Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

staraczki okolo czterdziestki

Polecane posty

Gość gość
Ciesze sie, ze moglam Ci dodac troche otuchy. Ja sama tez sie bede starac i wysylam meza na te badania, wiec nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze chcialam Ci powiedziec, ze bardzo duzo ginekologow sugeruje sie peselem. Juz kobietom po 35 r z mowia ze wlasnie weszly w ten wiek przed cos tam ;) ja tez sie wystraszylam, bo wszystkie znajome ciagle o tym mowia, zrobilam sobie te badania i wcale tak zle nie jest. Ja akurat trafilam na super ginekolog 60 latke, ktora sama urodzila dziecko w wieku 41 lat i ona podchodzi do tego zupelnie inaczej. Najwazniejsze to trafic na wyrozumialego ginekologa i taktownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiech na sali stare baby a dzieciakow im sie zachciewa znam takie dwie moooondre jedna ma corke 17 lat sama ma 40 i zaszla w ciaze druga dwie dorastajace corki urodzila trzecia tez 40 latka glupota nieodpowiedzialnosc fakt macie prace meza dom ale przyjda choroby zmeczenie starosc po prostu starosc ta sama nieodpowiedzialnosc jak matki nastolatki osobiscie uwazam ze najlepiej rodzic od 25 do 35 r z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat i za miesiąc rodzę. Życie jest piękne. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:13 ale z ciebie kretynka! Będzie bezczelna decydować kiedy kto ma rodzić dzieci! A jak są kobiety którze chorują i wiele lat starają się o dziecko. W końcu np w wieku 38 - 40 lat im się udaje to co?? Ma usunąć w w twoim mniemaniu debilko to za późno?! Skończona idiotka! Zajmij się swoją doopą ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu pluje grupa frustratek złośliwych. Tym bardziej zabawnych, że piszą o 40-kach jako o babciach. :D Chyba nigdy nie słyszały o Milfach, tak to jest jak pochodzi się z Zapiecka Małego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach :) mnie nie ruszaja takie idiotki :) wygladam na mniej, nawet mój ginekolog mi to powtarza, 2 lata temu na usg miałam jeszcze zapas jajeczek wiec zamierzam to wykorzystac:) mamy duzy dom który trzeba wypełnic dzieckiem :) kompletnie mnie nie obchodzi co inni o tym myślą, to nasze zycie i my mamy być szczesliwi nie inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki kobieta może zajść w ciążę to oznacza, że wszystko jest zgodnie z naturą :) Ja mam 37 lat i właśnie zaszłam w ciążę :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie! (niezaleznie od wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Po 40 już trudniej zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że u 70 latek nie funkcjonują już jajniki ...bo by kafeterianki pisały że 70 lat to dobry wiek na dziecko .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos już Wasze 70 letnie babcie, matki i tesciowe nie są stare zeby niańczyć Wasze dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobijam 40stki i zaszłam w pierwszą niechcianą i nieplanowaną ciążę. Ech. Te argumenty o weselu mnie rozbawiły. Taka wiejska mentalność, gdzie wesele było najważniejszym wydarzeniem w życiu, a później nic ciekawego się już w życiu nie działo.. Moja babcia, prosta kobieta bez wykształcenia też zawsze powtarzała, że marzy żeby zatańczyć na moim weselu :) Żadne z mojego rodzeństwa ani ja nie miało ślubu w kościele ani tradycyjnego przasnego polskiego wesela z tańcami w rytmie disco polo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnijcie sie stare prukfy nie dlugo emerytura a wy o dzieciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niedługo" to jedno słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
A cie p****alo emerytura po40 to kazdy by chcial,a jak dla ciebie ze dwadziescia lat toniedaleko,to do psyhiatry,ty mloda prukwo,zazdroscisz,napewno,bo cie nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Jak zajde to urodze maz bedzie zachwycony ja tez,moja dupa,moja sprawa,a komu zal,to niech da na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kobieta zachodzi w ciążę koło 40tki w sposób naturalny to chyba jest to całkowicie zgodne z naturą nie? Inaczej menopauza zaczynałaby się w okolicach 30tki a nie 50tki. O co wy się wykłucacie w ogole? Mam wrażenie, że kobiety które swoje lata młodości spędziły na wychowywaniu dzieci mają teraz jakiś problem z tym, ze w tym czasie wiele kobiet imprezowało i zwidzało świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez czekam na 2 kreski na tescie :) bedziemy z mężęm wniebowzieci a co myslą inni to juz ch problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z ta emeryturą wcale niegłupi wpis .Jeżeli znów kobieta może przejść na emeryturę w wieku 60 lat to ...43 latka rodząca będzie miała dziecko w szkole sredniej jeszcze -będąc już emerytką :) . Dziecko jej , jeszcze uczeń powie że ma w domu emerytkę ..- co babcię ?- spytają koleżanki -- a ono odpowie ---eee nnno nie , mamę :D:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie rozumiem - co z tego? Naprawdę myślicie że dla dziecka ma znaczenie czy mama jest kurą domową, emerytką czy nauczycielką, że wiek matki to powód do wstydu? Uwierzcie że nikt, zwłaszcza w wieku ponadgimnazjalnym na to uwagi nie zwraca, a mama te 5 lat starsza od innych matek niewiele się wyróżnia w tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×