Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
To znów ja napisalam i wszystko się znów zacięło. Wszystko idzie na opak! Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Anila, a dlaczego nie masz szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anila ile osób slyszalo ze nie ma szans.... a ile slyszalo że wszystko ok :p życie jest przewrotne i nigdy nie wiemy co nas spotka. Magda co do mojej historii to w ciągu tych 5 lat za szlam 3 razyv w ciążę które tracilam. Od stycznia planuje wrócić do kliniki nieplodnosci, ale póki co na luzie :) odpoczelam bo od chyba marca przestalam sue starać, odstawilam leki, zylam na maksa, zregenerowalam sily, spelnilam zawodowe marzenie :) jestem gotowa powrócić do statusu aktywnej staraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_ldz
Hej. Nie ja nie mam niedoczynności tarczycy. Mój lekarz z kolei denerwuje się, dlaczego nadal nie jestem w ciąży. Wręcz mam wyrzuty sumienia przy każdej kolejne wizycie:) ale co ja mu poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Pisze znowu bo dziś stało się coś dziwnego... rano czułam się ok. Koło południa zabolal mnie brzuch jak na okres, na bieliźnie trzy krople krwi. Pomyślałam, że faktycznie za jakiś czas się zacznie @ na całego. Dzisiaj 10 dzień po terminie . Mamy wieczór a dalej bez zmian, nie ma normalnego okresu, tylko przy sikaniu na papierze troche krwi. Test wyszedl mi negatywnie, tak dla przypomnienia. Boje sie, że jednak byla ciąża a te plamienia to poronienie :( czy któraś z Was miała coś podobnego, co to może znaczyć? Klara a Ty jak, dostalas @ czy też nie? Asiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, że jeszcze na test było za wcześnie i dlatego źle wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Poronienie to nie są 3 krople krwi tylko litry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Naprawdę musisz przestać sobie wkrecac dziewczyno. To jest bardzo niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka, napisałam ze nie mam szans na naturalne zajście w ciążę, oczywiście ze wspomagaczami szansa jest. Obecne pcos spowodowalo ze wogole nie nam owu, więc i ciąży z tego nie będzie. Bralam 4miesiące clo, nawet z podwojna dawką nic nie zadziałało. Dziwi mnie jedno, @ mam regularnie co 28-30dni. Ale nie ma reguły, każda ma inne objawy. A i ja juz w cuda natury przestałam wierzyc. Tonka, jesli mam byc szczera to czytając niektóre twoje posty to są uszczypliwe. My sie tu chcemy wspierać a nie wygarniać jedna drugiej- bez obrazy Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ciąży na pewno brak, w piątek robiłam betę bo w sobotę miałam imprezę i chciałam bezstresowo napić się alkoholu i się nie zastanawiać czy na pewno mogę. Odstresowałam się, kaca mam ogromnego ale jestem zadowolona. Dziś boli brzuch na @, więc łykam nospę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
U mnie też nie ma owulacji, clo nie działa i 5ciu lekarzy mówiło, że nigdy nie będę miała dzieci. W końcu trafiłam na takiego który tak nie powiedział. U mnie szansa na naturalna ciążę bez żadnego wspomagania była bliska 0, a mimo wszystko w ciągu paru lat byłam w ciąży 2 razy. Znam około 50ciu dziewcząt z pcos. Może nawet więcej. 30 z nich zaszło w ciążę niespodziewanie bez pomocy. Dlatego zdanie Twojego lekarza jest conajmniej dziwne. Co do Twojego zdania odnośnie moich postów trudno. Jeśli ktoś mówi o poronieniu po 3 kroplach krwi, mówi o ciąży po ujemnej becie to nie będę głaskać po główce. Do wiedzy na ten temat nie jest potrzebne wykształcenie medyczne. Wystarczy trochę myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Jakie robicie prezenty świąteczne swoim bliskim? A w szczególności mężom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężom ?????????? CO TO ZA ODMIANA ???????? Chodzi Ci o liczbę mnoga ? W Polsce to zabronione mieć więcej niż jednego męża . Polecilabym przypomnieć sobie odmianę przez przypadki wiesz M, D, C , B, N , M, W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka, skoro jestes taką realistką, twardo stąpającą po ziemi to czemu uwazasz ze stwierdzenie mojego lekarza jest dziwne. Czy na moim miejscu wolalabys usłyszeć od lekarza ze zna dziewczyny które z pcos zaszly niespodziewanie w ciążę i moze pani próbować, a byc może będzie pani zaliczac sie do grona tych szczęśliwców!!!??? Po co też bralas clo, czemu nie probujesz naturalnie? Przecież masz tyle znajomych które zaszły? Ja tam jestem realistką, wole chyba uslyszec najgorszą prawdę niz usłyszeć takue bzdury! Lekarz chce mi pomóc i proponuje leczenie. Gdyby mi powiedzial zebym próbowała do skutku i czekała na cud- wyśmiałabym go. Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pcos i przez wiele lat wspolzylam bez zabezpieczenia i jakoś nie byłam w ciazy i dopiero po paru latach leczenia zasxlam w ciążę a dodam że miałam wtedy już 35 lat. Teraz znowu robimy to bez zabezpieczenia i nic. Więc nie pisz głupot ze się uda. Pcos to jedna z głównej przyczyny Bezplodnosci a Ty piszesz jakby to był katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Najpierw sprawdź dobrze a dopiero pisz takie bzdury, albo nie. Lepiej naucz się czytać. Anila a gdzie ja napisałam ze ty masz czekać na cud? Przeczytaj 5 razy to może zrozumiesz o co mi chodzi. Bzdury? Poczytaj może parę naukowych publikacji nt. Pcos. Albo chociaż jedna. Aktualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka , ja potrafię czytać ze zrozumieniem . Ale koniec tego tematu bo jak widze jestes bardzo bojowo nastawiona i wszystko wiesz najlepiej. A każdy MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA CZY CI SIĘ TO PODOBA CZY NIE. Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś mezom !!!!!!!! Jesteś wszechwiedzaca z tego co czytam a tak naprawdę nic nie wiesz i pewnie wiesniara z Ciebie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pcos bardzo długo się leczylam przeszłam mnóstwo lekarzy od zwykłych do profesorów i jakoś sama naturalnie nie zaszlam w ciążę. To bardzo trudno się leczy i w moim przypadku natura jakoś nie chce działać więc nie zgodzę się z tobą co piszesz. Po 10 latach leczenia idziemy na invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kochane w niczym nie ma reguły od A do Z. Organizm każdej z nas jest różny. Zbieg wielu zdarzeń powoduje ze można naturalnie przy pcos zajsc w ciążę na co są dowody w postaci kobiet, ale są i takie co nie zaszly i udowadniają tym samym ze się nie da. Ciekawe ile jest tych co niby wszystko ok a nigdy w ciążę nie zajda.... życie, niestety, wiec bierzmy je zanim calkiem nam przeleci przez palce. Dazmy do celów jednocześnie ciesząc się z tego co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała @ przyszła do ciebie? bo do mnie jeszcze nie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Ci fajnie, u mnie znowu jakieś zawirowania bo dziś 34 dc a @ nie ma, piersi nie bolą. Brzuch tylko od czasu do czasu. I tak będzie się przedłużał cykl niepotrzebnie. Ja ostatnio trochę przytyłam więc to może przez to hormony się pomieszały. Bo jak piersi przed okresem nie bolą to chyba progesteron słaby tak? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie wiem, jedni mówią ze bol piersi od progesteronu inni ze od prolaktyny. Osobiście biorąc duphaston czyli progesteron nie bolaly mnie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak brałam luteinę albo duphaston to piersi mnie bardzo mocno bolały, zazwyczaj i bez tych tabletek tez mi bolą a teraz nic. klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustynka86
Cześć wszystkim. Chciałabym sie do Was dołaczyc bo również staram się o dziecko. Dopiero była pierwsza próba, w tym roku już się pewnie nie uda, bo niewiele czasu zostało, ale mam nadzieję, że w następnym zobaczę 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje z tymi wpisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×