Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

U mnie spoko :) czekam na okres. Ostatni miesiąc odpuszczenia i chyba od stycznia.... na ta chwile od stycznia, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Sylweek nie daje znaku nadal... U mnie wczoraj raz i dziś raz na papierze oprócz płodnego śluzu zauważyłam brązowe nitki, wczoraj kilka a dziś jedna. Nie wiem czy się tym martwić czy to może po lyzeczkowaniu tak się zrobiło. Czy to jakaś choroba. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara przy spadającym progesteronie (przed okresem) tak bywa. Choć mnie np luteina nie wyeliminowala plamienia, taka moja uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylweek
Hej. Zrobilam test ale niestety jedna kreska.. robiłam go popoludniu ale gdyby była ciąża to pewnie coś by wyszło. Na bete nie ide, nie ma sensu. Teraz czekam na okres, pewnie po tym progesteronie sie spozni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj szkoda ze jedna kreska, miałam taką nadzieję. Jaki masz plan na kolejny cykl? u mnie to nie wygląda jak plamienia bo majtki mam czyste tylko to w płodny śluzie jest. I tylko na pierze widać, to jednorazowe i cydenty. I dzis mam 16 albo 17 dc czyli nie jestem przed okresem a przed owulacją. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylweek
Teraz przez swieta raczej przeczekam i zgłoszę się do lekarza po leki na kolejną stymulacje. W styczniu zrobię jeszcze jedną inseminację, jeśli znowu wynik będzie ujemny podejdę do in vitro. Niestety nie mam wyjścia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylweek ty mogłaś zrobić test jeszcze dziś rano dla pewności? odstawiłaś te leki co brałaś? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylweek
Odstawiłam leki, a okresu jeszcze nie ma, na razie czekam.. Miałam zrobić test jeszcze rano, bo poczułam, że piersi znowu zrobiły się tkliwe co mi się nie zdarza w dniach spodziewanej miesiączki, ale poczułam też jajniki jak na okres, więc dałam sobie spokój. To wszystko siedzi w mojej głowie i dlatego tak wymyślam.. Pozdrawiam Klara, chyba jesteśmy w podobnej sytuacji.. brak diagnozy, wyniki porobione, w większości dobre i ciąży nie ma. Skomplikowane to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwetek a może zrób jutro rano test, jak wyjdzie jedna kreska będziesz mi ala juz pewność a tak to siedzisz i dumasz hehe.No sytuacja u nas beznadziejna. Ja teraz dni płodne mam więc działam ale bez większych nadziei. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylweek jak tam? Biała okres przyszedł? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, kiedyś tu pisałam, a potem przyszedł kolejny okres i chwila załamania. Ja zrobiłam test na prolaktyne po obciążeniu, prolaktyna wyszła za wysoka. Lekarz stwierdził, że jest trochę za wysoka i kazał mi brać norprolac na noc 1/4 tabletki. Od trzech dni dopiero biorę. Jeżeli nie będzie w ciągu 3-4 miesięcy efektu To mąż idzie na badania, jeśli będzie ok to czeka mnie droznosc. Czy któraś z Was brała może ten lek? Dobrze, że mam zażywać tylko 1/4, bo jest piekielnie drogi ;) Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda, niestety nie słyszałam. Slyszalam ze dużo dziewczyn na zbicie zbicie prolaktyny dostaje od gina brombergon Przykro mi ze nie wyszło. Trzeba probowac dalej i az do skutku- chyba nic innego nam nie zostaje Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylweek
Okresu nie ma, dalej czekam. Pewnie na dniach sie pojawi bo czuje jajniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anila racja. Ale czytałam, że bromek wiele kobiet źle znosi, może dlatego mi go nie przepisał. Z drugiej strony mam brać tylko 1/4 tabletki, to niewiele. I ciężko się dzieli ;) no nic, zobaczymy, może to faktycznie w prolaktynie tkwi problem. Staramy się wszystkie nadal w takim razie :) Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała co tak cicho? Masz dla nas jakąś niespodziankę? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Cześć dziewczyny, co tam u Was? Musiałam pilnie wyjechać za granicę, czas zlecial, nie zaglądałem do Was. Okres mi się spóźnia ale szans na ciążę raczej nie ma. Przyznam się ze nie czytałam stron, dość dużo ich bylo czy choć jedna zaszła w ciaze w tym roku?pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie od trzech dni swędzą okropnie sutki, drapię i drapię, ulgę przynosi krem nivea, piersi nie bolą. Nie wiem od czego to. Nie używam nic nowego do prania ani kąpiel. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Mój 4 DC :) powoli zaczynamy starania. Póki co przytulanka w dni plidne, juz zaznaczone w kalendarzu. Miedzy świętami a syleestrem będzie się dzualo :p a w styczniu klinika :) leki, stymulacja później inseminacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała grunt to dobry plan hehe Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara zgadzam się :D a co z niego wyjdzie to zobaczymy. W ciążę dwa razy za szlam w cyklu przelom stycznia/lutego. Może wtedy jestem plodniejsza. A może to zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała - trzymamy kciuki ;) ja też właśnie zaczynam dni płodne, ale ze od tygodnia dopiero biorę leki na obniżenie prolaktyny to myślę, że w tym cyklu nic z tego nie będzie. To za krótki czas. Pozostaje mieć nadzieję :) Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda a w którym dniu cyklu badałaś prolaktynę i jaki wynik wyszedł? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię dokładnie podać wyniku, nie mam teraz badań przy sobie, ale po obciążeniu prolaktyna była 10krotnie podwyższona, badana w 4dc, Dostałam norprolac 1/4 tabletki na noc, zobaczymy.. Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Fajnie macie, że możecie sobie zaznaczać dni płodne :-( u mnie totalny brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka, co jest tego powodem? Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonka ja sobie mogę zaznaczyć ale czy one są plodne to jeden wie :) wyznaczam miedzy 11 a 19 DC ;p może się utrafi ;) w styczniu zrobię monitoring i się do wiem :) jak cos to może jakieś leki. Jestem niemal pewna ze mam podwyzszso na prolaktyne bo mialam mega stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcina zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam dziś progesteron, wyszedł mi 11,63 w 25 dniu cyklu. Co sadzicie o takim wyniku, dobry czy słaby? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×