Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
Dzięki! To chyba te bociany co przylatywaly do mnie na dach cały miesiąc zadzialały. Zawsze dwa byly. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez bociany ciągle lataly a potem byłam w ciąży :) ale bol brzucha nocny nie jest normalny. Mnie zawsze lekarz na wizycie pyta czy nie boli. Mnie nie boli tylko czasem uklucie po bokach sie pojawi i tyle. Ale powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0203
Zawsze warto trzymać rękę na pulsie ale mi lekarz mówił że jestem po 2 laparoskopiach ze często w brzuchu robią się jakieś zrosty i dlatego potem może boleć brzuch w ciąży . Daj znać Klara jak wrócisz od lekarza. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLARA !!!!!!! super będzie dobrze :* a tak czułam jak napisałaś że z podpaską już śmigasz bo tak boli :* ja miałam tak samo :) miałam straszne bóle i okazało się że to tak macica się przygotowywała i wszystko było ok :* aż mi się humor poprawił czyli jest nadzieja dla nas wszystkich ide poćwiczyć na orbitreczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta 52. Z moich wyliczeń to jestem jakieś 13 dni po owulacji a po zagniezdzeniau 7-8. Lekarz dał mi duphaston i kazał powtórzyć betę w poniedziałek. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz powoli zbierałam kasę na in vitro. Bo lekarz widział tylko w tym szanse na ciążę. A jednak z jednym jajowod em można zajść. Ja się trochę ostatnio wyluzowalam. Miałam urlop. Nawet wszystkie leki które kojarzyły mi się zachodzeniem w ciążę wyrzucilam. Klara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0203
No to tak jak u mnie hihi a że w to nie wierzyłam to 2 miesiące przeleciało i nie musiałam sie martwić czy nie bedzie czasem pusty pęcherzyk, czy bedzie biło serduszko, w pierwszym moim usg pani doktor powiedziała że na pewno ktoś tam mieszka i bije serduszko. Trzymaj się Klara i będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, czytam co u was od dłuższego czasu i bardzo kibicuje. Cieszę się, że ci się udalo, myśl pozytywnie. Już za dużo złego ci się przydarzyło, żeby miało pójść coś nie tak. Będzie już tylko lepiej :) dziewczyny, pamiętacie jak pisałam o kolejnym pustym pęcherzyku? Jednak zarodek się pojawił, ciąża dużo młodsza niż z terminu om i leci 10 tydzień. Życzę każdej z was żeby się udało :* Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Martwi mnie ta moja wczorajsza beta. Ona chyba jest niska bardzo co? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam dziewczyny starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0203
Nie martw się niska beta, ja też miałam niska byłam w takim stresie ze ciągle bielam na badanie bety czy nie spada a ja po prostu miałam taką niska ale przynajmniej nie miałam objawów ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, ja mialam w 33 dc bete 77. Zarodka długo nie było. Potem się okazało ze byla pozno owulacja. Jestes pewna, ze tobie się nie opoznila? Ja nie liczylam dni plodnych, ale bardzo mozliwe, ze owu byla kolo 20 dc nawet dalej dlatego beta byla niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam późno owulacji. W tym miesiącu była albo 3 albo 6 sierpnia. Nie liczyłam za bardzo dni i nie zapisywalam objawów ale tak raczej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja w 34 DC, przy wczesnych owu mialam chyba ok 50 :) wysokość nie ma znaczenia, najważniejszy jest przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala a to twoje drugie poronienie mialo jakies objawy? Czy dopiero na usg sie okazalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja nie wiem jak ja wytrzymam do poniedziałku do popołudnia Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam dziś zrobić ale wyjechałam wczoraj i nie mam gdzie i jak, dlatego w poniedziałek mam rano iść. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie najważniejszy jest przyrost co 48 h (mi lekarz raz powiedział że po to jest to badanie aby obserwować przyrost i po tym sprawdzać czy dobrze się rozwija ) będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0203
Teraz czekamy na dobre wiadomości od Klary a swoja drogą dziewczyny jak tak to sobie wszystko czytam i przypomną mi sie te wszystkie nerwy czy już jestem czy jeszcze nie jestem w ciąży to chyba mi sie odechciewa a mówiąc szczerze myślałam też o drugim dziecku. Jestem już chyba za stara na tą nerwówkę. Powiem wam że w ciąży nie było wiele lepiej bo wiedziałam że to może być moja jedna jedyna szansa i do samego końca byłam wiecznie w stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, od wczoraj przestał mi boleć brzuch. To chyba zasługa duphastonu. Ale tak jakoś dziwnie nic nie czuje w brzuchu wiec nie wiem czy to dobrze. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0203
Dobrze nie zamartwiaj się, każda cisza jest inna a Ty musisz wierzyć że z twoją wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Klara, super! Gratuluje Ci serdecznie:-) Takia historia jak Twoja podnosi na duchu wszystkie staraczki. Bardzo sie ucieszyłam ze Ci się udało:-) U mnie dalej nic, bralam clo i duphaston przez 4miesiące, ten ostatni miesiac podwójna dawka i kolejny raz monitoring i nic, mialam brac tą podwójna dawke jeszcze przez dwa miesiace, ale stwierdziłam ze NIE! Jeśli nie uda się naturalnie, bez wspomagaczy to trudno Także ten cykl tak jakby zaczynamy od nowa, staram się nie myslec o tym, mysle pozytwnie, może wkoncu się uda. Choc teraz znow TSH wyszlo 4,14 a norma do 4,20, moj gin mowil ze przy staraniach dobrze miec tsh ok.1. W przyszlym tyg endokrynolog- moze cos doradzi Klara , podnioslas mnie na duchu, wierzę ze i Nam się uda :-) Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara dzisiaj wszystkie jesteśmy z Toba! Co do przyczyny poronienia, wyszla mi bakteria ureoplasma i lekarz stwierdzil ze to MOZE od tego ale pewności nie ma :) wiec tego nie roztrzasam. Anila wrzucenie na luz to polowa sukcesu bo czy sue uda czy nie i tak będziesz się dobrze czula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała, bo w tej drugiej ciąży napisalas, że serduszko przestalo bić. A czy miałaś jakies objawy typu plamienie, bol brzucha? Czy po prostu z usg się dowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny, krew juz oddana. Teraz trzeba czekać. Mam mętlik w głowie. Brzuch mi nadal nic nie boli. Bądź mądry człowieku i wiedz czy to dobrze czy źle ze nic się nie dzieje. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta 239 czyli dobra. Ale mi ulżyło. Wizyta we wtorek za tydzień. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równo za tydzień mam zrobić betę i we wtorek na wizytę żeby wykluczyć pozamaciczna. Ale beta książkowo przyrost wiec może pozamacicznej nie będzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×