Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 claudiie90.............21/6/1/17.10./----------- bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ....... .........19/4/1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthia007
Witam czy można się dołączyć? Mam 24 lata i wczoraj wykonałam test. Wychodzi ze te 4 tydz i termin wypada na koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Synthia007! U mnie początek 5tc. jak sie czujesz? Ja mam: powiększone i bolesne piersi, zwiększoną częstotliwość oddawania moczu i zgagę...okropność, ale do przeżycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthia007
U mnie podobnie bolą mnie piersi chodze do wc częściej i pobolewa mnie brzuch. Jutro zapisze sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny dopisujcie sie fajnie ze jestescie u mnie 6 tydzien i niestety nudnosci i wymioty alex jak tam kiedy testujesz czekamy na ciebie agaa133 dopisz sie do naszej tabelci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek byłam u lekarza, i widoczny był pęcherzyk o wielkości 4,7 mm, czyli chyba ok:) Pocieszcie, że te mieszanki hormonalne (śmiech przez łzy itp) to nie tylko sprawa osobowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No testowałam wczoraj :(...ale znając moje szczęście to ginekolog wykluczy ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1130
Hej dziewczyny może któraś z was będzie wiedziała coś na ten temat. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Na ostatnim badaniu usg widziałam już zarodki :) tak 2 :) ale jeden jest dużo mniejszy od drugiego. Pierwszy ma 10,4mm a drugi 6,1mm. Czy taka rozbieżność jest w porządku? Dodam że biją 2 serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka a co lekarz powie dzialaj moze jeszcze wczesniej I sie zrownaja Zeby blisko choc byly mysle ze bedzie dobrze kochana kiedy masz wizyte trzymam kciuki Zeby bylo ok claudiie90 badz dobrej myslisz trzymam kciuki Zeby byla ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1130
Lekarz powiedział że czasami tak jest i mniejszy zarodek może się wchłonąć :( wizytę mam dopiero na 6 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Tez bym chciała. :( ale boję się że nie jednak nie :( mam takiego dola ze nie mam komu się wyplakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodddka
cześć dziewczyny :-) też chciałabym do Was dołączyć ale w sumie sama nie wiem czy jestem w ciąży. @ spóźnia mi sie 3 dni, dzisiaj po południu zrobiłam test i wyszła blada druga kreska i nie wiem co to oznacza?! nie wiem czy jutro powtórzyc test czy zrobic betahcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodddka beta zawsze pewniejsza ale zrobienie domowego testu nie zaszkodzi. Tylko zrób go rano z pierwszego moczu. Wtedy kreseczka powinna być ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agora
Widzac na tescie nawet jasna kreseczke interpeetujemy wynik jako pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny!!! :) Nowe panie witam i serdecznie gratuluje!!! :) U mnie wporządku. :) zero mdłości, wymiotów tylko ból podbrzusza i meeega apetyt. zdecydowałam ze jednak przepisze sie na wizytę z przyszłego poniedziałku na tą środę i mam nadzieje ze juz bedzie serduszko!!! :) ( od okresu bedzie to 6 tydzień 5 dzien) Justynkaa1986, Jaga co tam u was? Jak sie czujecie? Alex35 trzymam kciuki!!! Jest nas tu teraz tyle ze nie moge sie połapać jak mnie nie ma wiecej niż pól dnia! Ale to fajnie bo to znaczy ze wszystkie jesteśmy szczesliwymi przyszłymi mamusiami! :) Trzymajcie sie dziewczynki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
justynkaa1986 - testuję we wtorek, ale nie mam do tego przekonania - jestem tym zdołowana... czuję, że mi się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - dzięki za kciuki - tak bym chciała, żeby nie poszły na marne :( Witam nowe dziewczyny - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Zaczyna mnie podbrzusze boleć tak jak na @...:(:(:(:( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex Ja wierzę że się udało Tobie. Mocno ale to mocno trzymam kciuki za Ciebie :) U Mnie z tego całego dolowania i płaczu zaczął brzuch boleć tzn podbrzusze :( i mi nie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, miałam pracowite cztery ostatnie dni i nie miałam kiedy usiąść i napisać :( anianiani, MamaAnusi - ja również wspieram i myślę o Was, jesteście naprawdę dzielne! Alex - trzymam za Ciebie kciuki :) Witam także nowe koleżanki :) Gracjana090515 zazdroszczę Ci wizyty w tym tygodniu. Ja swoją mam dopiero 6 listopada i wtedy okaże się, czy wszystko u dzidzi jest tak jak być powinno. Wczoraj posprzątałam łazienkę i chyba przez to zaczęły mnie boleć plecy. Myślałam, że takie dolegliwości zaczną się jak już brzuch będzie spory. Aż boję się co będzie później :( A co do wymiotów (jestem na początku 6 tyg.) - chce mi się, a czuję, jakbym nie miała czym - też tak macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Ja w 5 tyg. ale na razie odczuwam tylko bol brzucha. Lekarz powiedzial ze to normalne bo macica sie przygotowuje. Nie jest to taki lekki bol dlatego momentami martwilam sie czy cos zlego sie nie dzieje.. ale to dopiero poczatek a ja ustac nie moge i zajmuje pierwsza wszystkie mozliwe miejsca w autobusach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodddka
dlugo sie nie na cieszyłam tymi 2 kreskami bo rano zaczalem krwawic wiec pewnie @ a ten test to jakas pomyłka, niestety :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko pójde w piątek i dopiero się dopisze jak będę 100% pewna Jagodddka nie załamuj się, ja miałam @ i moja ginekolog powiedziała, że nie które kobiety mają okres normalnie do 3 miesiąca, i któraś koleżanka pisała, że jej mama miała normalnie okres do 3 mies i dopiero w czwartym się dowiedziała, że jest w ciąży, więc jeśli są dwie kreseczki to jest nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jagodddka u mnie wyszły dwa pozytywne testy i dwa negatywne :/... Wiec sama nie wiem o co kaman. @ nie ma :/ a mój ginekolog jest dopiero od 10:00:/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny zeberka mamy taki sam termin wizyty ja tez mam 6 listopada i tez jestem w 6 tygodniu niestety mam mdłosci i wymiotuje tylko wydzielina mam tylko nadzieje ze tylko rano bede tak miec a nie tak jak poprzednio do 16 nic nie przyjmowałam do jedzenia koszmar przez 2 miesiace buzki trzymajcie sie cieplo aga133 to czekamy do piatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie zaczely sie malo przyjemne chwile, mdłości zaczynaja sie rozkręcać... Najgorzej jest rano. Poza tym piersi. Piersi bola okropnie!!!az mnie w nocy budzi ten bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaga nie martw sie byle do 12 tygodnia potem mijaja mdłosci a mnie tak piersi nie bola czuje je ale nie jest zle najgorzej jak musze gotowac corce i mezowi wszytsko mnie drazni zapachy nie cieszy mnie jedzenie jem bo musze cos jesc bo jak nagłodzie to mdlosci sa silniejsze i kwasne mi pomaga słodkie nie a jak tam reszta dziewczyn odzywac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×