Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny, u mnie dziś 18 dzień cyklu i zaczęły boleć mnie piersi, czyli owulacja już była prawda? Możliwe, że zaczną boleć przed owulacją? Ja zawsze miałam 20-21 dnia cyklu. a dopiero dziś od południa kłują mnie jajniki więc ja tej owulacji spodziewałam się w weekend a wychodzi na to, że już po. W tym cyklu biorę castagnus, więc to pewnie przez niego będzie krótszy cykl. I jeszcze zioła piję ale nie czułam zbytnio żeby jajniki bardziej pracowały wcześniej, dopiero dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzka a jak u Ciebie po laparoskopii? który dc masz? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, kazda chyba ma inaczej, mysle ze jak kluja Cie jajniki to oznaka, ze owu sie zbliza , przynajmniej u mnie tak jest, nawet dwa razy bylam przez przypadek wtedy u gin na takich profilaktycznych wizytach i owu byla potwierdzona dzien po bolach jajnikow na usg a i piersi moze nie tyle bolą co są nabrzmiałe Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, jednym słowem DO BOJU! :-) :-) :-) Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 4 dzień cyklu;) @ mniej bolesna i słabsza wiec się cieszę; ) i jak w zegarku przyszla po 28 dniach. Miałam pić herbatki od 1 dnia cyklu ,ale nie udało mi się kupic:( w następnym cyklu Klara polecasz castagnus ? Trzymałam w ręku w aptece, ale nie kupiłam w końcu. Chciałabym na monitoring pójść będę zaraz dzwonić do lekarza. Klara trzymam mocno kciuki;) andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówiłam się do lekarza dziś żeby sprawdzić czy juz po owulacji, bo zawsze mnie piersi bolały parę dni po wiec teraz te wszystkie objawy się nie zgrywają w czasie Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, daj znac po wizycie Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis 10dc, staranka i przytulaski zaczelismy wczoraj, ale na luzie, mężowi nawet nie mówie że zbliżają sie plodne. Bez stresu, obiecalam to sobie i narazie sie tego trzymam. Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według lekarza pęcherzyki dojrzewają jeszcze, według mnie i testów owulacyjnych owulacja była w okolicach czwartku. Bolą mnie piersi tak jak przed okresem. Nie wiem co myśleć Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara a może owulacja była i coś się święci; ) andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lekarz by nie zauważył, że owulacja była? W sumie byłam u takiego na fundusz co nie cieszy się zbyt dobrą opinia w mieście, ale nie chciałam wydawać kasy na prywatną wizytę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lekarz by nie zauważył, że owulacja była? W sumie byłam u takiego na fundusz co nie cieszy się zbyt dobrą opinia w mieście, ale nie chciałam wydawać kasy na prywatną wizytę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moja koleżanka przez kilka miesięcy starała się z mężem o dziecko. Co miesiąc opowiadała mi że w końcu się udało a potem spotykał ją zawód. Zaszła w ciążę kilka tygodni temu teraz jest chyba w 3 miesiącu a udało jej się to że po stosunku żeby ułatwić plemnikom lepsze dojście w głąb macicy starała się dostać orgazm i po kilku takich stosunkach w dni płodne zaszła w upragnioną ciążę no i dodatkowo postanowiła się mniej tym stresowac że nie może zajść w ciążę i stało się. Jak widać w jej przypadku się udało, dlatego trzymam też kciuki za siebie i za was i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o to że przez te 2 miesiące normalnie miała plamienia i nie myślała że jest w ciąży no i wyszło na to kilka tygodni temu że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela_Ela3232
Klara testy nie zawsze potwierdzą owulację. Mogło być tak że jakiś pęcherzyk był gotowy do pęknięcia i LH się wydzielała a cos przyblokowało pękniecie. Jak masz te testy owulacyjne to może spróbuj testować dalej i zobaczyć co będzie. Lekarz z tego co wiem to nie zawsze może wykryć czy doszło do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i nie bylo owu ale mowilas Klara lrkarzowi ze juz bola Cie piersi? bo piersi to faktycznie w 2 fazie cyklu bolą. u mnie dzis 12 dpo jutro ide umowic sie na hsg :D wyszedl mi jalowy posiew tzn ze moge miec hsg :D ja byłam wtedy w 11 dc i miałam pecherzyk 20 mm ale boł owu odczulam dopiero po 2 dnich... i nie wiem czy te 2 dni jeszcze rosl czy po prostu bol byl juz po owu? a piersi zaczely bolec duuuzo pozniej i bola nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dziś iść jeszcze raz na monitoring ale dopadła mnie grypa żołądkowa. Od soboty wymiotuje, wczoraj byłam na pogotowiu, dostałam dwa zastrzyki i nie pomogło mi nic. Zaraz do rodzinnego się wybieram. Nic nie zjadłam od soboty i słabne ode tego. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara,wracaj do zdrówka Dziewczyny co u Was???? Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolcia
Witam. Pewnie mnie nie pamiętacie, pisałam kiedyś tu z Wami. Starałam się o dziecko od stycznia tamtego roku. Bardzo bardzo się staraliśmy i nic nie wychodziło aż do teraz kiedyś sobie zupełnie odpuściłam. Miesiączka spóźnia mi się 11 dni, test z apteki wyszedł pozytywny, dzisiaj poszłam na betę i mam nadzieję że wszystko wyjdzie dobrze :) Także dziewczyny na prawdę trzeba sobie odpuścić i nie myśleć o tym a wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia miałaś regularne cykle? Bralas jakies wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty to sobie zupełnie opuściłaś, bo ja nie wiem jak to zrobić? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również z narzeczonym staramy się o dziecko ... Mija już rok ... Jest to okrutne uczucie ... W tym miesiącu spóźnił mi się okres aż 3 tyg!!! Miałam pewność ze to już, ze to teraz, ale niestety. W środę dostalam @ a na dodatek tego dlsamego dnia dowiedziałam się że moja przyjaciółka jest w ciąży ... Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolcia
Nie brałam żadnych wspomagaczy. Znalazłam pracę i wpadłam w wir pracy, nie myślałam o ciąży, nie kochałam się z chłopakiem w jakieś specjalne dni. Po prostu nic nie myślałam o tym i jakoś tak się stało :) W środę będę miała wyniki bety więc będę pewna na 100 % czy się udało. Moja intuicja mówi że udało się ponieważ 4 dni przed miesiączką miałam plamienie czego nigdy nie miałam. Cykle regularne co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją się staram 4 miesiące i nic.Myslalam że to łatwo przyjdzie.Jutro IDE do ginekologa niech mnie przebadali i poeie co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również przed miesiączką która miałam dostać 2stycznia miałam takie jakby plamienie ... Jakoś 4dni przed ... Ale niestety po 3tyg od spodziewanej @ dostalam jej ... Nie wiem co. Mam robić to juz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolcia
Ja powinnam dostac 22 stycznia. Zobaczymy co bedzie dalej nie nakrecam sie ze to ciaza. Bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę jest to dziwne boo okres dostalam 26 i trwa już 7dni... Mimo ze zazwyczaj trwało TP do max 4dni... A no i jest ona taka jak by były dwie .. Przez pierwsze 2dni mocno leciało. Potem przestało ...i po kolejnym dniu znów nadeszło z 2dniami mocnymi i jednym dniem takim dziwnym. Tak jak bym miała dni płodne i okres w jednym ... Nigdy taakk nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończył mi się okres a lewy jajnik ciągle kluje :( 7 dzień cyklu;) Klara jak się czujesz? Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle mocno, żołądek mi boli i niedobrze jest ciągle. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×