Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widziałam dziś dziewczyny idące do szkoły, masakra

Polecane posty

Gość gość
taka Polska mentalność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dziewczyny lubią być lekko ubrane, to co za problem w tym żeby tak się ubierały ? W takie upały należy być ubranym jak najlżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kierunek myślenia gościa z 10:21....zal mi ciebie człowieku, moze i są już legalne, ale jednak.... nie brzydzi cie to że to takie młode( to nadal dzieci i prawo tego nie zmieni)? A idź ty pedofilu!!!, kurna, 13 latki by dmucha jakby tylko prawo pozwoliło, masakra.!! A arabusów pewnie chejtuje że pedofile, a sam nie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja tam się ciesze, że dzisiejsze kobiety takie wyzwolone są można bzykać bez zobowiązań szczególnie będąc żonatym no i jest na co popatrzeć usmiech.gif x popawnie napisane przez zwyklego pospolitego roochacza :) mozliwe ze i rogacza, bo moze zonka tez taka wyzwolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz szkola nie wychowuje :) uczy czasem :) to co sie dziwic. gdyby dyrekcja od gornie nakazala nie bylo by rewii mody tylko schludne stosowne do dnia ubranie sa szkoly gdzie obowiazuje odswietnosc :) tylko, ze te szkoly sa dla wybranych uczniow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak wypięte pośladki młodej dziewczyny przed 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare baby po 20 zazdroszczą pięknym i atrakcyjnym nastolatkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieśniejsze w tym wszystim jest to, że każda twierdzi że ubiera się tak bo jest jej gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'STARE BABY PO 20'? To ty chyba masz chłopczyku 16 lat, także do lekcji, do lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka obnaża się przed kolegami no i co w tym złego? Każda dziewczyna to robi! takie są po prostu czasy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ! Zabawy szkolne -tam to dopiero widać permisywizm rodziców jak pozwalają córom sie odstawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie may
Mówimy o szkole.Szkoła to nie wybieg mody.Jest mnóstwo biednych dzieci i n-le nie moga pozwolić,by te dzieci jeszcze bardziej pogrążać.Szkoła to miejsce gdzie zdobywamy wiedzę a nie "pindrzymy" się. x czyli Roman Giertych miał dobry pomysł z tymi mundurkami (nie lubię go, ale tu się z nim mogłabym zgodzić). skończyłaby się rewia mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15 latki to już nie są dzieci idiotko i mogą prawnie uprawiać w Polsce seks. W innych krajach nawet 13 latki już mogą. xx Sam jestes idiota! Jakie 13 latki ? U mnie moga od 17 roku zycia ! Dzieckiem to sie przestaje byc, jak sie jest samowystraczalnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież wczoraj był temat, że to dobrze, że w Polsce jest kult piękności i dbania o siebie aż do przesady. Dziewczyny, które chodzą wymalowane i wystrojone, w szpilach po bułki były chwalone, że tak o siebie dbają usmiech.gif Skąd nagle ta zmiana frontu? usmiech.gif xx Zadna zmiana frontu. To był temat o dziewczynach/kobietach , a nie o DZIECIACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Przecież dziunie uwielbiają, gdy się je wycenia i obraca jak towar - im więcej "lajków", komentarzy typu "ale bym cie rżn*ł", facetów zaczepiających na ulicy tym ego laski wyższe :) Potem taka myśli, że jest pępkiem świata bo faceci chcą ją zaliczyć, haha :) Na szczęście mieszkam w mieście i tutaj ludzi do wyboru, do koloru - przecież nikt nikogo nie zmusza do ubierania szpilek czy zadawania się z takimi ludźmi - każdy bez problemu znajdzie odpowiednie dla siebie towarzystwo. A prawdziwa porażka to takie spasione trzydziechy czy czterdziechy, które wbijają się w ciuchy swoich córek i myślą, że są sexy i młodzieżowe, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastoletnie lachony są super atrakcyjne raszple po 20 im zazdroszczą bo już nikt tych staruszek nie chce :P Skończył się ich czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to? zjazd starych roochaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młode sprężyste piersi, sterczące sutki, jędrna pupa a do tego nie marudzą o ślubach i dzieciach - ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danikaxx
Wydaje mi się, że to nie mentalność tylko moda, która jest obecnie taka a nie inna! Przecież nie trzeba ubierać się wyzywająco by wyglądać ładnie i powabnie. Czasami bardziej sexy niż gdy posiada się wszystko na wierzchu :-p Nawet rockowo można się bardzo ciekawie ubrać- http://moria-art.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To maja isc w burce jak poyebane muzułmanki przy 30 stopniach w cieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle k***iszcza do przelecenia i kopniecia w d**e. Na szczescie sa jeszcze te skromne i normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare obleśne baby po 20 zazdroszczą nastolatkom i pięknym, seksownym i wzbudzającym pożądanie u mężczyzn ciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyznam, że jestem zazdrosna bo one takie młode i takie piękne ja już nie mam szans tak wyglądać :( Chciałabym mieć takie powodzenie jak takie nastolatki. Kurde ale życie jest niesprawiedliwe! Dlaczego mój czas już minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz seks jest najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×