Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

staraczki okolo czterdziestki

Polecane posty

Gość gość
no i gdzieśta poszły? dzieciaki robita na potęge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczterdziechaplus
A moja dupa czy pipa kogo obchodzi chyba pis,zechce to se zrobie i noja brochs czy wychowam,a wasza mozebueeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczterdziechaplus
Ale tu ciemnogrod zacofanie zwlaszcza wsrod samozwanczych tzw niby nlodych a mocherem zajezdzabueeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D jaasne by której kuratora dla maloletnich nie przydzilili i policja nie przyszła przymusowo dopilnować przestrzegania przez nią obowiazku szkolnego.. bo tak młodo wygląda :P . cała kafeteria z zakrzywieniem czaoprzestrzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 9 miesiecy beda miec 40tke. Jestem panna, nie mam dzieci I dopiero je planuje :) No ale Jak mieszkam w cywilizowanym kraju europejskim I tutaj to normalne, ze kobiety w tym wieku dopiero zakladaja rodziny. Wspolczuje wam w tej PL organiczenia umyslowego i ciemnogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl jakie trolliska :O SS Aufseherin i Einsatzgruppen. :O Czasami ludzie dziwią się, że na świecie tyle konfliktów, nienawiści i ludobójstwa. Właśnie takie mioty siedzą na tym forum. Zero empatii, inteligencji, nic tylko szydera i agresja. To typ ukrytej frustratki, która pierwsza krzyczałaby "Czterdziechy z bachorem do pieca" i z lubością zabierałyby dzieci matkom i roztrzaskiwały im główki. Właśnie z takiej zakompleksionej hołoty rodziły się wszelkie chore i nieludzkie ideologie. Od polowań na czarownice po Czerwonych Khamerów. Bezsilna zazdrość, okrucieństwo, które ukrywają same przed sobą (bo ja prawa jestem, bo ja dobra, tylko ja!), debilizm okraszony małostkowoscia. Byle wyśmiewać, byle ponizyc, byle zgnębić. Z dziwną, chorą satysfakcją. Wstyd Baby. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:14 niestety musze sie z Toba zgodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też z 8.14 muszę się zgodzić, smutne to jest ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gownażeria i tyle. Pewnie nawet jedna osoba. Co za dno! A wam dziewczyny kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich inteligentnych inaczej które nie umieją czytać ze zrozumieniem. Plodzenie dzieci w menopauzie to coś w stylu przenośni metafory inaczej miało wam to uzmysłowić ze jesteście już stare rury i bliżej wam do menopauzy niż roli matki. Ale jak Wy wykazujecie się taką inteligencją to w sumie mnie to nie dziwi. A co do wieku to i owszem czterdziestka to już Stara baba na maciezynstwo. Do tej mądrej co na bilogie każe się cofać. Menopauza jest stanem przed całkowitym wydarzeniem funkcji rozrodczej jajników więc odbywa się wtedy burza hormonów np okres raz na pół roku itp więc ciąża w skrajnych przypadkach jest możliwa w menopauzie debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na następne wątki: wysokie ryzyko trisomi co robić usg planetarne zle wyniki czy to już przesądza dlaczego urodze chore dziecko przecież mam doopiero 40lat jestem młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 - co to jest usg 'planetarne' , debilko :O Idź te swoje wywody publikuj z gazetce osiedlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie dwa posty zostały zgłoszone według paragrafu o naruszeniu zasad forum. Spodziewaj się ze zostaniesz namierzona/namierzony po numerze IP. W dzisiejszej dobie nikt nie jest anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letnie mamy odważne...ale czy rozważne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.08 kulturalne podsumowanie watku nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post z 11:01 również został zgłoszony. Debilko to sobie możesz mówić do swojej matki. Sama się najpierw naucz się kultury. Swoje pełne pogardy wpisy zachowaj dla prokuratora. Taka jesteś hojraczka, to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wrażliwa :D Na kulturalne zwrócenie uwagi nazwała inne kobiety per 'stare rury' i 'debilki' a teraz zgłasza do moderacji :D I juuu iii juuuu iiiiii juuuuu....haaalo !!! policja ! Przyjedź na kafeterię !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co na wątek na kobiet koło 40tki które starają się o dziecko, wchodzą wariatki dla których to już stare rury i tej sensacji nie są w stanie psychicznie udźwignąć :O Niech mi ktoś wytłumaczy ten fenomen. Żeby to jeszcze dobrze wychowane było, kulturalne, ale gdzie tam wlezie jak do chlewu poobraża rozmówców i na koniec się rzuca jak jej ktoś w podobnie niskim stylu odpowie. Cyrk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - już ty się nie martw o cudze trisomie, martw się o własną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usg planetarne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Menopauza jest stanem przed całkowitym wydarzeniem funkcji rozrodczej jajników więc odbywa się wtedy burza hormonów np okres raz na pół roku itp więc ciąża w skrajnych przypadkach jest możliwa w menopauzie debilko. Idź ty faktycznie dziecino poczytaj tę książkę od bilogii zamiast robić za kapusia i podpieprzać do moderacji niewygodne posty :O Tłumaczę po raz pierwszy i ostatni: Menopauza to fachowa nazwa ostatniej miesiączki w życiu kobiety. Jej próg wyznacza data ostatniego krwawienia, po którym nie pojawia się ono przez rok. Menopauzę poprzedza klimakterium. Nie można więc płodzić 'w menopauzie', bo jak ona wystąpi to jest się bezpłodną. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żeś błysnęła z tym płodzeniem w menopauzie, ignorantko :D Wstyd. I jeszcze ujada na innych jak ostatnia chamówa, dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam ten wątek i wszystkie inne i obserwuje ze rzadko kiedy zakladaja tematy kobiety po 40 z dzoeckiem ,oprocz tych co czuja strach przed zajściem w ciaze. Co zapewne spowodowane jest wlasnie tak zasciankowym mysleniem jak na tym forum. Natomiast jak czytam inteligentne tematy 20 30 latek ktore tutaj tak oraja 40 latki to mi ich naprawde zal....czy moge byc w ciąży przez majtki, co czulyscie po aborcji,nie ogarniam macierzynstwa,moj maz to leser, ile z wad ma dziwcko z wpadki albo ze zdradyitp itd....i ktos z tak POUKLADANYM ZYCIEM W MLODYM WIEKU smie krytykowac 40 letnie kobiety z kochajacym mezem,dobra praca,domem i MOZGIEM??pewnych ze to dziecko bedzie wyczekane a rodzice dojrzali do tej decyzji??...wspolczuje wam mlode podejscia a przede wszystkim wspolczuje wam waszego zycia realnego bo widze jedyne w ktorym macie cos do powiedzenia i postroszenia piorek to to...na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wiem gdzie wy widzicie aż tyle kobiet które kolo 40 tki nawet po rodzą dzieci...ja mieszkam w mieście i tu większość mam rodzi dzieci w wieku 30-35 lat. Mają ustabilizowane życie, pracę, kochającego męża... Sama uważam, że każdy rodzi kiedy chce, 40letnie mamy też, jeśli mają tyle odwagi niech rodzą, bo to one będą wychowywać to dziecko, chodzić na wywiadówki prawie do 60tki, nikt za nich tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że jak się tak zglaszcie to skończy się jedyne tym ze jak już to wam wątek zamkną o ile wogole coś zrobia nikt nie będzie się przejmował takimi p*****lami ze ktoś kogoś wyzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 08:22 - skoro pracować trzeba do 67 roku życia, to co za problem chodzić na wywiadówki w wieku 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w ogóle wam te bachory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.51 -czy aby kobiety naprawdę muszą pracować do 67 r.ż ? Czy aby pan Duda czegos nie podpisał ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i coś podpisał, tylko kto wyżyje za 1200 miesięcznie ? :D Będziemy orać do śmierci, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dzisiejszym tempie życia to zrozumiałe, że wiele kobiet nie decyduje się wcześnie na dziecko. Najpierw, moim zdaniem wypada dziecku zapewnić dobry start na przyszłość, a nie liczyć, że „jakoś to będzie”. Z drugiej strony też menopauza niekoniecznie przychodzi już po 40tce, albo bywa wcześniejsza. Jest dużo różnych przypadków. Choć przeważnie płodnośc z wiekiem niestety spada. Jeśli medycyna daje nam szansę nawet na późniejsze macierzyństwo, czemu z tego nie skorzystać? Niemal do 50 roku życia można adoptować komórki jajowe np. w Invimedzie. A i długość życia rośnie, więc nie przesadzajmy, że 40tka to już niemal emerytura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×