Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puśka 1989

Remiza lub sala weselna w okolicach Częstochowy

Polecane posty

Gość Puśka 1989

Witajcie, Poszukuję sali weselnej/remizy, która pomieści 160-170 osób, a do tego będzie w miarę z miejscem do tańca, bo nasi gości lubią się bawić. Cena gra rolę, ale bez przesady i popadania w skrajności. Czy możecie coś polecić? Wiem, że biorąc remizę muszę mieć kucharkę, kelnerów, dekoratorkę, etc. ale zależy mi na dużej sali i godnej polecenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaga21321
najlepsze wesela w remizach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowice ok. 30 km pod Częstochową, spoko sala z parkietem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remizy sa brzydkie i zacofane. Oplacac sie moze takie ochydztwo tylko ochotnikom.... ci robia bo za darmo. I zreszta tylko po to sie tam zapisuja, dla zabiore, imprez i wesel. To juz dawno pase jest. W lokalu pracuja ludzie i dajecie ludziom prace. A w pl remizach z wesel , pieniadz z grubsza na wode idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesela w remizach fajne. Jesli remiza sie nie wali na banie, klimat tez fajny jesli jest klima. Czyli strefa marzen. Remiza odpada. Ceny lokali spadly , bo konkurencja duza. A i sa lokale na 400 osob, wiec nie rozumiem po co sie kisic w tych brzydkich remizkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka97
Zawsze pilnujcie kelnerki i kucharki. Bo mozecie sie zdziwic , jak moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz wiecej osób decyduje się na remizy itp. sale... ludzie maja już dosyć naciagania klientów na ceny i kiepskiego jedzenia. Widać, ze włascicielom sal czarne chmury, niz demograficzny że takie głupoty piszą tutaj, próbując zniechęcić ludzi. Nieważne gdzie wazne z kim Jak mozna tanio i dobrze to po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W remizie duzo przygotowan. Wiec musisz wziasc kilka dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w samej Częstochowie masz na przykład salę weselną Wiola, która pomiesci do 200 osób. Dużo osób chwali to miejsce, sprawdz sobie ich ofertę, może cena będize Wam odpowiadać ;) http://www.gdziewesele.pl/Czestochowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W remizach tez naciagaja, a kasa idzie na zaopatrzenie, zeby chlopcy o suchym pysku nie siedzieli :p tanio, czyli byle jak. Jaki pieniadz taka satysfakcja. Swietne reklamy wciskacie, zaopatrzenie sie konczy:) lokowanie produktu. Jak ktos ma malo kasy to pojdzie do remizy, na odczep aby zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubojna -brzydka remiza. Fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiaaaassa
Faktycznie czarne chmury nadciagnely nad lokale:) mieszkam niedaleko remizy. Bylo u nas cale 3wesela:) w roku, szalenstwo. :) normalnie oblezenie remiz. U nas jest zaniedbana, to fakt. Ale z tego co widac w okolicach , to tylko 1/30 osob robi w remizach. W lokalach prawie okragly rok cos sie dzieje, ciezko termin znalesc. Mimo , ze mam niedaleko siebie remize, doslownie kilkadziesiat metrow. To bylam zbyt leniwa zeby sie tam pchac. Same przygotowania mnie meczyly. Po za tym wiem jak jest. A lokal byl sprawdzony przez kolezanki, cena rozsadna, niewygorowana i swiety spokoj. Ceny tez spadaja, bo konkurencja jest. Ja mam za soba slub. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puśka 1989
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Wybraliśmy Lubojnę bo po pierwsze sala jest duża, a po drugie widziałam ją ubraną pięknie i wyglądała dużo lepiej niż niejedna sala restauracyjna, gdzie wiszą podkurzone suszone wianki pod sufitem. Nie mówię, że wszędzie tak jest. Mam za sobą wesele siostry organizowane w ten sam sposób i goście twierdzili, że dużo lepiej nam poszło niż restauracjom. Mam dużą rodzinę, pomogli u siostry nam pomogą więc w kupie siła, a satysfakcja tego dnia nie do pobicia. Nie wiem skąd macie informacje, że kasa idzie na zaopatrzenie na ,,suche" pyski kogoś. Remiza oddana jest z kluczami, nikt tam nie ma prawa wejść poza osobami przez nas wpuszczonymi więc cała obsługa to osoby przez nas sprawdzone i wybrane. Poza tym poprosiłam o podpowiedź gdzie jest sala, a nie krytykowanie mojego gustu, bo o gustach się ni dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość dużo gości i być może będziesz skazana na remizę, nie znam jakiś konkretnych dużych sal, bo nasze wesele było dużo dużo mniejsze, ale zajrzyj tutaj http://castello.com.pl robiliśmy wesele i było ok, a teraz sala po remoncie jest, na stronie pisze, że do 150 osób zmieści, ale może coś się zmieniło od tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość199009
danusiaaaassa A co to za restauracja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffkosix
Remiza to to nie jest, ale profesjonalna sala weselna - myślę że warto ten jeden dzień w życiu mieć w ładnej, profesjonalnie wyposażonej sali: http://novariviera.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×