Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy macie regularny okres?

Polecane posty

Gość gość

równo zawsze np co 28 dni. czy cykl który zmienia sie co pare msc o inną liczbe jest normalny? miała lub ma któraś z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularny cykl to nie taki, który trwa zawsze 28 dni, tylko taki, który zawsze trwa "tyle samo" dni. Może to być np. 26 dni albo 33. Napisałam tyle samo dni w cudzysłowie, bo tak naprawdę może być nawet różnica 5-7 dni w długości cyklu i też uznaje się za regularne. Jeśli cykle trwają powyżej 35 dni to trzeba to skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam regularnie za pare godzin dostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się w tym mies przedluzyl o tydzień :P chyba przez te upaly bo wcześniej miałam jak w zegarku i zawsze jak była pelnia księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okres może się spóźniać z przeróżnych powodów, mi raz się spóźniał 2 miesiące już myślałam, że jestem w ciąży ale to się po prostu wiązało z tym, że miałam ciężki okres w życiu, zmana pracy, przeprowadzka stąd stres. Tuż przed okresem zawsze mam silne bóle brzucha, więc nawet się cieszyłam że go nie mam bo nie odczuwam bólu, jak mam okres to biorę tabletki vemonis femi bo działają rozkurczowo i przeciwbólowo, więc teraz nie boję się już zbliżającego się okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 czy 3 dni spóźnienia lub wcześniejszego krwawienia to nie tragedia ja osobiście mam 28-30 ale już długo je monitoruje testerem ze śliny, a od niedawna mam do niego aplikację na telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×