Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie największe bzdury wyczytałyście na kafe?

Polecane posty

Gość gość
może zapomnieli cię znieczulić, skoro zabieg cię bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zgodzę, cc boli, ale agatka to taki zryty gar, ciągle pierdzieli o swojej bratowej, a lebioda w oczy jej nic nie powie, bo wie, że wiązankę niezłą uslyszy. Zaraz tu napisze "bo moja bratowa ma syf i zle zajmuje sie domem" sratatata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko czyli z Ciebie d*pa a nie matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny małpiszon
Twój temat autorko jest jedną wielką bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widze posty o tym (NIE) SZCZEPIENIU opartym na jakichs tam badaniach naukowych, ktore pewnie pisze jedna i ta sama osoba jak paranoiczka jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kwietniowych mamach 2016 jedna napisała,że czuje,że będzie mieć bliźnięta bo wyszły jej dwie kreski na teście:O autentycznie...bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze to mogło byc prowo typowe zeby pozniej miel co na bekę screenowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to nie prowokacja. Wejdź na 75 stronę tego tematu. Najgorsze jest to, że pisze to baba, która już ma jedno dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Stanisław to imię biblijne :) - serek almette jest spulchniany azotem, no to odpisałam, że : "a wiesz co wdychasz w wiekszości? wiesz, że powietrze składa się w większości z azotu, a nie z tlenu? i co umarłaś?" łoj jakie się piekło rozpętało :D że na powietrze nie mamy wpływu, a na to co jemy tak :D albo, ze jak chcę to moge sobie żreć fast foody, bo powietrze jest zatrute :D zamknęły mordy jak kilka innych osób napisało, że to normalny, naturalny składnik powietrza ale jak spały na chemii i biologii w podstawówce to ich problem :D http://f.kafeteria.pl/temat/f10/wiecie-ze-serek-almette-ktory-sie-tu-reklamuje-jest-spulchniany-azotem-p_6141210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym tematem był tematyce mąż przewrócił suszak :-) pozdrawiam autorkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest suszak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jestem jakims januszkiem!?:((((:(((( to swiadczy jacy ludzie sa slepi , nieokrzesani,klamliwi! Wtedy juz wiem ze z kretynkiem mam do czynieni!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Agatka198801 2015.08.28 tak miałam cc, ciężko mi było po niej wstawać , rana bolała , o 100 razy wolałabym rodzić naturalnie, po sn szybciej się dochodzi do siebie i można się spokojnie zajmować dzieckiem" A skad wiesz jak jest po sn skoro tak nie rodziłaś? Ja przeszłam jedno i drugie i cc przy sn to pikuś. Jakbym miała miec 3 dziecko to tylko cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizm 40 latki (jeszcze bardzo młodej jak głosi cafe) nie różni się od organizmu 20 latki . W kontekście zapłodnienia . Obecnych kobiet 35+ procesy starzenia nie obejmują z powodu ogólnego postępu . Kobieta rodząca w wieku 18-22 to patologia i pożałowania godne stworzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak piszą swoje oceny i teorie jedna na druga jakby się doskonale znały ,albo piszą o mnie takie długie puste wypociny i myślą że trafiły w 10 no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie tu bawi z kolei,że albo każda zarabia minimum 5 tys na rękę,mąż 2 razy tyle,i oczywiście oni nie wierzą w pensje 1200 zł na śmieciówkach ,bo ich znajomi też zarabiają tyle co oni, albo każda z kolei nie pracuje, ma mnóstwo czasu wolnego i chęci na rozwijanie swojego dziecka, gotowanie eko-obiadków, przy tym oczywiście wygląda nieskazitelnie i zawsze ma ochotę na seks,a dziecko absolutnie nie jest żadnym problemem ograniczającym swobodę (nie jest, jak się ma babcie i ciotki do pomocy). Aha, no i każda prawie wybudziła się na cc albo znieczulenie nie zadziałało. Każda wpadła na tabletkach anty (nawet jedna pisała,że wpadła,chociaż była prezerwatywa użyta,która nie zsunęła się ani nie pękła...to musiały być SUPER-PLEMNIKI, może z kryptonitu??:D)/ No i żadna absolutnie nie podaje słoiczków,ewentualnie raz na ruski rok od biedy,ale wszystkie gotują zdrowo. A na temacie o słoiczkach jakoś żadna nie chwali się staniem przy garach, co najwyżej narzekają na ceny Gerberków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak napiszesz, ze zarabiasz 1200 zł to zjada cie od leni . W głowie im sie nie mieści, ze sa regiony w Polsce gdzie taka pensja jest normalna i ludzie w 4 osoby zyja za 2500 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOOOOOOOOOO te 5000 netto to takie minimum tutaj ! Oczywiście mężowie z 10 k pln netto to tu standardowa sprawa haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda też ma w domu błysk , codziennie wymyślne obiady z 3 dań, 2 godziny po porodzie już robila fikołki i szpagaty na żyrandolu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj: ze dziecko laski dostalo adhd po szczepieniach (doszla do tego po 11 latach na zasadzie ze tak jej sie wydaje) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świecowanka- fasolki- mrozaczki -w tych tematach następuje reset mózgu u niektórych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionki powodują autyzm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszak to suszarka balkonowa na której suszy się pranie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham temat jak to zoche swędzi macica i ma na niej mięśniaki, a wie to ponieważ... jej macica jest pomiędzy dzyndzlami i ogląda ją za pomocą lusterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała kafe to jedna wielka bzdura. powinni tematy stąd dawać do podręcznika pt. "Jak być debilem w internetach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 17.16 Padłam hahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że tylko człowiek posiadający rodzinę czyt meza/żonę dziecko jest dojrzały emocjonalnie,a i tylko kobiety które gotują obiady są dojrzale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat o inkubacji płodów w macicy -mamuśka pod 40 zachwyca sie jaka córka do niej podobna . Wyhodowana z wszczepionej jej komórki jajowej obcej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa suszak to klasyk :) Mnie zawsze smiesza tematy o sloiczkach. Wola kupic warzywa oczywiscie od "znajomego rolnika" albo "wyhodowane we wlasnym ogrodku" (ciekawe czy kartofle tez hoduja),bo nie podadza dziecku tego swinstwa, ktore ma taki dlugi okres waznosci. Pewnie dzemow i innym przetworów na zime z mama nie robily ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×