Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość jagodddka
gracjanko nie ma na co czekac, jezeli masz mozliwosc jedz na izbe przyjęć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35czuje,ze Ci sie udało!:-D:-D!buziaki! JUSTYNKA1986 KOCHANA jestes dziekuje za mile slowa:-*:-*:-*3maj sie cieplutko:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodddka tak mi przykro... Trzymaj się jakoś i do lekarza też idź. Gracjanko wizyta na izbie nie zaszkodzi. Może dziś zbyt się przemęczyłaś i stąd te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
jagodka Bardzo mi przykro, wiem przez co przechodzisz. Idź na konsultację do lekarza, warto sprawdzić czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
I jak tam Gracjana? Jagodddka przykro Mi kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dięki dziewczyny. Zawsze mozna na was liczyć!!! To dla mnie ważne!! Narazie czekam. Jeśli sie pogorszy bede musiała jechać na izbę przyjęć... Wydaje mi sie ze ustępuje ale nie wiem napewno... Poczekam jeszcze trochę.... :( MadelineP 6 tydzień, 4 dzień. ZeberkaSz do tej niby planowanej jeszcze tydzień. Plamien na bieliźnie nie ma ale są przy podcieraniu. Na poczatku myślałam ze moze sie gdzieś papierem przetarłam ale jednak nie... Poczekam jeszcze chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana wiem, że ja panikuję, ale myślę że lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, to moje maleństwo jest tylko 1 dzień starsze:) Trzymaj się kochana, odpoczywaj dużo, nie przegrzewaj organizmu i wszystko będzie dobrze- zobaczysz:) Trzymam za Was mocno kciuki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana lepiej może jedź z mężem na ta izbę :/ kurcze :/ martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodddka
dzięki dziewczyny, jesteście Kochane! dziękuje, że mogłam Wam napisać o swoich obawach i strachu, bo nikomu więcej (poza mężem) nie mówiłam. Żegnam się, życzę Wam miłego okresu ciąży i pięknego rozwiązania a przede wszystkim cudownych dzieciaczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jagodddka wpadaj do Nas :) zawsze możesz na Nas liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dziękuje dziewczyny. Narazie plamienie ustalo. Jeśli nic sie nie wydarzy normalnie pójdę na wizytę jutro, chyba ze coś ( nie daj Boże, odpukuje w niemalowane) to wtedy pojadę na izbę. Dziękuje wam ze jesteście ze mną i mnie wspieracie. Jesteście wspaniałymi kobietami i każda z was zasługuje na dzieciątko!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiee90 co tam u ciebie kochana??? Nie martw sie... Juz jest lepiej.... Dziękuje tobie! MadelineP byłaś juz na pierwszej wizycie u lekarza? Dziękuje kochana, za miłe słowa! :) Gosc321 super ze do nas wpadasz! Owocnych starań kochana!!! Trzymam kciuk i i mocno, mocno sciskam!!!! :) ZeberkaSz kochana, wczoraj chyba przesadziłam ze sprzątaniem. Okna, odsuwanie mebli itp. Generalne porządki cały dzien. Moze to jest skutkiem....? Anianiani dziękuj***ardzo!!!! Wiem... Wiem...dlatego jeśli plamienie powróci napewno pojade na izbę, bo jakby sie coś nie daj Boże wydarzyło to bym sobie do końca życia nie darowala.... A ty jak sie czujesz kochana??? Jagodka, bardzo mi przykro!!! :( jestem z tobą kochana, sciskam cie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana powoli coraz lepie. Wczoraj jeszcze bóle miałam i dziś było lepiej. Tylko słaba trochę. Jutro mam wizytę, która miała być moją pierwszą. Pójdę, to może sprawdzi, czy wszystko się dobrze oczyściło. Kurcze, miałam tu nie zaglądać, ale ciągnie mnie do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Anianiani kochana to daj znać co tam lekarz tobie powiedział. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Zostań z nami, zostań!!! Zaglądaj do nas, zaglądaj!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Aniniani kochana dobrze ze zaglądasz do Nas :) Gracjana miesiaczki nie mam :) globulki stosuje juz 2 dzień :) Jak tylko skończę globulki to zrobię test :) (jeśli do tego dnia nie dostanę @) L4 mam do jutra ;p. Gardło trochę przeszło katar tez ;) dzisiaj zjadłam tabliczkę czekolady znowu ;/ mam wyrzuty sumienia :P i śledzie w śmietanie sobie kupiłam na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Claudiee90 ja nadal wierze w to ze sie tobie udało! Mało tego jestem na 99,99999% tego pewna!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana podchodzę juz do tego juz na luzie :) co ma być to będzie :) ale bardzo bym się cieszyła ;) chwilowo brzuch na @ mnie nie boli... A czasem odczuwam tako dyskomfort w podbrzuszu.. ale chwilowe i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana musimy się oszczędzać. Ja ostatnio po umyciu prysznica i zlewu w łazience miałam nieprzyjemne bóle pleców - resztę dnia spędziłam leżąc. Czyli - porządki tak, ale nie wszystko na raz, małymi kroczkami. Ja od momentu kiedy dowiedziałam się o ciąży może zbyt przesadnie dbam o siebie, ale te pierwsze tygodnie są najważniejsze i czasem trzeba sobie pofolgować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, tak byłam już na pierwszej wizycie a jutro idę już na 2, zrobiłam całą serię badań więc sprawdzimy wyniki i zobaczymy co z serduszkiem mojego maleństwa. Trochę się martwię, i nie wiem czy to normalne, ale nadal zdarzają mi się bóle podbrzusza, wy też tak macie? Wchodzę teraz w 7tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Witajcie kochane! Na całe szczęście plamienie całkowicie ustępuje. Dzisiaj idę do lekarza na pierwsza wizytę i powiem mu o wczorajszym zdarzeniu. Mam nadzieje ze serduszko mojego dzieciątka bedzie juz słychać- marze o tym od kad dowiedziałam sie o II kreseczkach - trzymajcie kciuki zeby tak było :) wizyta dopiero późnym wieczorem bo o 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjacjanka to dobry znak to napisz jak po wizycie i czy wszystko w porzadku kochana trzymam kciuki za was dziewczyny u mnie bez zmian rano wymioty i niesmak do jedzenia pozniej troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiee90 najlepiej na luzie! Ja w ten miesiac spisalam na straty bo mąż w owulacje wyjechał na kilka dni a tu widzisz miłe zaskoczenie- jednak sie udało! :) tobie tez sie uda! ZeberkaSz masz racje kochana- musimy sie oszczędzać! Mnie naszło przedwczoraj na mega porządki i mam tego skutki. Wiesz ja juz nawet szafę cała opróżniłam w domu zeby ciuszki mojego dzidziusia miały sie gdzie zmieścić ( ale tych oczywiście jeszcze nie mam) pospieszylam sie..... MadeleineP to dasz znać kochana jak po wizycie. Myśle ze juz napewno bedzie biło serduszko Twojej dzidzi. Co do boli to ja je mam bardzo często. Tez sie zaczęłam tym martwić, ale przeczytałam na internecie ze to przez rozrastajaca sie macice. Mam nadzieje ze tak jest bo czasem ten ból jest naprawdę ostry. Justynka1986 kochana a ty jak tam?? Jak sie czujecie dziewczyny??? Pogoda dobija... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 claudiie90.............21/6/1/17.10./----------- bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ....... .........19/4/1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka1986 kochana, współczuje ci tych wymiotów- bardzo ci współczuje! U mnie ich nie ma, mam za to mdłości, odpadają mnie zazwyczaj w środku dnia. Napewno napisze jak tam po wizycie. Mam nadzieje ze bede mogła sie pochwalić tylko dobrymi wiadomościami! Ale starasz sie coś zjeść??? Bo wiesz żebyś nie zemdlala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zjadłam jedna kanapke i jest lepiej ale nie jesm duzo bo zwracam do poludnia a pozniej juz ok i tak codziennie to czekamy na dobre wiesci gracjanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynkaa1986 jeszcze raz ci współczuje tych wymiotów. Ja zauważyłam ze mnie mdli jak dłużej czegoś nie zjem więc staram sie nie dopuścić do takiej sytuacji. Napewno pózniej napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×