Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
Poza tym emigracyjny nieuku piszecie wziął a nie wzioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, nie bede mial domu bo nie chce i nie potrzebuje. :) a Cameron dobrze wie czym sa imigranci i ile by Uk stracilo bez nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by straciło? Tysiąc lat sobie bez was radzili i teraz tez sobie poradzą. Jestescie tam balastem, ciągnącym benefity, zabierającym prace miejscowym. Mieliście tam tylko kible szorować, a wam Zamarzyły sie kariery kasjerek i torowców, to co sie brytol dziwić. Domu nie masz nie dlatego, ze nie chcesz, tylko dlatego, ze jestes niemota i cie na niego nie stac. Za 500 funtow to najwyzej kebna moEsz sobie na mieście zjeść, a nie p własnym domu myślec. Jestes zwykłym nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty moze jasnowidzem zostan, jak tak wszystko o mnie wiesz :D tepa qrwa, po ch/uj mi dom jak mam mieszkanie w Pl, tepaku, poza tym ja nie chce cale zycie gnic w jednym miejscu, juz za kilka miesiecy prawdopodobnie przeprowadzam sie do Dover, zwiazane z praca i tez bardzo mi sie tam podoba :) ale po co ja cos pisze ty przeciez wiesz wszystko :D wiec napisz gdzie pracuje i ile zarabiam, nie chcialem sie chwalic ale mnie podku/rwiasz wiec moze to zrobie :D X http://emigrantuk.net/4724-imigranci-w-uk-daja-wiecej-niz-biora Pierwszy lepszy artykul niemoto zas/rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh i w ogole smieszne :D w kazdym poscie wspomina to 500f :D tepaku razem z dziewczyna wydajemy okolo 1000f miesiecznie a co z reszta nawet z tych 2ch minimalnych, a i mysle ze sam w 600f swobodnie bym sie zmiescil, a tu placze, ze minimalna to bieda itd :D trzeba byc totalnym debilem zeby narzekac i cos pie/rdolic o biedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600 funtow miesięcznie to jest stawka podchodząca pod granice ubóstwa w UK. Żyjesz tam jak menel i patol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak król za swoje 2 tysiaki w Pl :D A i zonki 1,5 , które zarobi na kasie w biedronce :P Normalnie du/pe urywa z tego bogactwa i atrakcji : wsiowych potupajek, jarmarków, brudnych jeziorek i rozgrywek osiedlowej ligi :D Ledwo przędziesz niemoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole potupajki w PL niz wasze grile na śmierdzących ogródkach i tanie wycieczki do Egiptu. Yebana niemota, śmierdząca brytyjskim gownem. Juz wróciłaś z nadgodzin szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest coraz lepiej martwi mnie tylko jako pracodawcę, że robole tak dużo zarabiają. 3.000 na mies to dziś każdy ma a robić nie ma kim. Na szczęście u mnie jak ktoś powie (pomyśli) słowo podwyżka dostaje natychmiast kopa w dupę. Bo tu jest PL właśnie i tu płacimy polskie stawki. Nie trzeba płacic więcej żeby najemny nie oszalał ze szczęścia. A jak się nie podoba to precz na wygnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak powyżej. Jak sie nie podoba to wyp/i/e/r/d/a/l/a/c na zmywak do UKa. W PL nie potrzeba narzekających niemot. Głowa w dół i grzecznie czyścic brytyjskie gowna jak sie w PL nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy podnosić polskich stawek. Tyle ile zarabiacie wystarczy, bo przecież w PL wszystko jest dużo tańsze niż w UK. Polskie zarobki są dopasowane do polskich cen. I tak należy trzymać. Na tym polega konkurencyjność polskiej gospodarki. Polski biały murzyn ma pracować tanio, wydajnie i akceptować swój los . O to walczyła solidarność i JPII. I o to walczy nasz rząd. I oby to się nie zmieniło przez następne 100 lat (25 mamy już za sobą chwalić Boga). Jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bane szmaty nigdy w UK nie byli hehe :D "granice ubostwa" idz do psychiatry zje/bie :) tepa polaczkowa qrwa, wole 1000000x bardziej to niby ubostwo w Uk gdzie mozna unikac takiej nedznej szmaciarskiej patologii niz wasze superbogactwo w Pl :D gnij w tym swoim nedznym domku i idz poobgadywac sasiadow falszywcu, na tyle was tylko stac, takie gowna to chyba tylko w Pl sie rodza i pozniej placza ze ich wszyscy nienawidza. Moze potrzeba wam drugiego hitlera zeby z wami porzadek qrwy zrobil bo jak sie was czyta to tylko nienawisc sie pojawia!! Wkur/wienie maksymalne...szmaty je/bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracodawcy cwaniaka - gdyby nie pracownicy to byś c***a z grzybem miał cipo mocna w gębie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli siedzisz w ukowskim ubóstwie i wolisz ten stan, to gnij tam smieciu. Zycze szczęścia na brytyjskim zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono pocieszaj sie szmato, ze pracuje na zmywaku albo czyszcze kible :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robisz szmato żyjąca w brytyjskim ubóstwie? Sprzedajesz kawę w Costa ? Czy na kasie w banku Polakow obsługujesz? To ten sam poziom dzifko. Jestes tam emigrantem, smieciem ktory jest na niższym poziomie niz brytyjski narkoman. Nawet Cameron was obraza smiecie. Yebane biedaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ta zona kierowcy z asdy, sprzątaczka to juz pokazała kulturę ! To jest kobieta? Myślałam ze te posty pisze jakiś gnój z poprawczaka. xxx do normalnych ludzi piszę kulturalnie - a do tej szmaty co wyzywa Polaków pracujących w UK zwracam się po prostu po imieniu i epitetami jakich sam używa do innych - nie wiesz, że chama trzeba mówić jak do chama? - inaczej nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyszcze kible i przejmuje sie tym co mysli Camoron :D tepa szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wy z tym biednym, nieudacznym, chorym z nienawiści trollem dyskutujecie??? on dzisiaj znowu nie wziął leków i nakręca się coraz bardziej - potok wyzwisk i brak jakiegokolwiek argumentu dajcie mu już spokój bo to skończy się atakiem i znowu zniknie na kilka dni w szpitalu żeby się nerwowo podleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem dodac ze tez przejmuje sie tym co ty myslisz :D tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisałam do ciebie - i nie musisz się ciągle przedstawiać po każdej swojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie jestescie Polakami tylko polskojęzycznymi, emigracyjnymi śmieciami. Nie schlebiajcie sobie antypolskie skurfysyny. Polak ma obowiązki Polskie, a wy sluzycie tylko do zmywania brytyjskich gowien. Yebane nieudaczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dawaj jeszcze ! więcej jadu! dawaj! czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tez nie pisalem do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dawaj! nie krępuj się! dowalaj dalej! czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co? już skończyłeś? trudno - poczekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie obowiazki - ale glab, o ja pier........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak! bo polskie gó/wno pachnie fiołkiem a angielskie zwykłym gó/wnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie ten trolejbus zniknął? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jedyna rozrywka - troll z kafe bo na nic innego mnie nie stać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×