Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

staraczki okolo czterdziestki

Polecane posty

Gość gość
'Płodzone po menopauzie' :D :D Idź dziecinko powtórz materiał z biologii, masz pewnie teraz ferie, to czasu dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore dzieci rodzą się i młodym matkom. Ja też nie wiem skąd to podejście. Może ta, która pisze o starości w wieku 40-60 sądzi po swoim otoczeniu. Pewie matka, teściowa, ciotki zaniedbane, bezzebne i ubrane w lumpie. W przerwie słuchają Radio Maryja i pieką ciasto drożdżowe, bawiąc wnuki, bo ich dzieci zrobiły ****abkami w wieku czterdzieśc***arę. Domyślam się też, że wszystkie one są już na rencie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 23 lat urodzilam chore dziecko a teraz majac 34 zdrowe wiec wiek nie jest wyznacznikiem choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide sobie wybrac trumne bo co tak tu bede siedziala na kafe po 40 tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01 ---- :D :D :D to ja też się zacznę rozglądać, za 2 lata pogrzeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj znac jaka trumienke wybralas...a bedziesz sie spalała czy pozwolisz zeżreć glizdom twoje starcze 40 letnie kości i tłuszcz i zmarchy oczywiście tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak wy zamierzacie sie starać? Wibratorem? Bo w tym wieku to już chyba nie teges... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne biedactwa 20 letnie, które tak jesteście tu złośliwe - czas nieubłagany nie stoi w miejscu i nikogo nie oszczędza, ani się obejrzycie a same staniecie się 40 letnimi "star*****i".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w zwiazku z tym mam czterdzieche zmarszki i duzo tluszcze a moj maz ma czterdziesci trzy i brzuch i wciaz mamy fajny udany sex a nasze ostatnie dziecko ma 8 mies i nie rozumiem jaki wy macie problem bo my nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bylam ostatnio swiadkiem takiej rozmowy 2 nastolatek: wstydze sie swojej matki - czemu? - bo urodzila mnie jak miala 18 lat i wszyscy teraz moi kumple mowia ze sie puscila na dysce i byla dziwką..... tak wiec czy starej rury czy mlodej d********.dzieci sie wstydza tak samo tylko nie wiem czy nie wolalabym byc wyczekanym dzieckiem takiej 40 latki ustabilizowanej przede wszystkim emocjonalnie czy dzieciakiem splodzonym w cuchnacej toalecie w dyskotece....kwestia podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet nie chodzi o to czy umrzecie czy nie ale o to ze to jest przerażające ze Stare baby biorą się za rodzenia dzieci. Po to natura stworzyła miesiaczke w młodym wieku bo widocznie wtedy czas jest na rodzenie dzieci.gdyby był na to czas ok. 40 to mialybyscie pierwsza miesiaczke właśnie wtedy. Poza tym młodym też zdarzają się chore dzieci ale większe prawdopodobieństwo u kobiet starszych. Co chcecie jeszcze stworzyć z układu rozrodczeku który pracuje już ok 25 lat i z starych plemników ?. Ja też ostatnio r odzilam i na sali była jedną Stara baba w ciazy i wszystkie dziewczyny mówiły co za starka ze też chce się jej rodzic dzieci. Kobieta ok 40 powinna szykować się do menopauzy a nie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejedna 40 latka jest w lepszej formie, ma lepszą figurę i czuje się młodziej niż gimnazjalistki. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro twoim zdaniem miesiaczka wyznacza termin rozmnażania sie to rozumiem ze 10 letnie dziewczynki tez juz powinny rodzic bo przeciez niektore tez juz maja miesiaczke- no bo biologia im juz pozwala...... przyznaj sie ile masz lat skoro uwazasz 40 letnia kobiete za stara babe i mam nadzieje, ze jak juz bedziesz w tym wieku - o ile dozyjesz- bo przeciez takiego wieku to malo ktora dozywa, to przypomnisz sobie jak obrazalas kobiety 40 letnie. nie zapomnij spisac wtedy testamentu bo to juz bedzie schylek twojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.06 no racja! nie jedna to nawet ubiera się jak gimnazjalistka...mini, róż, tipsy itp. "Z tyłu liceum, z przodu muzeum"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura jestesmy czescia natury i kazde stworzenie rodzi ile mu na to natura pozwoli proste, suka nie ma szczeniaka tylko jak ma 5 lat ale czasem jak ma 15 tez moze sie oszczenic tak samo z jablonia owocu nie wydaje tylko kilkluletnia jablon ale kilkunastoletnia i starsza rowniez to do tej co wymarza sie na temat natury jezeli mowa o naturze to popatrzcie sie na te co zyja blisko natury murzynki,arabki te rodza ile wlezie biale kobiety szybko sie starzeja bo pija pala zle jedza itd a Polski to juz w ogole zrzera stres i zlosc dlatego szybko sa stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to natura stworzyła miesiaczke w młodym wieku bo widocznie wtedy czas jest na rodzenie dzieci.gdyby był na to czas ok. 40 to mialybyscie pierwsza miesiaczke właśnie wtedy. xxx Błąd logiczny w rozumowaniu. Natura stworzyła kobietę w ten sposób, aby ta mogła rodzić dzieci, wtedy kiedy jest płodna. Czyli od pierwszej miesiączki do menopauzy. Ponadto kobieta może teoretycznie urodzin nawet kilkanaścioro dzieci. Skoro więc kobieta jest zdolna do zajścia w ciążę, to znaczy, ze jest to zgodne z naturą - niezależnie czy ma 15 lat czy 40-ści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że każdy rodzi kiedy chce, jego życie. Ale według mnie ani 18 lat, ani 40 to nie jest dobry wiek na rodzenie dzieci. Wszystko idzie wypośrodkować. I nie, nie uważam, że 40 lat kobieta jest stara, w tym wieku można wychowywać dzieci, spełniać się zawodowo, mieć masę swoich hobby, podróżować, bo właśnie w tym wieku na to jest czas a nie jest to czas na rodzenie dzieci, za duże ryzyko...każdy lekarz to powie. Czasem mam wrażenie, że kobiety zaspały i pewnego dnia się budzą i stwierdzają o my jeszcze dziecka nie mamy...musimy mieć, bo wszyscy mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.12 ale są też takie, które nie ubierają się jak gimnazjalistki, i są w lepszej formie i w lepszej figurze niż mlodzianki. Są " z tyłu i z przodu liceum". Na przykład ja. Ale i tak mi nie uwierzysz bo nawet jakbyś mnie przypadkiem zauważyła gdziś tam to powiedziałabyś, że jestem na przełomie matury i studiów choć mam 37 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak ten bardzo mądry i pouczający tekst wymaga uzupełnienia, powinno być mniej więcej tak: "o nawet nie chodzi o to czy umrzecie czy nie ale o to ze to jest przerażające ze Stare baby biorą się za rodzenia dzieci.Bardzo mnie to na naszej wsi przeraża, tak jedna stara Wandzia w wielu 40 lat zaszła, ale żem się wystraszyła.Poleciałam do księdza na egzrocyzmy z tego powodu. Po to natura stworzyła miesiaczke w młodym wieku bo widocznie wtedy czas jest na rodzenie dzieci.gdyby był na to czas ok. 40 to mialybyscie pierwsza miesiaczke właśnie wtedy. Ja dostałam jak miałam 14 lat a jak miałam 18 już z brzuchem chodziłam, teraz mam 23 i 7 dzieci, bo tak natura chciała.Poza tym młodym też zdarzają się chore dzieci ale większe prawdopodobieństwo u kobiet starszych. Co chcecie jeszcze stworzyć z układu rozrodczeku który pracuje już ok 25 lat i z starych plemników ? 25 lat układu bez przeglądów, bez konserwacji, wiadomo,że to już sama rdza i wodorosty.Ja też ostatnio r odzilam i na sali była jedną Stara baba w ciazy i wszystkie dziewczyny mówiły co za starka ze też chce się jej rodzic dzieci. Podśmiałysmy się naszymi pilskiwymi głosikami, jak na zawsze w remizie robiłyśmy aby jakiś kawaler na nas zwrócił uwagę. Nie powinni jej się chcec rodzić, powinna to powiedzieć lekarzom,że sofy jest w ciazy, ale nie chce się jej rodzić, tak przecież można. Kobieta ok 40 powinna szykować się do menopauzy a nie porodu .Powinna chustkę na głowę przyodziać przed chalupą siadnąć i na menopauzę wyczekiwać, ja tak zrobie, bo tak robio wszystkie baby w moi wsi, a tam przecież głupie ludzie nie mieszkają, Baśka sklepowa też tak siedzi i czeka, tylko to jest dobre dla baby, a nie jakieś życie po życiu w wieku 4o lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli czterdziestka jest zdolna do poczecia i urodzenia to dlaczego nie? znam jedna co juz w wieku czterdziesytu trzech lat nie miala okresu a znam inna co urodzila czwarte zdrowe planowane dziecko w wieku czterdziestu pieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak mowisz bo jestes wsiak jak bys byla wyksztalcona to bys miala inne zdanie a ty masz slomke w bucie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pora na zmiany myslenia i rewolcuje w kraju wreszcie bo na zachodzie czterdziesto letnie mamy to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodziła mnie w wieku 20 lat. Ojciec miał wtedy 22 lata. Jak sobie przypomnę ich metody wychowawcze, to aż coś mnie skręca. Do tego wieczny brak kasy, żadnych wycieczek, niczego. Rodzice budowali dom, pracowali. Ja miałam być grzeczna i się nie odzywać. W wieku 38 lat (mama) przydarzyła im się wpadka. I tak oto na świat przyszła moja siostra. Jej dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej niż moje. Klapsa nigdy nie dostała, rodzice mieli dla niej czas. Kasa na wakacje, zabawki, zajęcia dodatkowe była, ubrań po kuzynach nosić nie musiała. Jakoś tak we wszystkim miała lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 idealne podsumowanie, takie własnie wiejskie ciemniaki piszą tutaj brednie, idelnie i w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 no je żeś moim bogiem dziołcha ;) :) :) .... siedza na ty miedzy czekom na menopauze i brzuch mi sie tak trzącha ze zara urodze a jeszcze żem w ciąże zaiśc nie zdążyła bo mi wodorosty dopiero z miedzy nóg wycinajo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytnie godo dziołszka, siadne tysz na przyzbie, bo mnie tysz łupie w krzyżu bom już leciwa idzie mnie 39 roczek. Wyczekiwać menery zamiaruję z wiosną, bo teraz w chałpie cieplij to przeczekam.Wam to samo powim,40 lat to jusz nie ma co i nie ma to tamo, chopa oszczędzać trza, bo zaraz orka się zacznie, a jak un się biedy przebije przez te wodorosty, kto kto orke porobi?Dziołszki musim się razem trzymać w ty cionzy , może nas ta menera przyszczędzi jescy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie, w pracy jestem i kwiczę jak Was czytam, macie teksty jak z Konopielki normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×