Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka Filarum opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś ma pożyczkę w Filarum? Jakie koszty i jakie opinie? Możecie coś więcej na temat tej firmy pożyczkowej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filarum ma dobre opinie ale jak chcesz tanią pożyczkę o na stronie http://kamiwet.pl/ wybierz bo tam mają najlepsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak koszty pozyczki w Filarum? Bo czytałem, że mają naprawde tanie pozyczki taniej niż w vivus czy w wonga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filarum ma dobre opinie i warto tam wziąć pożyczkę jak potrzebujesz pieniędzy ale pamiętaj że to mimo wszystko jest chwilówka i będzie to trochę kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie na tej stronie KAMIWET maja tanie pożyczki... Nie sądziłam, że chwilówkę można wziąć tak tanio... szkoda ze nie wiedziałam o tym jak brałam pożyczkę w lokalnej firmie w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie daje nic za darmo a szczególnie prywatny bank jest gorszy od księdza przy tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Filarum nie ma darmowej pożyczki ale opinie ma bardzo dobre a dlatego, że mają tania pozyczkę względem innym pozyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W KAMIWET dostałem 2000złotych i do oddania tylko 2400zł mam BEZ BIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziękię własnie też dostałem pozyczke w kamiwet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam filraum - -ma tam 1000złotych pożyczki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLEACAM pożyczkę na kamiwet bardzo dobra oferta. macie tam tez filarum i ma najlepsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filarum ma najlepsze opinie ze wszystkich pożyczek jak tak teraz patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie rrso jest w filarum? Jakieś dodatkowe koszty niz oprocentowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś RRSO w przypadku pierwszej pożyczki w ramach promocji wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki - 1000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0%, prowizja 281,08 zł, RRSO-1936,31%. Całkowita kwota do zapłaty 1281,08 zł (stan na dzień 24.08.2015)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas chodzi o jeden miesiąc a rrso jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a nie wiesz kto je pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem właśnie 300 zł na kamiwet - -polecam te strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamiwet polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_kinga
Ja z kolei zdecydowanie polecam usługi firmy SMS365. Niedawno byłam zmuszona w sumie skorzystać z takich usług, dość długo robiłam research i oni mają najlepsze warunki i ofertę. Pracownicy są spoko, nie robili problemów, formalności niewiele, wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten? www.pozyczka-ratalna.pl Słyszałem o tej ofercie dużo pozytywnych opinii. Podobno oferują pożyczki na bardzo atrakcyjnych warunkach. Sam jeszcze nie miałem okazji skorzystać z ich usług, ale na pewno kiedyś się jeszcze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brałam ale słyszałam złe opinie o nich. Ja kiedyś brałam pożyczkę w Profi Credit, potrzebowałam na firmę. Dostałam szybko pieniądze od nich bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że i tak większość tych pożyczek to jest takie naciąganie na drobne kruczki. Zanim weźmiesz, przeczytaj sobie stąd poradnik http://sekretypozyczek.pl/ 30 stron,a le szybko sie czyta, bo wszystko jets zrozumiale napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POŻYCZKI KASIASTO
Sprawdźcie sobie na POŻYCZKI KASIASTO - macie najlepsze pożyczki BEZ BIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filarum opinie
Moja opinia pozytywna - pożyczka bardzo tania i przede wszystkim wszystko jest jasno napisane. nie tak jak w innych pożyczkach. O filarum jak szukałem opinii to praktycznie wszystkie opinie były pozytywne, negatywne opinie są bardzo rzadko spotykane no ale co się dziwić jak mają taką dobra ofertę. tutaj także macie kilka opinii o filarum http://kamiwet.pl/tag/opinie-o-filarum/ tak więc widać, że warto korzystać póki są dobre promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×