Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na wskroś pranie dywanów

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś miał prany dywan metodą na wskroś? Pralnia po sąsiedzku chwali się skutecznością. Czy nie zniszczy dywanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszę o takim sposobie, na czym polega? Nikt z moich znajomych nie mówił mi o praniu dywanów na wskroś. Długo korzystam z usług http://clean-look.pl/uslugi/pranie-wykladzin/ i zapytam co to za sposób następnym razem bo jestem strasznie ciekawy. Osobiście sam bym się nie zdecydował na innowacyjne sposoby prania wykładziny albo dywanu, wole raczej tradycyjne ale skuteczne sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wskroś pierze pierzdywan. Faktycznie ,kilkarazy prałam już swój dywan na wskroś i nic się z nim złego nie stało. Dywan zawsze przywieziony jest suchy i świeżutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam zapytanie w kontekście pralni pierzdywan, bo akurat jestem z Wrocławia i zastanawiam się nad wyborem pralni do wyprania dywanów. głupio się przyznac ale d nowości nie miałam je prane a z tego, co słyszałem, to nie jest to ponoć wielki wydatek i tu mam zasadnicze pytanie. czy są jakieś dodatkowe koszta doliczane do ceny wypranych dywanów i ile się faktycznie czeka? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

W Pierzdywan żadnych dodatkowych kosztów nie mają, a czekasz krótko na swój dywan. około 3 dni, czasem krócej, a czasem troszeczkę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orientserwis

Orientserwis - zapraszamy na profesjonalną usługę dla dywanów ekskluzywnych i wartościowych. Dywany przechodzą kilka procesów czyszczenia i konserwacji, ponieważ orientserwis to pracownia. Dywany wymagające czyszczone są w naszej firmie chemicznie - polecamy tą metodę dla dywanów delikatnych , o niestałych barwnikach , jedwabnych , zabytkowych. Orientserwis współpracujemy z salonami wyposażenia wnętrz w Poznaniu i Warszawie. Czyszczenie dywanów jedwabnych i wiskozowych,  z włókien naturalnych.

Zapraszamy do kontaktu

Zespół orientserwis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Idzie wiosna a wraz z nią Święta Wielkanocne, dlatego warto przygotować dom i rozpocząć wiosenne porządki. Firma Luxclen profesjonalnie zajmie się praniem dywanów i tapicerek a Twoje wnętrze będzie lśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×