Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
Test negatywny :( kolejny zrobię w dzień okresu...andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu mnie owu byla aż się zrobila torbiel krwotoczna przy cialku zoltym. Uwaga zalecenia lekarza - prze 3 tyg luuteina i dopiero wtedy test!! :/ a ja chcialam testować w przyszlym yyg. Po co tak dlugo przeciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BialaGurami_ napisz cos wiecej o tym torbielu, czemu sie utworzyl, jakie skutki, objawy? Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedemcztery, Andzka_ ale @ jeszcze nie przyszla? Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawów zero po prostu na USG widać. Podobno to zwiększa szansę na ciążę.... wchlania się samoczynnie. Tylko czemu 3 tyg czekania!? Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
Och dziewczyny jestem znowu... chwilke mnie nie było musiałam sie po braku dwóch kreswczek pozbierac ... ale powiem Wam, że watpie czy w ogóle je kiedys zobacze :( BialaGurami ja to mysle ze skoro Ci tą luteine zalecił to chyba jest spore prawdopodobieństwo, że się udał. Bądź dobrej myśli aj trzymam kciuki :) A ja bylam ostatnio na kontroli w 5dc i pęcherzyk pękł (ten z poprzedniego cyklu) i przytulanki byly przecierz wlasnie wtedy to kurde powiedzcie mi czemu się nie udało :( dzisiaj 8dc biore Clo probujemy dalej ale wiary w sukces to nie mam za grosz ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dysia masakra i kto zrozumie ludzkie ciało. ..bycie facetem wogle jest łatwiejsze ja przeżywam a mój mąż spokojnie : następnym razem! Dziś rano dostalam plamienia myślałam że @ wcześniej, ale nie tylko plamienie . @ powinien być we wtorek. Zagnieżdżane odpada bo to juz za późno :( co miesiąc jakieś nowości z moim organizmem. Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Kurcze czemu to wszystko musi być takie skomplikowane. Ja póki co nie tracę nadzieji, chcialabym jednak sie nie nakręcac, nie myslec, ale to jest nie realne, nie da sie przestac o tym myslec, mnie to frustruje, denerwuje mnie, od środka chce mnie rozerwać. Byla u mnie ostatnio kolezanka w 6mscu ciazy, nie czulam zazdrości, wyglaskalam ja po brzuchu, cudne uczucie Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzka ano ludzkie cialo i to co w nim sie dzieje jest nadal do konca nie odkryte, nam pozostaje probowac, probowac, probowac, szkoda ze cykl tak dlugo trwa i tyle trzeba czekac, od 1dc do owu, potem znow czekanie, ehh..... Tak bym chciała, żeby sie udało, chyba bym skakala pod sufit z radości:-) :-) :-) U mnie dzis 6dc- dopiero Andzka a moze to plamienie to faktycznie pozna implantacja, póki @ nie ma to nadzieja jest. BialaGurami_ te trzy tygodnie dla lekarza to optymalny czas zeby mogl stwierdzic ciążę, myślę ze pewnie zatestujesz wczesniej, ja bym nie wytrzymała:-) DysiaEdysia_ nie trac nadzieji, za niedlugo starania i oby tym razem sie udało Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie ze nie za testuje ;) bo luteiny mam nie od stawiać przez te 3 tyg. Pomimo bromergonu od wczoraj bola mnie piersi wiec to od progesteronu, nie prolaktyny. Dziewczyny wierze mocno ze każda z nas doczeka II kresek na teście :) i ze to będzie jeszcze w tym roku! Ja mam pewnie w sobie w tym cyklu więcej nadziei choć może niepotrzebnie... okaże się dopiero ok 10 marca to ataku szmat czasu :/ ale mam nadzieje ze do tego momentu ktoras oznajmi swoje II krechy!!!!! No i znowu poniedzialek.... Anila plamic można tez we wczesnej ciąży po krew z implantacji się wy naczynia i macica ja wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
Andzka ja też czytałam gdzieś że dziewczyny tak miały, że zamiast @ to dostały plamienia a @ nie przyszedł i później 2 kreseczki :) więc ciągle jest szansa ... trzymam kciuki :) żeby @ nie przyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam dziś test i nic:( nadal plamienie ale mniej niż wczoraj czyli prawie nic...śluz bialo- brązowy. Jutro termin @zobaczymy. Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała ja w tym cyklu tydzień po owu tez miałam kremowy gesty śluz przez dzień może dwa...dziś termin@ narazie cisza...andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj organizm tez szaleje, dzis 8dc i bardzo gesty rozciagliwy sluz zabarwiony lekko na kolor jasno- brazowy, resztki okresu, czy juz owu? Zglupialam calkiem Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Pozostaje tylko czekać..... 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Anila, może to i to. Resztki okresu i przygotowanie do wczesnej owu. Ja tak mam zawsze z owu w 11 DC :) o rety ale ten czas wolno leci. Piszcie dziewczyny co tam u Was!? Co się nie odzywacie???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BialaGurami_ to bedzie najdluzsze 3tygodnie w twoim zyciu, ale wkoncu mina i oby Wam sie wreszcie udalo. Andzka_ no jak tam ,@? No u nas na wszelki wypadek przytulanko. Kiedys tak mi sie zdarzylo, dwa razy pod rzad mialam okres co 19dni i wtedy mialam owu w 9dc- gin potwierdzil. Ale to bylo tak tylko dwa ray, cykle mam 28dni i z obserwacji pojawia sie w 12,13,14 dc. Ale co cykl to zawsze moze byc inaczej Neverfull co u Ciebie? Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy potworny ból klucie raz jeden jajnik raz drugi rano nic a przed wyjściem do pracy @ i potworny ból do tego stopnia ze musiałam się zwolnic w pracy teraz leze i umięsa. ...:( aj może hormony nie wiem w tym tyg bd u lekarza. Andzka :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow nie widze wpisow, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
Witam dziewczyny Ja wczoraj byłam na monitoringu i był 12dc mój pęcherzyk miał 12 mm trochę kurde mały chyba smutas.gif sama nie wiem co mam myśleć... Powiedział, że żeby pękł albo żeby jakiekolwiek leki dać to musi mieć ze 20mm i kazał przyjsc w poniedziałek bo biorąc pod uwagę wzrost to powinien wtedy ok 22mm mieć, ale kurcze to będzie już 16 dc jak owulacja będzie wtedy albo poźniej 17 czy 18 dc to nie za późno ??? jestem juz całkiem głupia smutas.gif nie wiem co myśleć... a jeszcze z tego wszystkiego to zapomniałam zapytać jakie leki ma na myśli... ehhh tak bardzo bym chciała, żeby w tym miesiącu się udało ale w to nie wierzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
wczoraj był 11dc nie 12 (sprostowanko) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Kiedyś się tu wypowiadałam. Staraliśmy się prawie rok. Z tej bezsilności zupełnie się poddałam. Przestalam liczyć dni płodne, konkretnego dnia nawet nie umiałam powiedzieć który to dzien cyklu. Może nie pogodzilam się z tym, ale przyjelam do wiadomości, ze nie będę miec dzieci. Bylam tym tak wkurzona, że odpuściłam zupełnie starania, seks byl tylko dla przyjemnośc****erwszy raz od dawna. Znalazłam nowa prace, zapisalam sie na kurs. W terminie okresu dostałam lekkiego brązowego plamienia. Bylam pewna, ze rozkręca się @ a tu później nic... Kilka dni cisza.... Mąż nalegal, żebym zrobiła test, ale ja mówiłam, ze przeciez olalismy starania.... No ale kupiłam, zrobiłam i myślałam, ze snie... Dwie krechy! Do tej pory nawet nie wiem kiedy my to zrobiliśmy... Wczesniej pilnowałam seksu w dni płodne a teraz nie wiem kiedy je mialam.... Nie mam pojęcia kiedy byla owu. Po co to pisze, po to, ze chce wam uświadomić, ze warto odpuścić, olac te wspomagacze, po prostu w****ic sie na ten los, który nie chce dać dziecka. Mi lekarze mówili, ze mam zaburzenia hormonalne. Dziwne, bo nagle wszystko poszlo, zarodek prawidłowo umiejscowiony. Cud? Raczej spokój, zapomnienie o stresie związanym ze staraniami. Przeżywałam to co wy i nawet przez jakiś czas razem z wami. Dziewczyny odpuśćcie. Czasem determinacja nie jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzka zapytaj lekarza o co chodzi :( Owu w 16 DC jest jak najbardziej prawidlowe!co u mnie. Od incydentu zaplamienia co jakiś czas jak wkladam luteine to mam w tym ktopeczke bezowego śluzu, ale w żaden sposób więcej i nie wyplywa to na zewnątrz. W pon/ WT chyba za testuje.... :? W poprzedniej ciąży mialam sporo splamień, nawet krwawień. A tak jak mi al być okres to od razu mnie zalewalo po plamieniu a to juz chyba z 4 dzień i nic. Ale może to być cos po HSg tego nie wiem. Nic mnie brzuch nie boli, może czasem CMI, jajnik się chwilami odzywa, piersi bola. Czekam, oby na II a nie okres..... Klara co Sly HSC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, u mnie trochę zaczęło się w związku układać ale nie wiem czy to tylko chwilowo czy tak na dłużej. Na razie o zachodzeniu w ciążę przestałam myśleć, przed chwilą sprawdziłam, który mam dzień cyklu bo jakoś nie zwracałam na to uwagi ostatnio. Neverfull co tam wyszło u ciebie? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tylko potrafisz wrzucić na looz to pozazdroscic :) ja będę pewnie te 3 cykle schizowac :D juz mi nieźle odbija :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
Biała a ile już minęło dni z tych 3 tygodni, które miałaś odczekać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BialaGurami_ ale sie zapieralas ze nie zatestujesz a jednak plany zatestowania sa w planach (i to w niedalekiej przyszlosci), sama bym nie wytrzymala, hehe. Moze lepiej pojsc na betę, bardziej wiarygodna niz test Klara_ mysle ze przerwa i wrzucenie na luz dobrze Wam zrobi Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1999
Hej mam pytanie byłam dzisiaj u ginekologa i badała mnie na samolocie i powiedziała że nie wykluczamy ciąży ponieważ mam powiększoną macice i byłam na USG dopochwowym i stwierdzili że lewy jajnik jest większy od prawego i powiedzieli że to może być początek ciąży i kazali mi czekać do dnia spodziewanej miesiączki czy dostane czy nie jak nie to mam przyjechać na USG a jak dostane to po okresie też mam przyjechać któraś z was tak mniała ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina pierwsze slysze stwierdzenie ciąży przed terminem okresu gdyż podobno macica na okres i ciążę wygląda identycznie, choć może coś w tym zakresie się zmieniło. No chce zatestowac bo od 5 dni jak aplikuje luteinie to mam odrobinie bazowego śluzu, ten co wypływa jest czysty. Dziwna sprawa. Ale każde plamieniu jest niebezpieczne. Ogólnie oprócz bólu piersi nie mam żadnych objawów, i nudzą mnie tak jajniki. Dziwne jest to brudzenie :/ martwi mnie bo nie wiem o co chodzi. I co wkładamy to boje się ze będzie więcej.... powiem jedno płomień połączonych z bólem piersi miałam tylko w poprzedniej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×