Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

Zamówiłam książkę, zgadniecie jaką?

Polecane posty

Gość gość
Pokolenie Ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MolKsiażkowy
Jest, ale trzeba kupić tez ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuszo ustrzelilas paróweczki drobiowe. tak gorski opisal je jako premium. ale zgadzam sie z toba jak sie wczytalem w sklad byl do bani. nic tam nie pisali o drobiu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa uwielbiam ryby a miec taka w sam raz na przekaske mmmmmmmmmmmmm i sie rozmarzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MolKsiażkowy
Przecież Górski piszę tylko sf :O Wy zupełnie nie znacie się na współczesnej literaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież mówię noooooo gorski to syf ale ale a wy mi zazucacie ze ja robie bledy a kolega wyzej? zjadl y i nikt mu nic nie napisal 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liznac temat- potoczna mowa okreslaja ja rowniez takie stwierdzrenia jak wziac na ruszt i takie tam a chodzi o wglebienie sie w jakis temat chyba , bo moge sie mylic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - już stoję na nogach. Obiło mi się oral, lizanie i jakoś tak nnie to troszkę rozkojarzyło :) nie żebym miała coś do literatury która czytacie ale czy po biblie tez sięgacie? Jak na studiach dojeżdżałam PKP spotykałam faceta który dzień w dzień ja studiował .. szczerze , niby biblia ale po jakimś czasie unikałam siedzenia z nim w "4" , żle mu z oczu paczało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczyło :classic_cool: co za analfabetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu, właśnie byłam ciekawa jak ta kontynuacja Millenium. trochę jestem negatywnie nastawiona, bo inny autor i książka zapewne nastawiona na komercję. Ja polecam serię Janet Evanovich :) można się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss impatient
wzrok moze nie ale psychike? z gory dodam ze nie jestem szczegolnie wierzaca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Impatient dziś a możecie tak serio coś polecić do czytania? Takiego życiowego , żadne s/f usmiech.gif Teraz czytam "Lawendowy pokój", zapowiada się życiowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no nie wiem Gromi, mnie wciągnęła nawet nie poczułem różnicy, ...dopiero córa mnie uświadomiła ze autor milenium nawet ekranizacji nie doczekał, a jak dostałem książkę nie zastanawiałem się nad autorem ...tylko zacząłem czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×