Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
dlaczego nic nie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to poddaje się,więcej nie będę pchać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Zapychacie a serwer nie daje rady i potem zdziwienie, że nic nie widać. W każdym razie Pavlo1985 twój głos był głosem rozsądku mimo, że nie "podlizywałeś " mi się jak Lena ( oczywiście wyłącznie wg szanownych gości hejterów). Pokazałem Twój przykład, że można nie głaskając mnie po główce ( bo wbrew pozorom i zdaniu co niektórych wcale tego nie oczekuje) wypowiedzieć się sensownie i bez wulgarnego języka. Można? Można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki no to chyba się pochlastam :-( ja chce mieć takie życie jak twoje ! jesteś moim ideałem :-( kiki jak żyć ? jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki ja również się boję że Marcin więcej nie napisze :-( i co poczniem,co poczniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki jak ty to robisz że pranie gotowanie i pieluszki są ekscytujące :-( jesteś fantastyczna ! podziel się z nami co jeszcze ekscytującego dziś zrobiłaś lub zrobisz ? będziesz może zmieniać zasłony w oknach czy prasować ? bardzo jesteśmy ciekawi twojego ekscytującego życia kiki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odnoszę wrażenie, że osoby które używają tak niecenzuralnego słownictwa w stosunku do byłej Marcina zazdroszczą jej życia, tego ze będzie matka i ze ktoś ją kochał" w byciu matką nie ma niczego godnego zazdrości, a co dopiero samotną, nie znająca ojca dziecka. A ten Marcin tak ja "kochał" że nawet ciężko mu było z nią porozmawiać. Była taka Szczęśliwa i kochająca, że aż musiała go zdradzić. no faktycznie jest czego zazdrościć. Nikt nie chciałby mieć tak zj******o życia. Myślałam że jesteś Mądrzejsza kiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zapychacie a serwer nie daje rady i potem zdziwienie, że nic nie widać" wypowiedź godna informatyka. Nie dajcie się nabrać! To prowo tamtych lasek. Jedna robi za autora a ta glupsza za lene i ciągną ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki również jest wspaniała :-D zresztą tak jak lenka ;-) :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna robi za autora a ta głupsza za lene :-D dobre :-D niedługo będzie tu naprawdę wesoło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
No wlasnie Kiki, dlaczego nas nikt sie nie czepia? Jestesmy gorsze czy co? I absolutnie nie zdradzaj zazdrosnikom jak wyglada Twoje ekscytujace zycie ;) A Lence zazdraszczam, a teraz niech i mnie jakis szanowny Gosc skrytykuje ze niegramatycznie, hehehe Marcinie a Tobie dziekuje za mile slowa i nie opuszczaj nas z tak nieistotnego powodu jak pare chamskich wpisow. Niech sobie pisza jesli to ich dowartosciowuj****adzmy wyrozumiali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kółko wzajemnej adoracji sobie zrobili. Zdradzony frajer, kura domowa i zdradzona malolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
I ja stara baba :) Dziekuje za wpis powyzej, nareszcie pocUlam sie wazna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greta no przestań akurat Ty jesteś spoko kobieta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na razie "cisza" teraz zastanawiają się jaką taktykę obrać i jaki jeszcze wcisnąć kwas na forum żeby ludzie łyknęli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Haha dobre :-D wchodziłam na ten temat z innego powodu, a teraz będę dla hejterow. jesteście uroczy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Jejku, kolejny komplement dzisiaj, dziekuj***ardzo. Pozdrawiam wszystkich z poczuciem humoru. Dzisiaj jest taki piekny, pogodny dzien, przynajmniej u nas, prawda Marcinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Skoro caly ten watek ustawiam ja i Lena to koniecznie musze się z nią poznać. Nie wiem kim jest ta kobieta, gdzie mieszka ani nawet czy to jej imię czy Nick ale spoko ustawiam z nią ten watek od poczatku bo obojgu nam się nudzi. Dawno mi tak nikt humoru nie poprawił:) Lena, kiki i Greta musimy sie spotkać na kawę skoro tworzymy kółeczko wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Wszyscy jesteście debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu się zacina. Ta kafe powinna ulepszyć swoje serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki nie wiem jak tobie ale mi kamień spadł z serca....marcin napisał....ufff a tak się bałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Fajnie ze masz dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie dlaczego to jest tylko prowo a nie prawdziwa historia ? wczytajcie się dobrze w pierwszy post autora . tam jest odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę mogliście bardziej się postarać ;-) jak teraz pociągniecie temat przez dwa tygodnie :-D szkoda tylko że hejterzy ułatwiają wam tworzyć to marne prowo w innym wypadku pisalibyście sami z sobą a tak to się cjociaż coś dzieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Właśnie dowiedziałem się że to będą bliźnięta! Proszę o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe to może powiedzieć twój przyjaciel od przetykania rur twojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******a kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj a nie kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×