Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieknalala

facet za plecami spotykal sie z moja przyjaciolka

Polecane posty

Gość gość
Okłamał Cię, bzykał zdzirę, dobrze wszystko przyjęłaś i jest git.. Wierz mi, wy*****ol go do śmieci, zrobił taki numer raz, będzie kombinował dalej. Miłości z tego nie będzie, a jak sobie wmówisz to będzie bolesna. Sorki za szczerość, ale znam ten schemat. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknalala
masz racje, jeb*l ja i jego pies. Mysle, ze seksu nie bylo miedzy nimi, ale sam fakt ze byl w stanie weekend z nia gdzies spedzic, wiadomo ze on za wszystko placil etc. Pi*rdole go, zamilkne na wieki. Milczenie to najgorsza kara, niech sie martwi i mysli. Trzymajcie kciuki zebym z nim w ciazy nie byla, to byloby najgorsze co mogloby sie stac, poki nie ma zobowiazan mozna olac kr*tacza i konspiranta, a ta laska - dziekuje za takie przyjaciolki, odsiew sie zrobil, dobrze, ze teraz a nie jakbym mezowi ja przedstawila. Lepiej pozno niz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz ze miedzy nimi do niczego nie doszlo?!facet jedzie z dziewczyna na wekend,spia w jednym pokoju i co?!pogadali i poszlu spac?!nie wydaje mi sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknalala
racja, nie wiem, wiem, ze nic nie wiem. Nigdy nie zaufam zadnej nowo poznanej przyjaciolce, chociaz to nie wyznacznik bo taka akcje moze zrobic nawet przyjaciolka od piaskownicy.... prawda jedna, samotnych kobiet do domu sie nie zaprasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno,nie bądź naiwna.Coś między nimi na pewno było. Może nie odrazu seks,ale jakieś macanko-lizanko-przytulanki na bank.Ze szmatą koleżanką bym na twoim miejscu urwała kontakt, a gość zasługuje na to samo.Rozumiem twoje rozgoryczenie i chęć odwetu. Sama mam podobną sytuację i też zastanawiam się nad tym jak się zemścić i upokorzyć faceta. Może ktoś ma pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknalala
ja jestem w stanie z nim byc i byc jak aniol.... a w momencie kiedy bedzie swiecie przekonany, ze jest sielanka uciac kontakt i niech w glowe zachodzi co sie stalo. Dla mnie to uwlaczajace, nie chce ciagle wracac przed nim do tej sytuacji i dac do zrozumienia, ze cholernie mnie to zabolalo. Jedno wiem, ze raz straconego zaufania nie odbuduje... wiec dla mnie predzej czy pozniej koniec, jak ktos napisal milosci z tego nie bedzie... za duzo zlego sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHO - producent czapek, akcesoriów i odzieży sportowej. W naszej ofercie: czapki sportowe, smerfetki, czapki zimowe, czapki z daszkiem, czapki bawełniane, personalizacja czapek (broda, wszywki, odznaki, haft). Stawiamy na najwyższą jakość, żywe kolory w odważnych zestawieniach, oryginalne znakowanie i dużo zabawy. heho.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia p***a karmi sie nienawiscia do tej drugiej do niego i trwa w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, karma wróci. Dla mnie byłoby nie do przyjęcia, że facet by mnie okłamał. Swojemu facetowi ufam i wiem, że nie zdradziłby mnie, ale nie ufam kobietom, bo jak widzą fajnego faceta, to maja gdzieś, że jest zajęty. Ale jeżeli nic by mi nie powiedział, że jest z moją koleżanką, to dla mnie byłoby coś na rzeczy. Zemsta daje ukojenie na chwilę, ale nie jest tego warta, bo tracisz szacunek do siebie. A nikt nie jest wart tego, by przez niego tracic szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beh, mowisz o innej szmata itp. a lepsza nie jestes. Spotkalo cie to na co zaluzylas. Sama powiedzialas ze jestes z nim bo zapewnia ci wygodne zycie wiec Nie powinnas sie dziwic. Taka jest cena za bycie ozdoba dla mezczyzny ktory ma kase. Niewiem kto tu jest wieksza wiec szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytałam wcześniejszych wpisów, przeczytałam tylko tytuł- JAKA PRZYJACIÓŁKA - chyba pomylono tu znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleszuk
Wszystkie jesteście udane. Seks był na 100%, mówię ci jako starszy pan (facet), macanko to dobre dla was, prawdziwy facet nie spocznie póki nie zaliczy na max-a. "Przyjaciółka" nie była by kobietą, gdyby się powstrzymała od zerwania faceta, który wpadł jej w oko. Gdyby była młoda i podrządna to by się powstrzymała - do czasu - dopóki jej podświadomość by jej nie wytłumaczyła, że to "wielka miłość, która wszystko usprawiedliwia". Jeśli szukasz przyjaźni to z facetem, najlepiej byłym.. - także w znaczeniu za starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie za to nigdy niemiałam przyjaciólki tak to jest właśnie i masz racje bo takie co sie pchają do d**y komuś na silę to są SZMATY a facet jak facet jest takie powiedzienie jak suka nieda to pies sam nieweznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia9206
ja nie mam i nigdy nie miałam przyjaciółek. Jest mi o wiele lepiej ogólnie bez obcych ludzi, wolę swoją kochaną rodzinę i faceta, na którego mogę liczyć, a uwierz mi miałam ich wielu, choć z tych wszystkich spałam z pięcioma... Musisz spróbować się usamodzielnić, a z całą pewnością to potrafisz :) wiem, że ciężko być samej, ale zasługujesz na mężczyznę, a nie na chłopca. Poszukiwania mogą potrwać długo, ale uwierz, że w końcu się opłaci. I myślę, że jak zakończysz ten toksyczny związek, który ciągle zabija Cię od środka i przez który tracisz nadzieję na normalny związek, to uwolnisz się od tej złości i zaczniesz być szczęśliwa. Powodzenia pieknalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol ale masz towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z nim jestem ale rzygac mi sie chce jak na niego patrze. Co robic? mam lek przed byciem sama i ten facet zapewnia mi bardzo wygodne zycie? " czy ty się słyszysz i widzisz co piszesz???? zachowujesz się jak utrzymanka i jeszcze chcesz wiedzieć co ludzie o tym sądzą???? Na Boga -jesteś straszną frustratką, szkoda mi Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mojej wróżki, bedziesz wiedziała czego jeszcze mozesz sie po nim spodziewac. Co on czuje , myśli i czy będzie zdradzał? Podaje Ci namiar- tarocistkasofii@wp.pl A tu masz jej stronę- www.tarocistkasofia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złóż mu obfitego klocuszka na jego zarośniętej klacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno między nimi doszlo,faceci to świnie nigdy sie nie przyznają,wykorzystaj jego na maksa,a ta suke pogoń,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durnoty. Kobieto opamiętaj się sama jesteś szmata jak ty się wyrażasz? . A facet który na wyjeżdzie spał z inną w jednym pokoju to niby po co? Jesteś pusta jak ...pustak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ani "przyjaciółka", ani ten facet nie zasługują, żeby nadal przebywać w Twoim życiu. Na Twoim miejscu nie bawiłabym się w robienie " na złość" tylko porzuciła jakiekolwiek kontakty, szukała bardziej wartościowych ludzi, tak aby sami w przyszłości stwierdzili, że STRACILI DOBRĄ SZANSĘ na świetną przyjaźń i świetny związek. Głowa do góry ! :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ani "przyjaciółka", ani ten facet nie zasługują, żeby nadal przebywać w Twoim życiu.--- e tam, wszyscy po tych samych pieniądzach Zrobili to samo, ale jej nie wybaczysz, ale JEMU TAK<, choc to on WKŁADAŁ... bo on ma kase a ty boisz sie być sama. Soryy, trafił swój na swego, ja po takich numerach uciełabym kontakt z obojgiem, a ty sie będziesz " mściła", dając mu d... i pozwalając, by Cie nadal zdradzał, nie z tą, to z inną. Gratuluje myślenia i radzę otrzeźwieć.... bo jesteście wszyscy siebie warci..cała trójka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, cała trójka po jednych piniondzach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobilaś. Na mojej doopie tez sie suki dowartosciowywaly i... przestalam przedstawiac moich facetow "kolezankom" Jak reka odjal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobilaś. Na mojej doopie tez sie suki dowartosciowywaly i... przestalam przedstawiac moich facetow "kolezankom" Jak reka odjal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go póki nie jest za późno , dla mnie już jest jestem w ciąży z facetem którym mnie nienawidzi i woli inne to jest dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie przedstawiam faceta kolezankom. Jak poznalam obecnego w szkole policealnej to mowilam, ze jestesmy tylko przyjaciolmi itp. a tak naprawde spotykalismy sie na sex, zostawal u mnie na weekendy, chcial zwiazku. Gdybym im powiedziala prawde, to ktoras k****a by mi go odebrala, by sie zmowily. Juz to przerabialam. A tak to mam faceta i mialam kolezanki w szkole, nie musialam rezygnowac z edukacji bo jakas k****a sie chce dowartosciowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynki temat sprzed roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×