Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Avalon School of English Radom OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Ktoś z was był tutaj na kursie języka angielskiego? Co możecie mi powiedzieć na temat nauczania? lektorów? jakie ceny? Proszę o wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra szkoła językowa. Uczą z głową. Moje dziecko nie narzeka na kurs. Z przyjemnością chodzi na zajęcia. Na pewno uczą lepiej niż w szkołach, do których chodzą nasze dzieci i przykładają się do fachowego przekazania wszelakich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny nie są wysokie. Chodzę na kurs języka niemieckiego i na razie nie narzekam. Lekcje fajnie prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na kurs języka hiszpańskiego. Miesięcznie odbywam 14 lekcji i płacę za nie 225 zł, więc myślę, że ok. Nie znam lepszej szkoły w mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chodzę do tej szkoły, ale moja znajoma chodzi na kurs niemieckiego, no i jest bardzo zadowolona. W sumie w Radomiu znam może jeszcze max 2 szkoły, ale nie słyszałam żadnych opinii. Avalon, to chyba najbardziej znana szkoła w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na kurs anglika i powiem szczerze,że gdyby nie ta szkoła, to dziś nie rozwijałabym się i nie żyłoby mi się tak dobrze w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra a tak za godzinę lekcyjną ile się płaci ? (chodzi mi głównie o język hiszpański)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za lekcję hiszpańskiego płacę 14,50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza szkoła w Radomiu kursy nie są u nich drogie, a na dodatek indywidualnie podchodzą do uczniów dbając o ich postępy w nauce osobiście jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej szkoły nie chodziłam, ale za to jest świetna szkoła dla dorosłych Nova, gdzie bardzo ciekawy jest kierunek filolog języka angielskiego, aż byłam zdziwiona takim poziomem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczeeee, fajnie, ze mają test sprawdzający przed zapisem, przynajmniej teraz wiem na ile umiem anglika a na ile nie juz od przyszłego tygodnia zaczynam kurs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem cena za lekcję języka jest naprawdę przystępna szkoła Avalon zrobiła na mnie kapitalne wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku dzięki tej szkole moja córka zdała do następnej klasy dziękuję serdecznie za pomoc i wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Avalon daje możliwość wszechstronnego rozwoju - przekonałam się o tym na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avalon w Radomiu, to dobry wybór. Chodziłam tu na kurs angielskiego. Dziś mieszkam w Londynie , pracuję, doskonale się odnalazłam w tym angielskim świecie. Było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny nie są za wysokie chodze na kurs od września, powiem szczerze, że ludzie są tutaj niesamowici, języka się uczymy do A do Z :)) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moim zdaniem najfajniejsze jest to, że głównie w czasie lekcji operuje się językiem obcym, przez co nauka jest skuteczna i daje szybkie efekty bo choć z początku jest to trudność, to później okazuje się, że to było potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi czy to ja ustalam dni i godziny, w których chcę się uczyć, czy jest to z góry ustalone przez szkołę i danego nauczyciela? jak to tutaj wygląda? to bardzo istotne, bo pracuję i chciałabym dostosować sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to Ty wszystko ustalasz nie odwrotnie... w wielu szkołach właśnie jest tak, że to Ty musisz się dostosować, ale w Avalon Dni i godziny zajęć wybierasz sam i najważniejsze, że możesz dołączyć do grupy w trakcie trwania już roku z własnego doświadczenia wiem, że warto, więc polecam Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
indywidualne podejście do kursanta, każda tematyka dokładnie omawiana, jeśli czegoś nie wiem mogę zapytać po zajęciach nauczyciele znajdują czas, chętnie rozmawiają bardzo podoba mi się ich nastawienie do nauki nasza grupa nie jest duża, atmosfera jest luźna, jest bezstresowo i fajnie szkoła Avalon jest prestiżowa i efekty są trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy na kurs można zapisać się ot tak z dnia na dzień? czy konkretnie na dany semestr? przyznam, że to ważne wakacje już niebawem, a ja wyjeżdżam do USA i chciałabym jako tako znać język angielski, a nie mogę czekać na rozpoczęcie nowego semestru jeśli ktoś wie to proszę napisać jak to tutaj wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz chyba ot tak ;) zapisy trwają cały rok,więc mozesz nawet dziś możesz się zarejestrować przez internet na ich stronie internetowej są wszystkie potrzebne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam od stycznia na kurs doszkalający języka angielskiego, bo aktualnie właśnie przebywam w Londynie powiem wam, że efekt jest super nie spodziewałam się, ze ta nauka przyniesie mi tak wiele korzyści uczę się języka teraz w praktyce, ale aktualną wiedzę wykorzystuje w pracy polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że w dzisiejszych czasach bez znajomości choć jednego języka obcego trudno jest znaleźć pracę teraz to nawet sprzątaczki powinny znać podstawę angielskiego... w sumie dobrze. ale z drugiej strony nie każdy ma talent do nauki języka obcego, tak jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisałam dziecko na kurs rok temu, żeby trochę nadrobiło zaległości i by podniosło swoje oceny nie spodziewałam się jednak że kurs przyniesie tyle innych korzyści moja córka ma lepsza pamięć, lepiej koncentruje się na swoich zadaniach widać, że taki kurs wspomaga bardzo rozwój intelektualny polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od września córka będzie chodziła na kurs języka niemieckiego, mam nadzieję, że będzie zadowolona, bo kierowałam się pozytywnymi opiniami w internecie co sądzicie o tej metodzie Rapid Deutsch? naprawdę jest taka skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , ta metoda naprawdę jest skuteczna pozwala w szybki sposób pojąć sens i teorię języka niemieckiego pozwala go poznać od A do Z moja córka nigdy nie lubiła tego języka, w związku z czym miała też duże problemy z jego nauką ale wszystko się zmieniło dzięki Avalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie podoba się to, że oni naprawdę profesjonalnie podchodzą do nauki języka obcego klimat w czasie zajęć się tak luźny, a jednocześnie tak skupiony na samej nauce, że nie wiem kiedy ten czas tak szybko mija jestem zachwycona nauką w tej szkole i szczerze polecam każdemu, kto chce się nauczyć profesjonalnie języka obcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona z kursu z chęcią zapiszę się jeszcze na kolejny hiszpański, czy niemiecki wybrać? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×