Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneta Krawczyk Puszczalska

Misio1 to kawał buca atakuje porządnych ludzi

Polecane posty

Gość gość
Na forum nie ma chyba głupszego niż misio1. Expert od analu (chyba z facetami). Wyrocznia kto powinien mieć dzieci a kto nie. Świadek zombi. Niedawno pisał jak osobiście widział rodziców rozłupujących siekierą głowy dzieciom i te dzieci żyły bo rodzice szybko ponaszywali im łatki na głowy. Kurwa czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, dodam jeszcze że hejtuje wszystkich szczupłych ludzi a broni 100 kg wieloryby spaślak jeden. Większego chama na tym forum to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja go bardzo lubię, dla mnie jest zawsze miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham ten awatar z aneta 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat misia1 z tematu x http://f.kafeteria.pl/temat/f1/uwaga-na-tzw-niebieska-karte-pulapka-na-bite-i-bezrobotne-kobiety-p_6300494/2 x Gdyby link nie działał to cytuję misia1 z dn. 2015.08.01 "W Polskiej rzeczywistości należałoby odebrać dużo więcej dzieci. Widziałem takie, którym właśni rodzice rozłupywali czaszkę siekierą i nadal im praw rodzicielskich, ani dzieci nie odbierano."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrętny ten awatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>gdzie znów misio Jeden broni węglowej aferzystki i tej drugiej politoprostytutki??? na łeb upadł?<<< x Blidzie nigdy nie postawiono konkretnych zarzutów, a jej zamieszanie w sprawę, wynikało głównie z jej PRYWATNYCH powiązań z "baronową" węgla kamiennego. Wszyscy, znający choć odrobinę pracę policji, wiedzą, że Blida nie popełniła samobójstwa i tylko jej rodzina woli spokój, od plucia bydła na nieboszczkę. I tak winni tej tragedii, nigdy do odpowiedzialności pociągnięci nie zostaną. x Nie lubiłem nikogo z Samoobrony, więc****ani Aneta jest mi obojętna. Uważam jednak, że w obecnej sytuacji, może podać moderację tego portalu do sądu i wysokie odszkodowanie ma pewne. Nie zdziwiłbym się gdyby jakiś prawnik, poprowadził tą sprawę, w nadziei na część tego odszkodowania :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio a dzieci z rozłupanymi czaszkami dziś nie widziałeś? Nie asystowałeś kuratorom i policji w akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Samoobrona nie była najgorsza, była zwolennikiem dawania obywatelom.<<< x O ile dobrze pamiętam, to kilka miesięcy temu, Ty również chciałaś DAWAĆ (za kasę), ale żadnego chętnego przez cały tydzień nie znalazłaś :P :P :P. x Ciągnie swój do swego :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio podobno razem z Religa przeprowadził pierwsza operację.I z Cejrowskim nawracał plemiona w Ameryce płd.Maść na ból doopy też wymyślił , ale to już wynikało z jego prywatnych pasji życiowych i fetyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Teraz PiS się dokładnie zajmie Kopacz, skończy jak zdzira Blida. I oni będą rozdawać pieniądze obywatelom.<<< x należącym do ich partii :(. x Zgadza się, że śp. Blida została zamordowana we własnym domu w czasach rządów PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bylaby beka jakby kafe za sprawa tego nicka trafilo do mediow hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka to partia 'aneto'? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie Lucyna, podoba mi sie :) nie to co te wszystkie tandetne dzesiki, oliwie, leny i inne anety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucyna? Już nie Tomek ani hiszpanin? :D Żałosny jesteś tranzystorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość, że nie pracujesz w żadnym biurze to jeszcze mocno się zdziwisz gdy ujrzysz pozew od kogoś z tego środowiska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha i zamknęła się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to buc i frajer zawsze to pisałem bedę palanta cisnął ile wlezie jak się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×