem wody jedzenia i oczywiscie dziecka na dwa sposoby ze do czola lub masz specjalna nakladke i do ucha wtedy Z rzeczy dla dziecka mamy juz praktycznie wszystko tylko kosmetyki nam zostaly ale to w styczniu a ciuszki mam kilka sztuk 50 ( chyba te sa przed 56 ) pozniej 56 i 62 ale ja wiekszosc dostalam. Szafke tez kupywalismy juz stoi a lozeczko bedziemy gdzies w styczniu skladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ewelina ja ubranka dostałam od siostry i trochę kupiłam sama ale w zestawie od mamy z ogłoszenia. Zamierzam jeszcze kupić z jeden zestaw typu body, bluzeczka, śpiochy w Symyku żeby mieć nowy na jakieś wyjście w rozmiarze 56 i 62 i wystarczy. x x Z pozostałych rzeczy to potrzebuję jeszcze koszul do szpitala ze 2 bo bluzki na ramiączkach i 2 piżamy już mam, materiał na śpiworek i kocyk i wkład - to żeby samemu uszyć te rzeczy, takie rękawiczki niedrapki dla maleństwa, pieluchy, kosmetyki, płyny do prania, podpaski i chyba tyle mi zostało. A i jeszcze mam dokupić sobie pieluch tetrowych z kilka sztuk. x Nie mam jeszcze żadnego stanika do karmienia ale nie wiem jak mam go kupić bo nie wiem jak będzie z obwodem ani wielkością miseczki. Nie wiem jak to rozwiązać i poczekam do końca i wtedy coś wybiorę. x A w ogóle to muszę iść do fryzjera. Ale to na mikołajki sobie zafunduję taki prezent i będę mieć od razu odświeżoną fryzurę na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja tez tak jak Ania narazie wstrzymuje sie z stanikiem do karmienia choc zobacze jeszcze czy wogle kupie bo znajoma miala taki i sportowe i wygodniej jej bylo w tych sportwych wiec sama tez najpierw sportpwe chyba wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja się typowo sportowych boję bo one są robione jednak z takiej grubszej tkaniny i moga uciskać na piersi a jakiegoś zastoju czy innych problemów wolałabym uniknąć. Chyba wolę zwykłe bawełniane bez fiszbin bo dla mnie są wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Duzo w sportowych zalezy od ich kroju tez ja od kilku dni nosze sportowy i wreszczie jest mi wygodnie oraz nie uciska mi piersi ale zobacze jak to bedzie pozniej zawsze bede mogla kupic ten do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia a widzisz a ja sportowy musiałam schować na dno szafy póki co bo mi było niewygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety juz niebylsm w klinice... Musze was kochane opuscic.. Zostalam mama listopadowa... Jestem po cc malu urodzil sie w 27 tc .. Tak nagle.. Leze w szpitalu.. Malego przewiezli do ostrowaJesli Wiara czyni Cuda, trzeba Wierzyc ze sie Uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Bulinka wszystkiego najlepszego z okazji tak niespodziewanego pojawienia sie malenstwa Niech Ci rosnie zdrowo Byscie oboje byli zdrowi :) I jak mozesz daj co jakis czas znac co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Bulinka gratuluje i trzymam kciuki żeby się dobrze rozwijał i żebyście szybko do domu wyszli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinka gratulacje! trzymamy kciuki żeby wszystko gładko poszło i Twój kochany wczesniaczek dobrze się rozwijał i szybko wrócił z Toba do domku trzymajcie się cieplutko Dziewczyny ja to jeszcze nic nie mam specjalnie tylko ciuszki i wkładki laktacyjne:) nie czuje jakiejś jeszcze presji, ale Domi dobrze mówi z tym zaskoczeniem szpitalem, jakby mi przyszło iść do szpitala to nie mam z czym:) muszę kupić sobie koszule do szpitala, te majtki siateczkowe, podkłady, i zorganizować jakaś koszule rozpinana do porodu. Co do stanika to tez będę kupować na sam koniec wcześniej kupie taki miękki do karmienia jeden czy dwa a dopiero jak sie laktacja unormuje to wtedy jakiś fajniejszy bo na samym początku jest nawal pokarmu i nie wiadomo jakie te piersi będą miały ostatecznie rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć Dziewczyny! Bulinka trzymajcie się, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. Bulinka Gratulacje i dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa. U mnie dzisiaj za oknami biało i powiem wam że zaczęłam czuć świąteczny nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly ur z waga 615 gram 27 cm w 27 tc.. Bole parte ale w koncu cc.. Przewieziony do innego szpitala. Pierwsza noc przezyl bez komplikacji..,Jesli Wiara czyni Cuda, trzeba Wierzyc ze sie Uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinka to malutki jeszcze jest, a to te plamienia to poród zapowiadały? skąd te bóle parte tak wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Twoje 600 gramów szczęścia :) Myślę że mały wojownik da sobie radę. Co do biustonosza. Poprosiłam ciocię żeby mi kupiła w USA bo u nas nie są takie popularne usztywniane biustonosze do karmienia. Nie umiem chodzić w innym. :( dla dziecka kupujemy 62 rozmiar- lepiej podwinąć rekawki i nogawli niż nie założyć wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Tez się skupiam na rozmiarach 62. Leżała ze mną dziewczyna w szpitalu co od 26 tyg musiala leżeć i nic więcej nie robić obecnie jest w 34 i tez leży i tez nic nie miała ani łóżeczka ani wózka wiec nigdy nie wiadomo co i kiedy nas zaskoczy wiec w grudniu lecę pewnie na końcowe zakupy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola są u nas usztywniane biustonosze tez takie będę nosić tylko dopiero jak poznam właściwy rozmiar piersi. Tych miękkich nie znoszę i szczerzenie wydaje mi się aby dobrze trzymały piersi. A te do karmienia usztywniane na allegro kupisz albo w sklepach internetowych (u mnie w mieście znalazłam stacjonarnie wiec mogę przymierzyć) np. lupoline albo alles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinka życzę dla Ciebie i maleństwa zdrówka oby się prawidłowo rozwijał i rzeby było wszystko dobrze trzymam kciuki za was kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Jak czytałam na forach to te staniki alles są ponoć bardzo fajne i często polecane kobietom w ciąży i po porodzie. Ja ma nieduży rozmiar i póki co wystarcza mi zwykła obciskająca koszulka taka podtrzymująca trochę biust. Ogólnie nie lubię sztywnych i grubych miseczek więc zwykły bawełniany powinien się sprawdzić. Zobaczymy jak będzie z rozmiarem po porodzie.x x x Ja chciałam dzisiaj posiedzieć przy szyciu ale mój syn jest innego zdania :( Po pół godziny musze poleżeć albo stać bo tak mi rozpycha żebra przy siedzeniu, że się nie da wytrzymać tego kłucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina a to Ty musisz miec swoja koszule do porodu Mam nadzieje ze ja nie bede musiala w moim gdzie chce rodzic dwa lata temu rodzila kuzynka i przed samym porodem dawali szpitalna mam nadzieje ze nic sie nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kotulina ja widziałam tylko na allegro za 100 zł i więcej... Więc skoro i tak jeśli nie mam jak przymierzyć to wolę kupić kilka po 10$ lub z wyprzedaży coś. W USA jest duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
P.S. ostatnio co chwilę biegam po lekarzach i mam już dość :( w piątek badania na poc, we wtorek do POZ po zwolnienie, następny piątek ginekolog, wtorek kolejny diabetolog a potem znów badania krwi i USG... Średnio dwa razy w tygodniu gdzieś jestem. Po ostatniej wizycie u diabetolog ktoś na mnie chyba nakaszlał w szpitalu bo od tego czasu boli mnie gardło a dziś znów obudziłam się zaklejona katarem :/ te wizyty to już mi raczej szkodzą nie pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jak na razie nic się jeszcze nie przyczepiło. Zdrowa jestem. Biorę jeszcze ten antybiotyk ze szpitala a w poniedziałek wizyta u mojej gin. ciekawe jak mój maluszek:) Zastanawiam się gdzie kupić sobie kurtkę w bardzo juz dużym rozmiarze; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola współczuję tych wizyt bo wiem jak to jest. Jak w ubiegłym roku wyszłam ze szpitala to co chwilę musiałam latać na kontrolę i pobieranie krwi bo coś tam trzeba było sprawdzać. x Ja idę do lekarza w sobotę. Na jednej wizycie załatwię recepty, kontrolę i zwolnienie lekarskie. Tylko usg muszę umówić na poniedziałek jak będę mieć skierowanie bo wtedy mam bezpłatnie. A jestem ciekawa czy po pierwsze krew lepiej, czy bakterie z moczu po tym antybiotyku padły no i czy cokolwiek lepiej z ilością tych wód płodowych, co mnie martwi najbardziej. Mimo codziennych prób i wysiłków nie jestem w stanie wypić 3 litry wody. Ale jest lepiej niż było, walczę. Wolałabym nie doświadczyć pobytu w szpitalu przed świętami ani w ogóle. x Byłam na spacerze i myślałam, że do domu nie wrócę tak mi stwardniał brzuch i rozbolał. Ale posiedziałam na ławce i podjechałam kawałek autobusem miejskim. Fajnie się trochę dotlenić ale to twardnienie i ciężkość brzucha trochę stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi ja kupiłam swoja na allegro z bonprix i jestem zadowolona. Już z przesyłką zapłaciłam 74 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu z tym twardnieniem brzucha przy dłuższym spacerze też tak mam i jeszcze mnie te całe więzadła bolą ale 5 minut posiedzę i mogę iść dalej. Co do wizyt to też trochę się tak złożyło że zmieniłam tego lekarza to musiałam porobić trochę badań których mi tamten nie zrobił a po zwolnienie idę bo wybrałam zaległy urlop (żeby gruszka nie przepadła) ale nie starczyło mi dni od wizyty do wizyty hehe Domi a może szmateks brytyjski ? Tam są duże rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem czy muszę mieć swoja, ale gdzieś czytałam ze tak, nie wiedziałam ze dają. A jeszcze nie wiem gdzie będę rodzic dowiem się co z moja położną dopiero za miesiąc (zmienia szpital akurat w lutym). Ola jak masz dojście do staników to pewnie ze bierz nie ma co przepłacać:) co do brzucha to jak trochę pochodzę albo po schodach wyjdę to tez mi twardnieje i jest tak nieprzyjemnie. Byłam dziś u gina i malutka wazy 970gr :) slodki kilogram nadwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×