Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zamiast pierscionka zareczynowego?

Polecane posty

Gość gość
daj jej pre zer wa tywe zeby nie zaszla za szybko w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Śluby poza urzędem i kościołem sa wyborem ludzi romantycznych. Ty romantyczny nie jestes. Twoja babka tez nie. Wiec o co chodzi? Moze zabierz ja nad morze póki ciepło, wynajmij samolot z banerem czy za ciebie wyjdzie i tyle. Albo skocz ze spadochronu, albo rzuć sie z dachu. Huj nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak właśnie będzie . knajpy są waszym domem , , luźne znajomości , nie szanujecie rodziny ani jej seniorów przekonani o swojej nadzwyczajności .... eeee. nic nadzwyczajnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipsterska parka nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jest teraz nadzwyczajne i oryginalne ? normalność coś co kiedyś było oczywiste - dziś jest hardcorem . Tradycyjne narzeczeństwo , szacunek dla rodziców partnera , przestrzeganie zasad i dobrego wychowania ,ślub zawierany z czystym sercem i w dobrej wierze , dbałość o drobiazgi .... to jest teraz nadzwyczajne . To że wy sie gdzieś tam pobierzecie - byle jak , byle gdzie , nikt o tym nie będzie wiedział - co w tym nadzwyczajnego ? Zwykła bylejakośc i tandeciarstwo . A wszystko można zrobić z klasą i w dobrym stylu , ale jak ktoś nie potrafi to ubiera to w nowomodne filozofie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałeś już- Peru ? Wspaniale, przyklaskujemy Ci i skończmy ten temat, bo już naprawdę przynudzasz tą swoją pseudooryginalnością 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego jesteś wyznania kawalerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę - wręczysz jej bilety obwiązane sznurkiem do snopowiązałki bo przecież elegancka koperta to banał - i rzucisz od niechcenia - " jedziesz ze mną w podróż zaręczynową do Peru ?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paszteciku już nie mogłam sie doczekać twojego kolejnego żałosnego temaciku, nie myślałbm tylko, że z tej okazjii zmienisz płeć he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium - bardzo ładnie powiedziane. Zdarzają się jeszcze takie pary na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor się zmyl po tym jak wyszło że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ,ze sie zdarzają i to wcale nie rzadko a że gościom weselnym nie podoba sie to czy tamto - trudno . Nie sztuką jest być wiecznie skwaszonym i krytykanckim . A różnym ludziom podobają sie rożne rzeczy i dobrze . Dzięki temu każdy zajdzie coś dla siebie . Jednak ą pewne podstawy , które uważam ą wspólne dla wszystkich ale jak widać chyba nie dla wszystkich .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na waszym ślubie -ona w czarnej kiecce, Ty autorze w peruwiańskiej czapce chullo ( onegdaj wystąpił w takiej Donald Tusk ), będzie megaoryginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i prowokacja bo też mi trudno uwierzyć żeby 35 letni chłop miał takie dylematy ale prawdą jest ,że ludzie w poszukiwaniu swojej drogi , swojej wizji z góry przesądzają ,ze ta tradycyjna jest zła . dlaczego ? nie wiadomo ,ale jest więc koniecznie trzeba wymyślić coś swojego , " oryginalnego " a później wychodzi to co wychodzi . I też są niezadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rubiny sa dla mnie reliktem biżuterii z Rosji, tej komunistycznej.Prowo bo tandetę żeś wstawił/a.Jeszcze kur, nasadki na penisa z koralami brakuje ( koral- chodzi o kamień). Czarna sukienka- noxelia zasmierdziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słońce Peru. Zamiast rodziny zaprosic kelnerów z knajpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była kobieta nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie na siłę chcą być orginalni, wyjątkowi. Wmawia się wszystkim że jak ktoś powiela to co inni to jest debilem bez swojego zdania. I ludzie chcąc nie chcąc próbują odstawac od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od samego początku twierdziłam, że to prowo, w każdym razie dobrze, że obyło się bez cięższych wyzwisk i błędów ortograficznych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście prowokacja... No tak, bo trzeba robić jak wszyscy. Kolejny raz się przekonałem jaka jest mentalność ludzi, zwłaszcza w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to jesteś z******ty. Szkoda, że tylko we własnym mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łał, gdzieś stwierdziłem, że jestem? Ciekawe bardzo. ;) Macie problem ze zrozumieniem, że nie każdy jest taki, jak większość Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego się spodziewałeś? Ktos ci podaje pomysły to wszystko na nie, bo przecież ty najlepiej znasz swoją dziewczynę. Tylko czekaj.. skoro znasz to po co się pytasz nas? 99,9% kobiet uszczęśliwi pierścionek i nawet się nie zastanawiałyby nad innym prezentem. Nie masz pomysłu po prostu i tyle. W innym razie nie pytałbyś się na forum. I wiesz co, to że ona mówi że nie chce tego, czy tamtego nie znaczy że jak zacznie się do ślubu szykować nie zmieni zdania. Zróbcie sobie ślub w tej waszej knajpce będzie "miło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh... NIE, nic jej się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I reasumując tą "dyskusję" - NIE szukamy niczego originalnego, tacy po prostu jestesmy, kolokwialnie mówiąc - od zawsze. Nie szukam poklasku, bo naprawdę w d***e mam innych ludzi i innych uznanie / dezaprobatę. Zadałem pytanie żeby poczytać o Waszych pomysłach, a nie o dziwacznych ocenach kogoś, kto nie ma ochoty na Waszą "tradycję", bo tego nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz w d***e innych ludzi to po co pytasz ich o zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ja na wycieczke marzen w ramach zareczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może podwójna kwatera na cmentarzu? Bo jak miłość, to aż po grób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×